Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(SuperBaba @ 2009 01 26, 20:05)
Bandau pasalinti demeles ant veiduko, bet man jos visiskai nepasisalina. Ka darau ne taip?


Kadangi neaišku, ką naudojat, tai negaliu pasakyti, ką darot ne taip g.gif

Jei nesupyksit, pabandžiau ir aš (jei ką sakykit, išimsiu).
user posted image

Naudojau: Spot Healing Brush Tool, Healing Brush tool ir Patch tool. Žinoma, naudojant daugiau funkcijų ir darant viską sluoksniais bei naudojant filtrus, galima padaryti labai kokybiškai, bet čia jau išmanyti reikia gerai...
Papildyta:
QUOTE(juraciux @ 2009 01 27, 11:31)
bigsmile.gif  Nugi greiciausiai kad sito ir reikejo  bigsmile.gif Tik beliko issiaiskinti kas ten ir kaip toje lenteleje  bigsmile.gif Nes kolkas tai nesigauna doh.gif  blush2.gif
LABAI aciu uz pagalba 4u.gif  thumbup.gif


Kas konkrečiai nesigauna? smile.gif Nes aš tai tik "pribėgom" pabandžiau, tai man gavosi spalvotai, tačiau perėjimas spalvų nebuvo "nuoseklus" (jei aiškiai parašiau biggrin.gif) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 27 sausio 2009 - 11:33
QUOTE(Hmmm... @ 2009 01 27, 12:35)
Kas konkrečiai nesigauna? smile.gif Nes aš tai tik "pribėgom" pabandžiau, tai man gavosi spalvotai, tačiau perėjimas spalvų nebuvo "nuoseklus" (jei aiškiai parašiau biggrin.gifsmile.gif

na dabar konkreciai pasakysiu biggrin.gif Pasiimu teptuka pvz rozes formos nes juo noriu dekoruoti remeli ir uzdeti tik tris rozytes remuko kampe. Paspaudziu ta color dynamic(pries tai pasirenku spalvas). Tai man tam tikrais ploteliais nusispalvina roze tom dviem spalvom, bet nera norimo perejimo doh.gif g.gif Spaudinejau ir slankiojau, stiprumus ryskumus ir visus kitus mygtukus, bet nera to perejimo doh.gif
Jei daryciau linija tai tada jo, gaunasi perejimai ir ivairus (ziurint kokius parametrus nusistatau).
Dabar galvoju gal cia taip neimanoma padaryti g.gif

Na uztat nors issiaiskinau kaip nuspalvinti dviem spalvom be perejimo, ir siaip naudingu dalykeliu toje lenteleje radau uz ka irgi esu labai dekinga 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 01 27, 12:18)
na dabar konkreciai pasakysiu biggrin.gif  Pasiimu teptuka pvz rozes formos nes juo noriu dekoruoti remeli ir uzdeti tik tris rozytes remuko kampe. Paspaudziu ta color dynamic(pries tai pasirenku spalvas). Tai man tam tikrais ploteliais nusispalvina  roze tom dviem spalvom, bet nera norimo perejimo doh.gif  g.gif Spaudinejau ir slankiojau, stiprumus ryskumus ir visus kitus mygtukus, bet nera to perejimo  doh.gif


Tai jei tik trys rožytės, tai ar ne paprasčiau tada tiesiog rankiniu būdu pasirinkti kiekvienos rožytės atspalvį atkirai iš spalvų paletės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2009 01 27, 13:20)
Tai jei tik trys rožytės, tai ar ne paprasčiau tada tiesiog rankiniu būdu pasirinkti kiekvienos rožytės atspalvį atkirai iš spalvų paletės? g.gif

Zinoma butu paprasciau. 4u.gif O kaip padaryti kad viena rozyte butu su perejimu g.gif (ta rozyte paemiau kaip pavyzdi, turiu ir kitokiu teptuku kuriems perejimas butu nepaprastai grazu bigsmile.gif )
O cia taip uzklausiau nes internete paveikslelyje Cia (turejau galvoje va toki perejima kaip situose spalvotuose paveiksliukuose) uzmaciau taip padaryta tai galvojau cia pasiteirausiu kaip galima tai padaryti.
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 01 27, 12:55)
Zinoma butu paprasciau.  4u.gif O kaip padaryti kad viena rozyte butu su perejimu g.gif  (ta rozyte paemiau kaip pavyzdi, turiu ir kitokiu teptuku kuriems perejimas butu nepaprastai grazu bigsmile.gif )
O cia taip uzklausiau nes internete paveikslelyje Cia (turejau galvoje va toki perejima kaip situose spalvotuose paveiksliukuose) uzmaciau taip padaryta tai galvojau cia pasiteirausiu kaip galima tai padaryti.

cia naudojamas gradient'as.Kai nupiesi teptuku viena gelyte tada eili kur sluoksniai ir pasirenki gradient overlay, tada ten tik nustatymus pagal save pasidarai ir spalvas susitvarkai.
Atsakyti
as norejau paklausti kaip ant saldainiu popieriuku nubrezti linijas, jei darau su rule tai neisisaugo man jos, g.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 01 27, 12:55)
Zinoma butu paprasciau.  4u.gif O kaip padaryti kad viena rozyte butu su perejimu g.gif  (ta rozyte paemiau kaip pavyzdi, turiu ir kitokiu teptuku kuriems perejimas butu nepaprastai grazu bigsmile.gif )
O cia taip uzklausiau nes internete paveikslelyje Cia (turejau galvoje va toki perejima kaip situose spalvotuose paveiksliukuose) uzmaciau taip padaryta tai galvojau cia pasiteirausiu kaip galima tai padaryti.


Nu va, ne apie tą patį kalbėjom biggrin.gif

QUOTE(Ievosius @ 2009 01 27, 14:38)
cia naudojamas gradient'as.Kai nupiesi teptuku viena gelyte tada eili kur sluoksniai ir pasirenki gradient overlay, tada ten tik nustatymus pagal save pasidarai ir spalvas susitvarkai.


Pabandžiau šituo būdu, viskas taip biggrin.gif ale man kol "daėjo", kaip tai padaryti biggrin.gif Iš pradžių "atradau" sunkesnį būdą, paskui tik supratau kaip lengviau išeina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(renatukasss @ 2009 01 27, 16:00)
as norejau paklausti kaip ant saldainiu popieriuku nubrezti linijas, jei darau su rule tai neisisaugo man jos,  g.gif


Jei reikia tiesios linijos, tai su "Line tool" galima (viršuj įsirašai kokį nori "Feather", nes nuo to linijos "storis" priklausys).
Atsakyti
bandziau bet breziasi ne tiesi linija bet visokie kvadratai ir kt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2009 01 27, 15:38)
cia naudojamas gradient'as.Kai nupiesi teptuku viena gelyte tada eili kur sluoksniai ir pasirenki gradient overlay, tada ten tik nustatymus pagal save pasidarai ir spalvas susitvarkai.

nu tokia beviltiska jauciuosi. doh.gif Dabar matau kad per cia reikia daryti, bet matyt kazkur kazko nepaspaudziu ir man nors ir nustacius norimas spalvas vistiek gaunasi juoda balta g.gif Kur ta slaptas mygtukas leidzintis keisti spalvas biggrin.gif
Beje per cia radau kaip norima tekstura ant teptuko uzdeti bigsmile.gif

Kaip bebutu Labai dekoju merginoms uz kantrybe ir pagalba, nes atradau nemazai nauu dalyku bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 01 27, 17:21)
nu tokia beviltiska jauciuosi.  doh.gif Dabar matau kad per cia reikia daryti, bet matyt kazkur kazko nepaspaudziu ir man nors ir nustacius norimas spalvas vistiek gaunasi juoda balta  g.gif Kur ta slaptas mygtukas leidzintis keisti spalvas  biggrin.gif



del j/b gal pasiziurek nustatymus, gal uzdeta varnele ne ten. Eik Image->mode ir varniukas turetu but RGB color
Atsakyti
Nu sakes, pagaliau supratau thumbup.gif Gavosi viskas thumbup.gif Aciu merginos thumbup.gif Paspaudziau styles issirinkau stiliu ir tada gradient overlay paspaudziau doh.gif ir susitvarkiau spalvas. Ot ziopla nedaziurejau doh.gif
Pvz kas gavosi biggrin.gif
pvz

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciux: 27 sausio 2009 - 17:46
QUOTE(renatukasss @ 2009 01 27, 17:13)
bandziau bet breziasi ne tiesi linija bet visokie kvadratai ir kt schmoll.gif


ar pasirenkant line tool, virsuje prie style turetu but pasirinktas baltas perbrauktas kvadraciukas. tada gaunasi tik linija.
Atsakyti