Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Šitame puslapyje pačiame pirmame poste yra nuorodos į labai jau detalias nuotraukų įkėlimo pamokėles. Bent iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad ten mergaitės labai neblogai viską paaiškino su iliustracijomis. Turėtų padėti - pabandykit 4u.gif
[/quote]
valioooooooooo pavyko thumbup.gif thumbup.gif bet pagal ana pamokele taip ir neiseina reiks dar padirbet ax.gif tik vat dar klausymelis ; na nepykit tik merginos ax.gif na zalia as tam photosh. ir ne ase kompuose lotuliukas.gif bet man dabar isisaugojo ta ireminta foto su visu puslapiu photosh.kaip padaryti kad tik foto ireminta isisaugotu ,o ne per phots. programa.nezinau ar jus mane supratot , bet tikiuosi aiskiai parasiau labai bus aciu jei atrasytumet na ir kuo aiskiau biggrin.gif
Atsakyti
Patarkit kaip padaryti nuotrauką vietoj fono ir kad kraštuose taip gražiai "išplauktų" blush2.gif Na kažką panašaus: (tik pavyzdys mažas)
user posted image
Noriu sukurpti kažką panašaus kaip viršuje: nuotrauka be griežtų rėmų... patarkite 4u.gif
Atsakyti
[quote=boruzele78,2008 09 23, 13:14]
[url=http://www.mamosdienorastis.lt/forumas/viewtopic.php?p=101828&
[/quote]
valioooooooooo pavyko thumbup.gif thumbup.gif bet pagal ana pamokele taip ir neiseina reiks dar padirbet ax.gif tik vat dar klausymelis ; na nepykit tik merginos ax.gif na zalia as tam photosh. ir ne ase kompuose lotuliukas.gif bet man dabar isisaugojo ta ireminta foto su visu puslapiu photosh.kaip padaryti kad tik foto ireminta isisaugotu ,o ne per phots. programa.nezinau ar jus mane supratot , bet tikiuosi aiskiai parasiau labai bus aciu jei atrasytumet na ir kuo aiskiau biggrin.gif
[/quote]
jaigu gerai supratau tai tada reikia išsaugoti JPEG formatu kad nuotrauka nebeatsidarynėtu per photoshopo programa
kada nuotrauka yra baigta paspaudi ant File tada Save As tada lentelėje kur yra parašyta format pasirenki JPEG formata tada pasirenki kur išsaugot foto ir spaudi irašyti ar save tada ok ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 23 rugsėjo 2008 - 13:07
QUOTE(boruzele78 @ 2008 09 23, 13:14)
kaip padaryti kad tik foto ireminta isisaugotu ,o ne per phots. programa.


Atsidarot failą fotošope smile.gif Pasirenkat "File - Save as", išmeta lentelę, tada apačioje eilutėje (sekančioj po tos, kur pavadinimą reikia įrašyti), pasirenkat norimą formatą - šiuo atveju reiktų "JPEG" smile.gif

QUOTE(astute_k @ 2008 09 23, 13:51)
Patarkit kaip padaryti nuotrauką vietoj fono ir kad kraštuose taip gražiai "išplauktų"  blush2.gif Na kažką panašaus: (tik pavyzdys mažas)
user posted image
Noriu sukurpti kažką panašaus kaip viršuje: nuotrauka be griežtų rėmų... patarkite  4u.gif


Kai kirpsit nuotraukos dalį, kurią norit uždėti ant fono, su kažkuriuo tai norimu įrankiu (čia gali būti daug variantų, tas pats galioja ir jei aptrinsit trintuku), viršuj yra toks pasirinkimas "feather", tai vat - kuo didesnį skaičių ten įrašysit, tuo labiau "paplaukę kraštai gausis. Paeksperimentuokit su įvairiais skaičiais (aš dažniausiai renkuosi nuo 20 iki 40, bet čia individualu), kol gausit norimą rezultatą 4u.gif
Atsakyti
aciu merginos teisingai supratot ir man pavyko drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif assa.gif assa.gif na eisiu pazaisiu su remeliai o poto prie kitos kibsime book.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos pleputes,
pagelbekit 4u.gif
truputi knaisiojus photoshope g.gif tai va kazkiek pramokau, va norejau ko paklaust gal galit kas paaiskint kaip ant iskirptos dalies is nuotraukos( pvz. zmones) uzdeti seseli krentanti, na as iskirpau savo mergytes ir idejau i fona kita tai va noriu kad atrodytu tikroviskai ir kad kristu seselis ant smelio, ten vaizdas yra prie juros to fono. gal kas pades ir pamokys 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikutes: 23 rugsėjo 2008 - 13:38
QUOTE(vikutes @ 2008 09 23, 14:38)
sveikos pleputes,
iskirpau savo mergytes ir idejau i fona kita tai va noriu kad atrodytu tikroviskai ir kad kristu seselis ant smelio, ten vaizdas yra prie juros to fono. gal kas pades ir pamokys  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Jei suprantat angliškai pamokėlė - viskas gan aiškiai parodyta mirksiukas.gif

Pagalvojau - jei kas angliškai nesupranta, tai esmė ten paprasta - iškerpi objektą, dublikuoji sluoksnį, užlieji juoda spalva, tada pablurini truputį, pasuki kokiu reikia kampu ir sumažini, panaudoji gradientą (galima šiaip ir be jo), sumažini opacity ir psio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 23 rugsėjo 2008 - 13:53
aciukas , einu pabandyt 4u.gif
Papildyta:
kazkas man neiseina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutes @ 2008 09 23, 15:08)
kazkas man neiseina  doh.gif


Kurioj vietoj? g.gif Jei dabar negalėsiu pasakyti, tai namie prie PS pažiūrėčiau.

Čia yra dar viena panaši pamokėlė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 23 rugsėjo 2008 - 14:25
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 23, 15:17)
Kurioj vietoj? g.gif Jei dabar negalėsiu pasakyti, tai namie prie PS pažiūrėčiau.

Čia yra dar viena panaši pamokėlė.

as kai pasidarau dubliuota tos iskirptos detales sluoksni , va paskui man ten uzstringa , paskui man neaisku i kuri eit ar i filter ar i image ir ten spaust kazka, nu atsiprasau be t man kazkas nedasyla siandien issiblaskius esu blush2.gif kaip zirafai per ilga kakla lotuliukas.gif
toj pamokelej kur daba parasei liktai viskas aisku , bet gal gali savais zodziais eiliskuma parasyt blush2.gif mirksiukas.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikutes: 23 rugsėjo 2008 - 15:05
QUOTE(vikutes @ 2008 09 23, 16:00)
gal gali savais zodziais eiliskuma parasyt  blush2.gif  mirksiukas.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif


Nu bandau biggrin.gif

1. Iškerpam objektą ir dublikuojam sluoksnį (visa kita ten bla bla bla - galima, bet nebūtina biggrin.gif)

2. Pažiūrim, kad pažymėtas (mėlynas) būtų būtent šešėlio sluoksnis ir einam "Image > Adjustments > Brightness / Contrast" (viršutiniam meniu susirandam image - ir sekam pagal planą biggrin.gif)). Abu nustatom iki -100 procentų. Spaudžiam Ok.
Sumažinam sluoksnio Opacity iki maždaug 40 proc. (nu ten, kur layer'ių meniu yra tas Opacity randasi).

3. Tada "Edit > Transform > Distort " (vėlgi viršutiniame meniu susirandam), pagal paveiksliuką parodyta už kurio kvadratuko "tempti". Susitampom šešėlį pagal pageidavimą.

4. Tada "Filter > Blur > Gaussian Blur " (viršutiniame layer'ių meniu yra psirinkimas "Filter", ten už File, Edit, Image ir t.t.). Radius pasirenkam kaip nurodyta - 4 px (čia padaro biški "išplaukusį tą šešėlį).

5. Šitas sudėtingiausias atrodo, bet iš tikro visai paprasta biggrin.gif ant "šešėlinio" sluoksnio atsistojus reikia paspausti tokį mygtuką pačioj apačioj po layer'iais, kuris vadinasi "Add layer mask", tada prie šešėlio layer'io šalia atsirandakvadračiukas papildomas smile.gif Tuomet pasirenkam "Gradient Tool" (čia prie pagrindinių įrankių visų), nusustatom, kad tai būtų "black to white" (ar kažkaip panašiai) arba atvirkščiai - "white to black". Ir brėžiam liniją iš vieno šešėlio kampo į kitą tam, kad pamatytume kaip gaunasi. Čia gali tekt paeksperimentuot iš kurio kampo į kurį brėžti, kokio ilgio linijos reiks ir t.t. - priklausomai nuo pageidaujamo rezultato.

Nu ir viskas smile.gif

Jei kartais šešėlis gaunasi per ryškus, galima dar pamažinti jo Opacity.

Čia pagal paskutinę pamokėlę surašiau, tai paveikslėlius žiūrėti iš jos 4u.gif
Atsakyti
parsisiunciau as sia programa bet man neleidzia su ja dirbt praso serial number is kur man ji gauti g.gif
Atsakyti