Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Sveikos,
Kazka pridirbau gradientui ir nezinau kaip atitaisyti atgal doh.gif anksciau man gaudavosi toks persiliejantis vaizdas, kampus ir sonus suliedavau kaip noriu o dabar foto kuriai darau gradienta gaunasi tokia kampuota blink.gif Kur ieskoti slapto mygtuko kad galeciau pataisyti. Nes jokioje lenteleje nerandu g.gif

Ir dar klausimelis, kodel man nusimusa tie nustatymai image - mode - rgb color g.gif
Atsakyti
kas zinote kaip reikia nuotraukoje uztusuoti veiduka?aciu
Atsakyti
QUOTE(renatukasss @ 2009 02 02, 16:18)
kas zinote kaip reikia nuotraukoje uztusuoti veiduka?aciu

Arba su papastu piestuku uzpaisyti, arba jei nori galima daryti taip, pazymeti veiduka su marque tool tada filter -> blur -> gaussian blur.
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 02 01, 20:13)
Sveikos,
Kazka pridirbau gradientui ir nezinau kaip atitaisyti atgal doh.gif  anksciau man gaudavosi toks persiliejantis vaizdas, kampus ir sonus suliedavau kaip noriu o dabar foto kuriai darau gradienta gaunasi tokia kampuota blink.gif  Kur ieskoti slapto mygtuko kad galeciau pataisyti. Nes jokioje lenteleje nerandu  g.gif

Ir dar klausimelis, kodel man nusimusa tie nustatymai image - mode - rgb color  g.gif

Niekas nezinot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 02 05, 17:48)
Niekas nezinot? blush2.gif

siandien ziurejau kas ten galetu buti, tai man vieninteliu atveju gavosi spalvos be perejimu kai:
kai paspausi Gradien Editor ir ten esancioj spalvu juostoj slankioju tuos apatinius slankiklius ir kuo arciau dvi spalvos viena kitos tuo mazesnis perejimas, o jei jos kone viena ant kitos tada visai jokio perejimo nebera.
Daugiau niekuom negaliu padet, tiek mano zinos tik siekia apie gradient tool ax.gif blush2.gif
Papildyta:
Duokit zinot ar susitvarke ar ne ...
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2009 02 06, 00:23)
siandien ziurejau kas ten galetu buti, tai man vieninteliu atveju gavosi spalvos be perejimu kai:
kai paspausi Gradien Editor ir ten esancioj spalvu juostoj slankioju tuos apatinius slankiklius ir kuo arciau dvi spalvos viena kitos tuo mazesnis perejimas, o jei jos kone viena ant kitos tada visai jokio perejimo nebera.
Daugiau niekuom negaliu padet, tiek mano zinos tik siekia apie gradient tool  ax.gif  blush2.gif
Papildyta:
Duokit zinot ar susitvarke ar ne ...

slankiojau ir ten doh.gif viska isbandziau doh.gif Nesigauna doh.gif jau net pikta pasidare doh.gif Suprantu kad as cia kazkokius nustatymus pakeiciau bet kur tai neisivaizduoju doh.gif Reiks dar ieskoti g.gif
Atsakyti
Gal galit padėti, kaip greitai pakeist spalvas: kur juoda, kad būtų balta, o kur balta - būtų juoda ? Skubiai prireikė, tai nespėju visų temų perskaityt. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(regermo @ 2009 02 12, 18:08)
Gal galit padėti, kaip greitai pakeist spalvas: kur juoda, kad būtų balta, o kur balta - būtų juoda ? Skubiai prireikė, tai nespėju visų temų perskaityt.  unsure.gif

Spausk X ir pasikeis vietom.Arba ant spalvos spausk ir pasikeisi smile.gif
Atsakyti
Ačiū, kad padedat, bet man žioplai doh.gif vistiek neaišku (mažai dirbu su photoshop'u - daug ko neišmanau).
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 02 12, 19:07)
Spausk X ir pasikeis vietom.Arba ant spalvos spausk ir pasikeisi  smile.gif


tai cia ji ne spalva nori keisti, o nuotrauka padaryti tipo negativas. jei gerai supratau.

QUOTE(regermo @ 2009 02 12, 19:47)
Ačiū, kad padedat, bet man žioplai  doh.gif vistiek neaišku (mažai dirbu su photoshop'u - daug ko neišmanau).

eik image->adjusment->invert (arba [I]threshold arba posterize-kuris priimtinesnis variantas bus)[/I] , visos spalvos pasikeis i atvirkscias,
Atsakyti

eik image->adjusment->invert (arba [I]threshold arba posterize-kuris priimtinesnis variantas bus)[/I] , visos spalvos pasikeis i atvirkscias,
[/quote]



Labai labai ačiū. 4u.gif Pavyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2009 02 12, 20:22)
tai cia ji ne spalva nori keisti, o nuotrauka padaryti tipo negativas. jei gerai supratau.
eik image->adjusment->invert (arba [I]threshold arba posterize-kuris priimtinesnis variantas bus)[/I] , visos spalvos pasikeis i atvirkscias,


Nu va,o as ne taip supratau blush2.gif
Atsakyti