Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Kimine @ 2009 01 08, 21:21)
kaip čia dabar aiškiau paaiškinti. kai su trintuku trinu fona reikiamos detalės vistiek lieka nelabai dailios,gal kažkaip galima tuos kraštelius pablukinti,kad taip labai nesimatytų.

Geriau objekta kirpti ne fona trinant o pati objekta zymint, pvz su path tool ir pasirenki feather pvz 2 ar 3 tada ir daiktas graiziai issikerpa ir kratstai pereina neblogai.Tik darbo daugiau negu su trintuku.Bet rezultatas geresnis
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2009 01 12, 14:45)
Geriau objekta kirpti ne fona trinant o pati objekta zymint, pvz su path tool ir pasirenki feather pvz 2 ar 3 tada ir daiktas graiziai issikerpa ir kratstai pereina neblogai.Tik  darbo daugiau negu su trintuku.Bet rezultatas geresnis

Atsiprašau už durną klausimą: o kur tas path tool? Turiu CS2 ir pamokėles CS2 atsiunčiau, tai jose yra tokia "stebuklinga lazdelė"(kaip aš vadinu biggrin.gif ), o pas mane jos nėra g.gif Čia mano photoshopas levas, ar jinai tiesiog kažkur užslėpta?
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2009 01 12, 22:57)
Atsiprašau už durną klausimą: o kur tas path tool? Turiu CS2 ir pamokėles CS2 atsiunčiau, tai jose yra tokia "stebuklinga lazdelė"(kaip aš vadinu biggrin.gif ), o pas mane jos nėra g.gif Čia mano photoshopas levas, ar jinai tiesiog kažkur užslėpta?

Turiu as knyga lt Photoshopas cs2 vaizdziai ten nera super kokybe bet liuks knyga, galiu atsiusti tik pagaukit mane skype ievosiusm.turiu ir pamokeles igarsitas lt.kam reik per sype prasau, bet tik as negaliu visada is karto atsiliepti juo dazniausiai tik vakare greiciau atskyciau bet kam neskubu rasit mane ir diena Tik pokalbis gali ilgiau trukti ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2009 01 12, 23:13)
Turiu as knyga lt Photoshopas cs2  vaizdziai ten nera super kokybe bet liuks knyga, galiu atsiusti tik pagaukit mane skype ievosiusm.turiu ir pamokeles igarsitas lt.kam reik per sype prasau, bet tik as negaliu visada is karto atsiliepti juo dazniausiai tik vakare greiciau atskyciau bet kam neskubu rasit mane ir diena Tik pokalbis gali ilgiau trukti ir tiek smile.gif

Neturiu skype blush2.gif Tos pamokėlės labai aiškios, kur atsisiunčiau, bet sakau nerandu to įrankio doh.gif Nėra jo pas mane toj įrankių juostoj. Ir tos "kilpos" nėra g.gif Jaučiu reik naują programą siūstis unsure.gif Ar galima tą įrankių juostą dar kažkaip išplėst ar papildyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2009 01 12, 23:25)
Neturiu skype blush2.gif  Tos pamokėlės labai aiškios, kur atsisiunčiau, bet sakau nerandu to įrankio doh.gif Nėra jo pas mane toj įrankių juostoj. Ir tos "kilpos" nėra g.gif  Jaučiu reik naują programą siūstis unsure.gif Ar galima tą įrankių juostą dar kažkaip išplėst ar papildyt? g.gif

tikrai yra jis toks kaip parkerio plunksna atrodo.Jei angliskai mokat galiu imesti nuoroda ryt kur apie ji aprasyta.Na man geriausias karpymo irankis kol kas.Bet kol ismokau juo naudotis kaip reikiant tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2009 01 12, 23:25)
Ar galima tą įrankių juostą dar kažkaip išplėst ar papildyt? g.gif


Beveik ant kiekvieno įrankių juostoje esančių įrankių paspaudus dešinį pelės klavišą jie "išsiplečia". Neabejoju, kad Jūsų minimas įrankis Jūsų programoje tikrai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2009 01 13, 09:00)
Beveik ant kiekvieno įrankių juostoje esančių įrankių paspaudus dešinį pelės klavišą jie "išsiplečia". Neabejoju, kad Jūsų minimas įrankis Jūsų programoje tikrai yra mirksiukas.gif

Pritariu,tikrai yra,pradzioj ir as tu irankiu nerasdavau ax.gif
Atsakyti
Labutis, prasau nepykit jei paklasiu truputi ne i tema blush2.gif , noriu ismokti dirbti su fotoshopu. Nuo ko tureciau pradeti? g.gif blush2.gif Parsisiuntus turiu Adobe Photoshop 7,ar toks turetu buti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olantukas @ 2009 01 13, 16:10)
Nuo ko tureciau pradeti? g.gif  blush2.gif  Parsisiuntus turiu Adobe Photoshop 7,ar toks turetu buti? 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Susirandat pamokėlių (jų yra apstu tiek šioje temoje, tiek ir kitur internete), pradedat nuo paprastesnių ir - pirmyn smile.gif Galima dar knygų nusipirkt apie darbą photoshop'u (po knygynus pasivaikščiojus smile.gif). Jei kas nesigauna ar nesuprantat, ieškot atsakymų, žiūrit arba klausiat čia. Būtų gerai, kad klausimai būtų konkrečiai koks veiksmas kurioje pamokėlėje nesigauna. Nes rašyti tas pačias pamokėles, kurios jau šioje temoje ne kartą kartotos nuo a iki ž neretai nusibosta blush2.gif 4u.gif

Šiaip nesudėtinga bent esmę pagaut ir mokytis, jei tikrai norit. Bet jei tikitės, kad viską kiti ant lėkštutės padės ir sukramtys, tai entuziazmas ilgai tikrai netruks mirksiukas.gif

Pirmiausia - perpraskit principą, kaip PS veikia, o tada eksperimentuokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olantukas @ 2009 01 13, 16:10)
Labutis, prasau nepykit jei paklasiu truputi ne i tema blush2.gif , noriu ismokti dirbti su fotoshopu. Nuo ko tureciau pradeti? g.gif  blush2.gif  Parsisiuntus turiu Adobe Photoshop 7,ar toks turetu buti? 4u.gif  4u.gif  4u.gif


visi photoshopai savo išvaizda yra gana panašūs, tad ir jūsų turimos photoshopo versijos turėtų pilnai pakakti. Pamokėlių galite rasti, kad ir youtube.com. Sekmės besimokant mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu toki klausima, gal ir kvailas jis, bet jei nesunku pasakykit kaip padaryt, kad linija butu tokia pilka...turiu sablona su linijom ir noriu dadet viena ir niekaip nesigauna.Nubreziu linija ir ji juoda gaunas, o ne tokia pilka lyg permatoma blush2.gif
Atsakyti