Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(juu @ 2009 01 01, 14:58)
Viskas priklauso nuo to, kas Jums įeina į sąvoką "gražūs plaukai"  rolleyes.gif

Jei plaukų "mažai", galima pažymėjus esamų plaukų dalį ją kopijuoti (pažymėti su, pvz, "lasso tool", tada "copy paste", atsiranda naujas "layeris"), stumdyti, komponuoti ir t.t.

Galima susiradus "gražius plaukus" kitoje nuotraukoje juos perkopijuoti į reikiamą. Tik, norint, kad vaizdas atrodytų natūraliai, reikės daug dirbti (pažodžiui aprašyti neįmanoma, nes nėra konkretaus failo ir matomos problemos) ax.gif

Paprasčiausia turbūt būtų "blurinti", šviesinti, tamsinti, kontrastinti, suteikti spalvą,  etc  smile.gif

Patogiausia būtų, jei čia įkeltumėte nuotrauką su tais "negražiais plaukais" ir konkrečiai pasakytumėte, kas Jums nepatinka ir ką norėtumėte pakeisti  smile.gif

Kreipkitės į mane "Tu" mirksiukas.gif 4u.gif Taip, gal ir būtų geriau, jei parodyčiau nuotrauką, o po to pasakyčiau, kas man joje nepatinka.
http://i194.photobuc...yofDSCF0021.jpg

Per daug "sulipę" merginos plaukai, todėl norėtųsi kitus pridėti, kokių garbanėlių, spalvą šiek tiek pakeičiant. Arba gal galima iš kitur paėmus sruogelių pavyzdį padaryti jų daug, ir daugiau plaukų apskritai pridėčiau vienoje ir kitoje pusėje, kad būtų kitoks kritimas.
Atsakyti
Mona pamokele kaip pakeisti plauku spalva
Papildyta:
ir dar viena
Papildyta:
QUOTE(Kimine @ 2009 01 01, 16:46)

Dar vienas klausimėlis. Niekur nerandu kaip nuiimti datą nuo nuotraukos.

kaip nuimti data nuo foto
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2009 01 01, 22:40)

Ačiū, liamuna, už norą padėti, bet niekaip man neišeina. Ar aš pažymėti dorai nemoku, ar kas yra, bet tik vietom spalva pasikeitė. O gal yra koks lengvesnis būdas pažymėjimui, nes čia tai visur reikia, kad rankos būtų gerai išdirbtos ir lygiai pagal kontūrus žymėtų. Aš taip nemoku. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2009 01 02, 00:37)
Ar aš pažymėti dorai nemoku, ar kas yra, bet tik vietom spalva pasikeitė. O gal yra koks lengvesnis būdas pažymėjimui, nes čia tai visur reikia, kad rankos būtų gerai išdirbtos ir lygiai pagal kontūrus žymėtų. Aš taip nemoku.  doh.gif  verysad.gif


Norėdama pakeisti plaukus tai konkrečiai nuotraukai, aš internete susirasčiau kokios manekenkos biggrin.gif panašaus atspalvio plaukais geros kokybės nuotrauką, tada tvarkinkai su "lasso tool" pažymėčiau dalį jos garbanų ir kopijuočiau į reikiamą failą. Tiesa, čia reikia įgudimo, nes net jei pažodžiui surašyčiau visus žingsnelius (o jų būtų tikrai nemažai) nepatyrusiam žmogui sunkiai pavyktų unsure.gif Nes kas iš to, jei vien "uždėsi" naujus plaukus, reikia kad atrodytų tikroviškai ir nesimatytų "kliurkų" g.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2009 01 01, 21:40)


Dekui uz saunias pamokeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2009 01 03, 11:47)
Norėdama pakeisti plaukus tai konkrečiai nuotraukai, aš internete susirasčiau kokios manekenkos  biggrin.gif  panašaus atspalvio plaukais geros kokybės nuotrauką, tada tvarkinkai su "lasso tool" pažymėčiau dalį jos garbanų ir kopijuočiau į reikiamą failą. Tiesa, čia reikia įgudimo, nes net jei pažodžiui surašyčiau visus žingsnelius (o jų būtų tikrai nemažai) nepatyrusiam žmogui sunkiai pavyktų  unsure.gif  Nes kas iš to, jei vien "uždėsi" naujus plaukus, reikia kad atrodytų tikroviškai ir nesimatytų "kliurkų"  g.gif

O gal kas sutiktumėt padėti pataisyti vieną nuotrauką? g.gif blush2.gif blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
100 pamoku photoshopui rusu kalba 1 dalis

100lessonsPs.zip - 18.3 Mb


100 pamoku photoshopui rusu kalba 2 dalis


100lessonsPs-II.zip - 23.0 Mb
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2009 01 04, 23:40)
O gal kas sutiktumėt padėti pataisyti vieną nuotrauką? g.gif  blush2.gif  blush2.gif  ax.gif  4u.gif


Oi, net nežinau ką atsakyti blush2.gif laiko labai daug tas surytų, jei daryti, kad atrodytų gerai unsure.gif Be to, nežinau, ar esu "ant tiek" profesionali, kad kitiems, po to žiūrintiems į nuotrauką, nekiltų jokių abejonių g.gif

Siūlyčiau Tau kreiptis į retušavimo firmas, tik žiūrėk, kad dizaineris būtų pakankamai patyręs, nes pradedantytis padarys nei šiaip nei taip, o sakys - plaukai gi kiti uždėti, kas negerai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2009 01 01, 23:40)



Nu pamokeles labai praktiskos... tik kad beda nemoku visai rusu.. schmoll.gif tai niekaip nesigauna man padaryt doh.gif Gal pagelbes kuri nors trumpu aprasymu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2009 01 05, 09:49)
Nu pamokeles labai praktiskos... tik kad beda nemoku visai rusu..  schmoll.gif  tai  niekaip nesigauna man padaryt  doh.gif  Gal pagelbes kuri nors trumpu aprasymu..  4u.gif


Kuria butent is pamokeliu? Kai vaikas uzmigs galeciau pabandyti isversti trumpai. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,uzsimaniau ir as to garsiojo photoshop'o,radau is kur parsisiut,bet ten yra keli,nelabai apie tai nusimanau ir nezinau kuri siustis idedu nuoroda ,jei kas galit paziurekit,aciu 4u.gif My Webpage
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2009 01 05, 21:40)
Sveikos mamytes,uzsimaniau ir as to garsiojo photoshop'o,radau is kur parsisiut,bet ten yra keli,nelabai apie tai nusimanau ir nezinau kuri siustis idedu nuoroda ,jei kas galit paziurekit,aciu 4u.gif My Webpage

Buvo tema kažkur apie photoshopo atsisiuntimą berods
http://btjunkie.org/search?q=photoshop
Papildyta:
http://www.supermama...howtopic=163656
Atsakyti