Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 23, 16:22)
Nu bandau biggrin.gif


nu tai aciu , kad man tundra taip issamiai isdestei, dabar turetu pavykt 4u.gif 4u.gif 4u.gif dekavoju labai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutes @ 2008 09 23, 18:45)
nu tai aciu , kad man tundra taip issamiai isdestei, dabar turetu pavykt  4u.gif  4u.gif  4u.gif dekavoju labai  mirksiukas.gif


Pabandysiu ir aš dabar ne teorijoj, o praktikoj pritaikyti biggrin.gif

P.S.: jei kas bus neaišku, klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va, pabandžiau ir iš karto galiu pasakyti ką dariau kitaip smile.gif

QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 23, 16:22)
2. Pažiūrim, kad pažymėtas (mėlynas) būtų būtent šešėlio sluoksnis ir einam "Image > Adjustments > Brightness / Contrast" (viršutiniam meniu susirandam image - ir sekam pagal planą biggrin.gif)). Abu nustatom iki -100 procentų.
Sumažinam sluoksnio Opacity iki maždaug 40 proc. (nu ten, kur layer'ių meniu yra tas Opacity randasi).

5. Ir brėžiam liniją iš vieno šešėlio kampo į kitą


2. Čia kažkas nesigavo, tai pradžią ėmiau iš tos kitos pamokėlės smile.gif Spaudžiau Ctrl-Shift-Delete, pasidarė baltas, tada su Paint bucket "užpyliau" juoda spalva. Tada Filter - Blur - Glausian blur (ratio apie 4). Tada mažinau Opacity.

Toliau viskas normaliai.

5. Liniją brėžiau tik nuo viršutinio kampo kokius pora cm. Ir pačio gradiento Opacity sumažinau iki 50 proc. (čia jau viršuj mažinau, ne prie layer'ių)

Kol dirbau išimtinai su šešėliu, kitus sluoksnius padariau nematomus (nuėmiau akutes) - taip aiškiau matosi kas gaunasi. Ir dar - kai baigiau, sukeičiau layer'ius vietomis, t.y. "nutempiau" šešėlio sluoksnį po bokalo sluoksniu.

Rezultatas:

user posted image

Žinoma, kad būtų labai natūralu reiktų dar pasižaisti su nustatymais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 23 rugsėjo 2008 - 18:16
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 23, 18:50)
Pabandysiu ir aš dabar ne teorijoj, o praktikoj pritaikyti biggrin.gif

P.S.: jei kas bus neaišku, klausk  mirksiukas.gif

man seselis gavosi tik va kad jis ant virsaus iskirptos detales, o tai kai dabar paarsei jis palys po apacia a kaip doh.gif
kaip sukeist tuos sluoksnius vietomis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikutes: 23 rugsėjo 2008 - 18:28
QUOTE(vikutes @ 2008 09 23, 19:27)
man seselis gavosi tik va kad jis ant virsaus iskirptos detales, o tai kai dabar paarsei jis palys po apacia a kaip  doh.gif
kaip sukeist tuos sluoksnius vietomis  blush2.gif


Nu čia kažkada kažkam rodžiau kaip keičiu sluoksnius vietom:

user posted image

Su pele paspaudus tempi ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 23, 19:45)
Nu čia kažkada kažkam rodžiau kaip keičiu sluoksnius vietom:

user posted image

Su pele paspaudus tempi ir tiek.

nu aciu dideliausias, pavyko yahoo.gif gal dar ka nors idomaus gali papasakot, nes as dirbau pagrinde su coreliu o va dabar kaip ir prireike photoshopo o is knygu mokytis mane nervina geriau va sitokiom pamokelem thumbup.gif friends.gif is tikruju nezinau net ko paklaust, nes viskas nauja, nors kazkas sako kad corelis su photoshopu panasus bet man tai skiriasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutes @ 2008 09 23, 20:05)
nu aciu dideliausias, pavyko  yahoo.gif gal dar ka nors idomaus gali papasakot, nes as dirbau pagrinde su coreliu o va dabar kaip ir prireike photoshopo o is knygu mokytis mane nervina geriau va sitokiom pamokelem  thumbup.gif  friends.gif is tikruju nezinau net ko paklaust, nes viskas nauja, nors kazkas sako kad corelis su photoshopu panasus bet man tai skiriasi  doh.gif


Tai matai, kad aš pati tokia žalia dar irnesakyk.gif Su Coreliu nieko nemoku, nors gal reiktų kada ką pabandyti, mačiau kompe ir jis mėtosi biggrin.gif O šiaip tai man patinka vis ką nors pabandyti padaryti, visas pamokėles kur praitoj temoj buvo bandžiau ir šiaip internete jei ką užmatau įdomaus, pabandau blush2.gif Šiaip tai mėgėja aš, tai nieko profesionalaus - nuotraukas pakoreguoju, paretušuoju ar šiaip kokius briedus pasibandau biggrin.gif
Pvz.:

user posted image

Mano pirmasis blynas biggrin.gif

Arba

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Nu ir panašios nesąmonės lotuliukas.gif

Dabar noriu kalėdoms kokį kalendorių ar koliažą padaryti dovanoms visokiems seneliams (su anūko nuotraukom), tai visokius fonus siuntinėjuos biggrin.gif

O šiaip tai man patinka kai šitoj temoj kas nors paklausia kaip padaryti vieną ar kitą dalyką - tada ir aš išmokstu biggrin.gif

Atsakyti
faini pirmi blynai thumbup.gif
o cia mano blynas su tuo seseliu mirksiukas.gif
user posted image
zadu su akim bandyt ir dantis pabalint, bus kaip colgate reklamoj thumbup.gif
Atsakyti
va dar norejau paklaust del fono, na tiksliau kur yra pagrindiniai irankiai sone ten spalvu du kvadratai, jeigu gerai as suprantu kai yra pirma kvadratas uzspalvintas tai kai uzpilsi tokia spalva ir bus o kai ant antro paspausi tokia spalva g.gif jeigu supratai ka as cia sumaliau blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutes @ 2008 09 23, 21:56)
va dar norejau paklaust del fono, na tiksliau kur yra pagrindiniai irankiai sone ten spalvu du kvadratai, jeigu gerai as suprantu kai yra pirma kvadratas uzspalvintas tai kai uzpilsi tokia spalva ir bus o kai ant antro paspausi tokia spalva  g.gif jeigu supratai ka as cia sumaliau  blink.gif  biggrin.gif


Ten Foreground colour ir background color yra smile.gif Taip, viršutinė, tai ta, kuria "užspalvinti" gali objektus. O apatinė tai ta, kuri lieka, jei nutrini objektą. Dublikavus sluoksnius ši savybė kažkodėl nebetinka antram layer'iui biggrin.gif Neklausk kodėl. Šiaip tai labai retai aš tą background colour naudojau mastau.gif Tai gal ji ir dar ką nors reiškia, bet aš tai nežinau biggrin.gif Spalvas galima keisti spalvų paletėj smile.gif
Atsakyti
O aš turiu tokį klausimėlį. Sakykim pasidariau kalendorių ir noriu jį atsispausdinti. Foto atelje daro tik nuotraukų tipo, o aš noriu ant normalaus popieriaus...kur man kreiptis? Gal kas darėtės?

Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 24, 08:10)
Ten Foreground colour ir background color yra smile.gif Taip, viršutinė, tai ta, kuria "užspalvinti" gali objektus. O apatinė tai ta, kuri lieka, jei nutrini objektą. Dublikavus sluoksnius ši savybė kažkodėl nebetinka antram layer'iui biggrin.gif Neklausk kodėl. Šiaip tai labai retai aš tą background colour naudojau mastau.gif Tai gal ji ir dar ką nors reiškia, bet aš tai nežinau biggrin.gif Spalvas galima keisti spalvų paletėj smile.gif

na tai aciu, zinosiu daba, na bet vakar kokia visa apsipatenkinus buvau kai pavyko su tuo nelemtu seseliu, o ziurek kaip iskirpta detale kai idedi i fona padaryt pavz. paplaukusia ar kazkiek susiliejusia su fonu 4u.gif mirksiukas.gif bigsmile.gif

QUOTE(Demesio19ta @ 2008 09 24, 09:13)
O aš turiu tokį klausimėlį. Sakykim pasidariau kalendorių ir noriu jį atsispausdinti. Foto atelje daro tik nuotraukų tipo, o aš noriu ant normalaus popieriaus...kur man kreiptis? Gal kas darėtės?

labas, seip tai geriausia eit i firma kuri spausdina tokius dalykelius, reklamos agenturos, spaustuves ir panasiai , nes fotoatelje tikrai tik ant foto popieriaus daro viska o va spaustuvej na pvz. Jokuzio spaustuve, Mazeikiu spaustuve Meskinas ar dar kokia, pasiklausinek savam mieste, tikrai turi but kazkas panasaus mirksiukas.gif
o is kokio miesto esi, tada galeciau patart, nes dirbau spaustuvej.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikutes: 24 rugsėjo 2008 - 08:58