Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

sveikutes 4u.gif . Esu pradedancioji zaisti su photoshopo programele blush2.gif . iskilo vienas klausimelis (itariu veliau bus dar daugiau smile.gif ), kaip nuo remelio pasalinti nereikalinga uzrasa (mano atveju, yra metai uzrasyti). Is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2009 02 14, 19:31)
sveikutes 4u.gif . Esu pradedancioji zaisti su photoshopo programele blush2.gif . iskilo vienas klausimelis (itariu veliau bus dar daugiau smile.gif ), kaip nuo remelio pasalinti nereikalinga uzrasa (mano atveju, yra metai uzrasyti). Is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif .


pavartyk tema, buvo nuoroda i pamokele kaip panaikinti data nuo foto. 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara, gal galit padet? Skaitinejau tema, bet neradau, o gal kur praleidau. Kaip butu galima pakeisti lupu spalva, na kitaip sakant jas padazyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laura-p @ 2009 02 14, 21:22)
Laba vakara, gal galit padet? Skaitinejau tema, bet neradau, o gal kur praleidau. Kaip butu galima pakeisti lupu spalva, na kitaip sakant jas padazyti?  4u.gif


jei nuotrauka kokybiska, galima tiesiog pasinaudojus stebklingaja lazdele apvesti lupas ir pazaisti su spalvom (image->adjusment->brightnes/satiration, arba viena is color funkciju. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif kas iš jūsų žino ar moka kaip taip padaryti reikia iš nuotraukos toki gražu veida akys ir t.t blush2.gif su Photoshop bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2009 02 14, 22:58)
jei nuotrauka kokybiska, galima tiesiog pasinaudojus stebklingaja lazdele apvesti lupas ir pazaisti su spalvom (image->adjusment->brightnes/satiration, arba viena is color funkciju. 4u.gif



dekui, visai neblogai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Ptoshopo pamokeles privaciai
susidomejus
skipe meskiukasjau
Atsakyti
QUOTE(Barby @ 2009 02 14, 23:39)
Sveikutės  4u.gif kas iš jūsų žino ar moka kaip taip padaryti reikia iš nuotraukos toki gražu veida akys ir t.t  blush2.gif su Photoshop bigsmile.gif

Cia gali rasti rusu kalba kaip palyginti veido oda.
Jei sekasi anglu tada uzmesk paieska per google "skin smothening" (del rasybos nesu tikra) tikrai nemazai pamokeliu rasi.
O kad toki veida gauti kaip parodei ohooo kiek riekia padirbeti.Vien akim kad jos taip zibetu min 30 min, o kur dar lupos plaukai oda, seseliai, triuksmu salinimas ir pan dalykai.
Papildyta:
QUOTE(meskiukasjau @ 2009 02 15, 17:38)
Ptoshopo pamokeles privaciai
susidomejus
skipe meskiukasjau

g.gif mokamai? g.gif
Atsakyti
Gal kas zino kaip issaugot animacija, buvau rades kad su GIF formatu, bet man neko neiseina. gal kas gali patart? aciu
Atsakyti
cia yra makiazo pamoka pilna anglu kalba.
dar
gal kam pravers t.p. anglu kalba
Atsakyti
[quote=Barby,2009 02 15, 00:39]
Sveikutės 4u.gif kas iš jūsų žino ar moka kaip taip padaryti reikia iš nuotraukos toki gražu veida akys ir t.t blush2.gif su Photoshop bigsmile.gif

ogo cia tai gerai padirbeta, noreciau ir as taip ismokti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas vakaras. gal kas zino kaip photoshope cs4 animacija issaugit, buvo parasit kad GIF formatu, bandau gif farmatu, bet kai issaugoju, nekas neviksta. gal kas gali patart? aciu
Atsakyti