Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

perkeliant daigta i fona arba pvz zmogu, man kazkodel jis keliasi blankus, permatomas, kazin ka nutaisiau? anksciau taip nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2009 02 20, 23:19)
Papildyta:

ar susitvarke problema?

Susitvarke. Kazko prispaudziau ir vel gerai doh.gif Mistika fantastika.
Ir rgb spalvos susitvarke. Kai spaudziu NEW ten pas mane buna pasizymeje ne rgb o kitokie nustatymai, tai juos reikejo tik pakeisti. Nu nuo zioplumo vaistu nera doh.gif
O su gradientu tai man kartais jau atrodo jis pats kaitaliojasi pagal nuotaika doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Braškutė @ 2009 03 04, 14:51)
perkeliant daigta i fona arba pvz zmogu, man kazkodel jis keliasi blankus, permatomas, kazin ka nutaisiau? anksciau taip nebuvo  g.gif

Ten kur layers laukelis yra turbut vienam langelyje yra uzrasas OVERLAY (arba kazkoks kitoks) tai ji reik pakeisti i NORMAL.
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 03 08, 13:07)

Ten kur layers laukelis yra turbut vienam langelyje yra uzrasas OVERLAY (arba kazkoks kitoks) tai ji reik pakeisti i NORMAL.

nustatyta Normal, ne ten problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2009 03 08, 20:00)
nustatyta Normal, ne ten problema  g.gif

O LAYER-iuose OPACITY-100%?
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 03 02, 15:53)
Bet jauciu jau zinau kame bedos, dekui, pas mane pajungtas torentu siuntimas...... matyt jis ir stabdo.  O nuotraukos nemazintos su kuriomis dirbu, tai matyt ir strigo  4u.gif

O kompas metu senumo tik, ir visai pustustis.....  blush2.gif


taip torentu siuntimas gali itakoti Photoshopo darba. Taip pat isjunkite skype. Visos pasalines programos apsunkina Ps,gali pakibti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(AJ. @ 2009 03 08, 21:46)
taip torentu siuntimas gali itakoti Photoshopo darba. Taip pat isjunkite skype. Visos pasalines programos apsunkina Ps,gali pakibti ir t.t.

neveikia ir tada kai viskas isjungta, dabar sujungiu sluoksnius, tada galiu issaugot tik 4u.gif kazkas pasidare, anksciau viska ir visaip galejau.....
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 03 08, 23:01)
neveikia ir tada kai viskas isjungta,  dabar sujungiu sluoksnius, tada galiu issaugot tik  4u.gif  kazkas pasidare, anksciau viska ir visaip galejau.....


Kuria Ps versija turi?
Atsakyti
QUOTE(AJ. @ 2009 03 08, 22:03)
Kuria Ps versija turi?

3ia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 03 08, 23:20)


Pas mane irgi 3. Gal pjaunasi su kokia programa. g.gif Ar naujos jokios neistaliavai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AJ. @ 2009 03 09, 19:32)
Pas mane irgi 3. Gal pjaunasi su kokia programa. g.gif  Ar naujos jokios neistaliavai? g.gif

regis, kad ne g.gif nezinau kas nutiko, staigiai taip ir viskas uzejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 03 09, 21:14)
regis, kad ne  g.gif  nezinau kas nutiko, staigiai taip ir viskas uzejo  biggrin.gif

net nezinau kas cia gali but?Gal kokie parametrai nusiuoze g.gif O kokiu formatu seivini,kol nesujungti sluoksniai?
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 03 08, 21:30)
O LAYER-iuose OPACITY-100%?

buvo 50%, aciu 4u.gif
Atsakyti