Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Klausimelis bus jau patyrusioms. biggrin.gif
Gali kuri galit paaiskinti kaip teptuka padaryti su perejimu is vienos spalvos i kita g.gif Pati issiaiskinau kaip isvis ji padaryti kazkokios spalvos biggrin.gif doh.gif bet dabar noriu issiaiskinti kaip ji padaryti su perejimu g.gif
Tarkim dekoruoju paveiksliuka su geliu motyvo teptuku ir noriu padaryti ta gele pvz is zalios i gelsva spalvos g.gif Kaip ta padaryti g.gif
Buciau LABAI jau dekinga uz pamokele blush2.gif
Atsakyti
O kaip gražiai iškirpti vieną dalį iš vienos nuotraukos, ir ją "prilypdyti" kitoje? Nu niekaip aš neįsidėmiu. Gal yra kokia pamokėlė LT kalba?
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2009 01 26, 09:19)
O kaip gražiai iškirpti vieną dalį iš vienos nuotraukos, ir ją "prilypdyti" kitoje? Nu niekaip aš neįsidėmiu. Gal yra kokia pamokėlė LT kalba?


Čia su nuorodom į iliustracijas į pabaigą puslapio yra aprašyta (autoriaus nick'as - DziNNy).

Atsakyti
Sveikos,
gal galite pasakyti, ka netaip darau...bandant perkelti nuotrauka i remeli, jis nesikelia, pranyksta po pilku fonu verysad.gif 4u.gif vienu zodziu, tam langely ir pradingsta.
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2009 01 25, 13:26)
Klausimelis bus jau patyrusioms. biggrin.gif
Gali kuri galit paaiskinti kaip teptuka padaryti su perejimu is vienos spalvos i kita g.gif Pati issiaiskinau kaip isvis ji padaryti kazkokios spalvos biggrin.gif  doh.gif  bet dabar noriu issiaiskinti kaip ji padaryti su perejimu g.gif
Tarkim dekoruoju paveiksliuka su geliu motyvo teptuku ir noriu padaryti ta gele pvz is zalios i gelsva spalvos g.gif Kaip ta padaryti g.gif
Buciau LABAI jau dekinga uz pamokele blush2.gif


Nzn ar to reikia, bet smile.gif Pasirinkus norimą brush'ą, spaudžiam F5, išmeta Brush'ų lentelę ten tokią, kur galima pasirinkti "Color Dynamics" (uždedam varnelę). Tai reiškia, kad brush'o spalva kis iš Foreground į Bacgkround spalvas (arba atvirkščiai). Taigi, nusistatom norimas spalvas foreground'e ir background'e ir bandom įvairias kombinacijas smile.gif

P.S.: Ryškumui, perėjimo stiprumui ir t.t., rekomenduotina toje f5 lentelėje, uždėjus varnelę, pasižaisti paslankiojant tos lentelės dešinėje esančius slankinklius mirksiukas.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 01 26, 14:32)
gal galite pasakyti, ka netaip darau...bandant perkelti nuotrauka i remeli, jis nesikelia, pranyksta po pilku fonu verysad.gif  4u.gif vienu zodziu, tam langely ir pradingsta.


Kas "nesikelia"? unsure.gif "Skylę" nuotraukai rėmelyje iškirpot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 26 sausio 2009 - 18:00
Sveikutes,

Bandau pasalinti demeles ant veiduko, bet man jos visiskai nepasisalina. Ka darau ne taip?

Pries

user posted image

Po

user posted image
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 01 26, 20:05)
Sveikutes,

Bandau pasalinti demeles ant veiduko, bet man jos visiskai nepasisalina. Ka darau ne taip?



o su kuo naikinat? nes kazkaip pabluko nuotrauka. g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 01 26, 21:05)
Sveikutes,

Bandau pasalinti demeles ant veiduko, bet man jos visiskai nepasisalina. Ka darau ne taip?



Sveiki smile.gif Va pabandziau patvarkyti nuotraukele,bet vistiek nelabai gavos...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2009 01 26, 14:03)
Čia su nuorodom į iliustracijas į pabaigą puslapio yra aprašyta (autoriaus nick'as - DziNNy).

Neatidaro man kažkodėl šios nuorodos verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Paklausiu gal nelabai tradicinio klausimo blush2.gif Dirbu su Corel programa. Nesu super profe, bet joje jau gaudausi nemazai. Ar galit man ivardinti skirtumus (pranasumus) tarp corel ir photoschop programu? Girdejau, kad spalvos gatavo darbelio grazesnes su photochopu.. O kas dar? Gal jos viena kita papildo?

Esu savamoksle, todel tiesiog idomu ar verta pradeti studijuoti ir photoshopa smile.gif

Dekui uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2009 01 26, 20:53)
Neatidaro man kažkodėl šios nuorodos verysad.gif


Kopijuoju:
"1. Atsidarome norimą vaiko ar kito daikto, kurį norėsime "padėti" į kitą foną, nuotrauką. (File>Open>Open)
2. Paimame Pen Tool. Taip
3. Padidiname nuotrauką kiek galima daugiau, kad būtų galima kruopščiau "apkirpti". Didiname spausdami Ctrl ir + daug kartų (mažiname su Ctrl ir -).
4. Paspaudžiame pele ant objekto kontūro.
5. Spaudome tokius taškelius aplink objektą brėždami liniją. Jei koks taškelis padedamas ne vietoje, grąžiname jį su Ctrl+Z. Apvedame aplink objektą ir baigiame paspaudę ant pirmojo taškelio. Aplink objektą atsiranda kontūras. Jei reikia, dar apibrėžiame tokius kontūrus viduryje (pvz man reikėjo iškirpti dangų tarp rankų).
6. Tuomet einame į Paths lentelę (jei reikia, iššaukiame ją Window>Paths) ir paspaudę ant sluoksnio dešiniu pelės klavišu pažymime "Make Selection...". Feather Radius: 1. Anti-aliased, New Selection. OK. Taip. Tuomet Edit>Copy.
7. Atsidarome mūsų foną (nuotrauką, paveiksliuką, kur įklijuosime objektą). Edit>Paste.
8. Tuomet dar pakoreguojame ką norime, uždedame kokį efektą jei reikia, rėmelį ir išsaugome (File>Save arba Save As...).
9. Viskas. "

Mano pastabos:
2 - 5. Kirpimo įrankių yra ir daugiau (visi "lasso tools", quick mask ir t.t.), todėl rinktis galima bet kurį, kuris patogesnis objektui apvesti.

6. bet kurio įrankio "Feather" ir "radius" galima pasirinkti lango viršuje, po pagrindinio meniu juosta, tada nereiks eiti į "paths", o pažymėjus objektą (kai punktyras aplink jį atsiranda), spausti ctrl - j (iškelia kerpamą objektą į naują sluoksnį) ir tada - Edit>Copy.

O visa kita, kaip čia parašyta.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2009 01 26, 18:59)
Nzn ar to reikia, bet smile.gif Pasirinkus norimą brush'ą, spaudžiam F5, išmeta Brush'ų lentelę ten tokią, kur galima pasirinkti "Color Dynamics" (uždedam varnelę). Tai reiškia, kad brush'o spalva kis iš Foreground į Bacgkround spalvas (arba atvirkščiai). Taigi, nusistatom norimas spalvas foreground'e ir background'e ir bandom įvairias kombinacijas smile.gif

P.S.: Ryškumui, perėjimo stiprumui ir t.t., rekomenduotina toje f5 lentelėje, uždėjus varnelę, pasižaisti paslankiojant tos lentelės dešinėje esančius slankinklius mirksiukas.gif


bigsmile.gif Nugi greiciausiai kad sito ir reikejo bigsmile.gif Tik beliko issiaiskinti kas ten ir kaip toje lenteleje bigsmile.gif Nes kolkas tai nesigauna doh.gif blush2.gif
LABAI aciu uz pagalba 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti