Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

O gal galite pasakyti, koki jus konkreciai photoshopa naudojate? 4u.gif
Atsakyti
Bent jau as photoshop cs3 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 01 27, 18:49)
Bent jau as photoshop cs3 biggrin.gif

aciu 4u.gif ziuriu, kokia cia parsisiusti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 01 27, 19:08)
aciu 4u.gif ziuriu, kokia cia parsisiusti ax.gif


emes nera koki siustis, tiesiog jei nori naujasnes versijos tai jau yra ir CS4. wink.gif
Atsakyti
As turiu ir PC cs2v.9 versija ir cs4 neseniai parsisiunciau.Tik va pastaroji tik trail versija, bet gal kaip nors su savo kompu ir ilgesniam laikui sudrauginsiu. ax.gif
Pradziai cs2 per akis kas tik pradeda, ten lengvesnis apipavidalinimas.
O Cs4 niu liuks man ji patinka, kiek ten visokiu galimybeiu (na vien spalvu korekcijai tvarkant nekokybiskas foto).Bet ji dar nedabaigta iki galo, nes turi ir trukumu pvz jei padidini piestuka tai matai tik kairi jo kampa o viso ir kiek jis uzims paveikslelyje vietos jau nebe, lieka tik spelioti.(Bet sis nepatogumas priverte geriau ismokti naudotis shape iranki)
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 01 27, 17:37)
Nu sakes, pagaliau supratau  thumbup.gif  Gavosi viskas  thumbup.gif  Aciu merginos  thumbup.gif Paspaudziau styles issirinkau stiliu ir tada gradient overlay paspaudziau doh.gif  ir susitvarkiau spalvas. Ot ziopla nedaziurejau doh.gif
Pvz kas gavosi  biggrin.gif
pvz


Nu va, kaip šaunu biggrin.gif

Šiaip man patinka atsakinėt į tokius klausimus, nes tada ir pati esu priversta kažką naujo sužinoti biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2009 01 28, 11:20)
Nu va, kaip šaunu biggrin.gif

Šiaip man patinka atsakinėt į tokius klausimus, nes tada ir pati esu priversta kažką naujo sužinoti biggrin.gif mirksiukas.gif

Siaip ka galiu ta pati mokausi daugiausiai, na bet va nezinojau nieko del tu perejimu ir siap subtilybiu visokiu nezinau tai cia klausineju ir dar klausinesiu biggrin.gif
Atsakyti
Aš iš jūsų niekas nedirba su ImageReady CS2 ax.gif
Su ImageReady galima kurti animacijas. Kaip pradėti kurti animacija?
Tokia animacija kurti noriu, o ja pradėti reikia su Movie Maker, o užbaigti su ImageReady.
http://img34.picoodl...CKm_e2e431d.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barby: 28 sausio 2009 - 23:04
QUOTE(Hmmm... @ 2009 01 27, 10:16)
Kopijuoju:
"1. Atsidarome norimą vaiko ar kito daikto, kurį norėsime "padėti" į kitą foną, nuotrauką. (File>Open>Open)
2. Paimame Pen Tool. Taip
3. Padidiname nuotrauką kiek galima daugiau, kad būtų galima kruopščiau "apkirpti". Didiname spausdami Ctrl ir + daug kartų (mažiname su Ctrl ir -).
4. Paspaudžiame pele ant objekto kontūro.
5. Spaudome tokius taškelius aplink objektą brėždami liniją. Jei koks taškelis padedamas ne vietoje, grąžiname jį su Ctrl+Z. Apvedame aplink objektą ir baigiame paspaudę ant pirmojo taškelio. Aplink objektą atsiranda kontūras. Jei reikia, dar apibrėžiame tokius kontūrus viduryje (pvz man reikėjo iškirpti dangų tarp rankų).
6. Tuomet einame į Paths lentelę (jei reikia, iššaukiame ją Window>Paths) ir paspaudę ant sluoksnio dešiniu pelės klavišu pažymime "Make Selection...". Feather Radius: 1. Anti-aliased, New Selection. OK. Taip. Tuomet Edit>Copy.
7. Atsidarome mūsų foną (nuotrauką, paveiksliuką, kur įklijuosime objektą). Edit>Paste.
8. Tuomet dar pakoreguojame ką norime, uždedame kokį efektą jei reikia, rėmelį ir išsaugome (File>Save arba Save As...).
9. Viskas. "

Mano pastabos:
2 - 5. Kirpimo įrankių yra ir daugiau (visi "lasso tools", quick mask ir t.t.), todėl rinktis galima bet kurį, kuris patogesnis objektui apvesti.

6. bet kurio įrankio "Feather" ir "radius" galima pasirinkti lango viršuje, po pagrindinio meniu juosta, tada nereiks eiti į "paths", o pažymėjus objektą (kai punktyras aplink jį atsiranda), spausti ctrl - j (iškelia kerpamą objektą į naują sluoksnį) ir tada - Edit>Copy.

O visa kita, kaip čia parašyta.

6 punktas. Kur Edit - Copy, tai Copy Merged spausti?
Pirmą dalį lyg ir gerai padariau su pirma nuotrauka, bet su antra tai... visų pirma, pagal tą nuotrauką, į kurią norėjau kopijuoti, iškirpta dalis pasirodė per maža, antra kaip perstumti, jei šiek tiek ne ten atsikėlė objektas? Žodžiu, man dar mokytis ir mokytis verysad.gif doh.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 28 sausio 2009 - 23:21
QUOTE(Mona187 @ 2009 01 28, 23:12)
6 punktas. Kur Edit - Copy, tai Copy Merged spausti?
Pirmą dalį lyg ir gerai padariau su pirma nuotrauka, bet su antra tai... visų pirma, pagal tą nuotrauką, į kurią norėjau kopijuoti, iškirpta dalis pasirodė per maža, antra kaip perstumti, jei šiek tiek ne ten atsikėlė objektas? Žodžiu, man dar mokytis ir mokytis verysad.gif  doh.gif  ax.gif

kai keli viena iskirpta objekta i kita pirmiausia reik paziureti ar raiska vienoda, jei ne tai jas padaryti vienodas.Po to dydi galima reguliuoti free transform funkcija (ctrl+t), su sia funkcija ji galima ir delioti kur nori
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2009 01 27, 09:16)
Kopijuoju:
"1. Atsidarome norimą vaiko ar kito daikto, kurį norėsime "padėti" į kitą foną, nuotrauką. (File>Open>Open)
2. Paimame Pen Tool. Taip
3. Padidiname nuotrauką kiek galima daugiau, kad būtų galima kruopščiau "apkirpti". Didiname spausdami Ctrl ir + daug kartų (mažiname su Ctrl ir -).
4. Paspaudžiame pele ant objekto kontūro.
5. Spaudome tokius taškelius aplink objektą brėždami liniją. Jei koks taškelis padedamas ne vietoje, grąžiname jį su Ctrl+Z. Apvedame aplink objektą ir baigiame paspaudę ant pirmojo taškelio. Aplink objektą atsiranda kontūras. Jei reikia, dar apibrėžiame tokius kontūrus viduryje (pvz man reikėjo iškirpti dangų tarp rankų).
6. Tuomet einame į Paths lentelę (jei reikia, iššaukiame ją Window>Paths) ir paspaudę ant sluoksnio dešiniu pelės klavišu pažymime "Make Selection...". Feather Radius: 1. Anti-aliased, New Selection. OK. Taip. Tuomet Edit>Copy.
7. Atsidarome mūsų foną (nuotrauką, paveiksliuką, kur įklijuosime objektą). Edit>Paste.
8. Tuomet dar pakoreguojame ką norime, uždedame kokį efektą jei reikia, rėmelį ir išsaugome (File>Save arba Save As...).
9. Viskas. "

Mano pastabos:
2 - 5. Kirpimo įrankių yra ir daugiau (visi "lasso tools", quick mask ir t.t.), todėl rinktis galima bet kurį, kuris patogesnis objektui apvesti.

6. bet kurio įrankio "Feather" ir "radius" galima pasirinkti lango viršuje, po pagrindinio meniu juosta, tada nereiks eiti į "paths", o pažymėjus objektą (kai punktyras aplink jį atsiranda), spausti ctrl - j (iškelia kerpamą objektą į naują sluoksnį) ir tada - Edit>Copy.

O visa kita, kaip čia parašyta.

nr 6 galima ir taip daryti,Kai atsiranda tas konturas, tada spaudi desni peles klavisa ir ten pasirenki make selection ir issokancioj lentelej nusistatai feather. tada spaudi ok.
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2009 01 29, 00:33)
kai keli viena iskirpta objekta i kita pirmiausia reik paziureti ar raiska vienoda, jei ne tai jas padaryti vienodas.Po to dydi galima reguliuoti free transform funkcija (ctrl+t), su sia funkcija ji galima ir delioti kur nori
Papildyta:

nr 6 galima ir taip daryti,Kai atsiranda tas konturas, tada spaudi desni peles klavisa ir ten pasirenki make selection ir issokancioj lentelej nusistatai feather. tada spaudi ok.

O kur ta raišką sulyginti, kaip pažiūrėti, kur reikia eiti? Visvien kopijuojant objektą naudojama pelė, tai net nežinau kaip padaryti, kad atsikeltų į tą vietą kur noriu. Nes kai atkeliu, vis dar būna įjungta Pen Tool, ir gaunasi taškeliai ne vietoj padėti.
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2009 01 30, 14:57)
O kur ta raišką sulyginti, kaip pažiūrėti, kur reikia eiti? Visvien kopijuojant objektą naudojama pelė, tai net nežinau kaip padaryti, kad atsikeltų į tą vietą kur noriu. Nes kai atkeliu, vis dar būna įjungta Pen Tool, ir gaunasi taškeliai ne vietoj padėti.


perkėlus pasirinkte rodyklytę (Move tool) ir galėsite pertempti kur reikia. Dydį galite reguliuoti ir jau perkėlus. Ctrl - T , atsiiranta "kvadratukas" aplink paveiksliuką, užvedus ant kampų , paveiksliuką galima didinti arba mažinti (kad nesideformuotų, didinant ar mažinant, laikykit nuspaudus shift klavišą ir tempkit smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 30 sausio 2009 - 16:08