Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Ievosius @ 2009 02 20, 15:27)
su styles pazaisk, gaunasi idomiu variantu, o ju pilna internete tik parsisiusti reikia.Per google paieska free photoshop styles  ir ismes daaaaaug pasirinkimo, tik netingeti atsirinkti ir pasiknaisioti reikia.
O juos isikelti galima i programa drag and drop budu tiesiog atsidarai faila kur issaugojei ir nutempi i programos langa.

dekui reikes pabandyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura-p: 20 vasario 2009 - 16:50
QUOTE(artech @ 2009 02 19, 23:13)
ir dar toks klausimas, kaip ikelt nuotrauka i remeli, maciau pora pamokeliu, kaip ir paviksta, neko sudetingo, bet va nezinau kaip toki dalika padarit: kaip yra remeli, buna kad kai kurie dalikelei is sito remelio islinda i balt fona, o kai dedi nuotrauka tai dedasi i tuos dalikus, kaip padarit kad jus butu ne po nuotrauka,o ant nuotraukos?

Cia LAYER-iuose sluoksnius sukeisti vietomis reikia.Uzeik kada i "mamos dienorascio" foruma,ten pamokeliu yra ir paaiskina jei kas neaisku,pati ten mokiausi photoshopo pradmenu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu pora puslapiu (tik jie anglu kalba) kur as pradejau mokintis dirbt su PS.
Cia ura labai geru pamokeliu su iv irankiais dirbti.Per paieska galima susirasti kokretesniu dalyku.Taip pat yra galerija kur demonstruojami kitu darbai, t.p. nemazai nuorodu i iv puslapius kur t.p. gausu lobiu bigsmile.gif
Taip pat cia gausu pamokeliu ir apie grafika ir foto efektam ir teksto efektam.
Na as ne tik ju deka su photshop sklandziau pradejau dirbt bet ir anglu kalbos zinias patobulinau.Kaip sakant du zuikius vienu metu nusoviau bigsmile.gif
Sekmes visoms mokinantis

Papildyta:
QUOTE(juraciux @ 2009 02 01, 19:13)
Sveikos,
Kazka pridirbau gradientui ir nezinau kaip atitaisyti atgal doh.gif  anksciau man gaudavosi toks persiliejantis vaizdas, kampus ir sonus suliedavau kaip noriu o dabar foto kuriai darau gradienta gaunasi tokia kampuota blink.gif  Kur ieskoti slapto mygtuko kad galeciau pataisyti. Nes jokioje lenteleje nerandu  g.gif

Ir dar klausimelis, kodel man nusimusa tie nustatymai image - mode - rgb color  g.gif

ar susitvarke problema?
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2009 02 19, 15:26)
Gal kas gali patart kaip sukelt padarytas nuotraukas į kompą ? ką jus naudojat? lik žinau su skeneriu ? gal kas pagelbės?

reikia tureti namuose skaneri, tada nuskanuoji nuotraukas ir jos isikelia i kompa. O jei ne namuose, tai reikia paprasyti, kad nuskanuotas nuotraukas ikeltu i elektronine laikmena (cd arba flash) is kurios bus galima isikelt pas save i kompa mirksiukas.gif
Atsakyti
Dingo man balta spalva, yra tokia gelsva,ir niekur nerandu kaip balta pasidaryti.
Atsakyti
Kiek daug cia info yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimine @ 2009 02 27, 19:59)
Dingo  man balta spalva, yra tokia gelsva,ir niekur nerandu kaip balta pasidaryti.

Gal tvarkei monitoriaus nustatymus?Man tas pats buvo kai suinstaliavau moniko programa, istrynus ja vel atsirado balta spalva smile.gif
Atsakyti
vakar skaičiau knygą, buvau persivedusi į tekstinį režimą,galvojau,kad padės, bet deja vistiek yra geltona spalva verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimine @ 2009 02 27, 21:11)
vakar skaičiau knygą, buvau persivedusi į tekstinį režimą,galvojau,kad padės, bet deja vistiek yra geltona spalva  verysad.gif

g.gif blink.gif Su PS skaitete knyga?O taip galima? unsure.gif
Atsiprašau jei kvailai uzklausiau... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Labutis, mergaites , skaiciau lb daug, bet neradau ko man reikia :4u:gal galit patart, kaip ikelt i remelius daug nuotrauku? 4u.gif Parsisiunciau toki remeli, kuriame galima ikelt 3 nuotraukytes, nu bet nieko man neiseina, viena ikeliu ir viskas blush2.gif Turbut per daug zalia dar as cia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2009 02 28, 14:13)
Labutis, mergaites , skaiciau  lb  daug, bet  neradau  ko  man  reikia :4u:gal  galit  patart, kaip  ikelt  i  remelius  daug  nuotrauku? 4u.gif Parsisiunciau  toki  remeli, kuriame galima ikelt  3  nuotraukytes, nu bet  nieko  man  neiseina, viena  ikeliu  ir  viskas blush2.gif Turbut  per  daug  zalia  dar  as  cia doh.gif

Kitas ir ikelk kaip pirma,paskui stovek LAYER-iuose ant vienos fotkes ir su trintuku nutrink kur ant kitos uzeina,su kita ir taip padaryk.Nu nzn ar supratai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmutee @ 2009 02 23, 13:39)
reikia tureti namuose skaneri, tada nuskanuoji nuotraukas ir jos isikelia i kompa. O jei ne namuose, tai reikia paprasyti, kad nuskanuotas nuotraukas ikeltu i elektronine laikmena (cd arba flash) is kurios bus galima isikelt pas save i kompa mirksiukas.gif

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti