Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 19, 00:12)
4u.gif viršuje per window sudėti reikia varneles, jei pradingo kas iš dešinės pusės

o kuruose vietose turi buti varnytes kad viskas tiksliai veiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 12 19, 09:40)
o kuruose vietose turi buti varnytes kad viskas tiksliai veiktu ax.gif


Cia priklausomai nuo to kokiu operaciju lenteles reikalingos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 12 19, 10:40)
o kuruose vietose turi buti varnytes kad viskas tiksliai veiktu ax.gif

dedi varnele ir ziuri ko tau reik smile.gif
Atsakyti
Ar įmanoma įsikėlus kalendoriaus mėnesio tinkliuką, ar kaip jis ten vadinasi, pakeisti paskui mėnesio pavadinimą. Na pvz. turiu mėnesį su skaičiais, tik pavadinimas rusiškas, tai ar galima jį pakeisti į lietuvišką? Jei galima, tai kaip?
Tikiuosi kas nors suprato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2008 12 19, 10:25)
Ar įmanoma įsikėlus kalendoriaus mėnesio tinkliuką, ar kaip jis ten vadinasi, pakeisti paskui mėnesio pavadinimą. Na pvz. turiu mėnesį su skaičiais, tik pavadinimas rusiškas, tai ar galima jį pakeisti į lietuvišką? Jei galima, tai kaip?
Tikiuosi kas nors suprato biggrin.gif


na as tai daryciau taip: iskirpciau(istrinciau) ta vieta kuri nereikalinga , ir naujam sluoksnyje parasyciau ko reikia, tada idet i reikiama vieta, sureguliuoti didi. 4u.gif , issaugoti reikiamu formatu.
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 12 19, 11:23)
dedi varnele ir ziuri ko tau reik smile.gif

man paprasiausei kad galeciau foto ikelti i remelius grazius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 12 19, 14:35)
man paprasiausei kad galeciau foto ikelti i remelius grazius ax.gif

tai tau reik tik sluosniu.eini i window ir dedi varnele ant layers.bet siaip jei nepradangini,kaip as,tai ten viskas yra sone,kas reikalinga foto kelimui i remelius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 12 19, 15:34)
tai tau reik tik sluosniu.eini i window ir dedi varnele ant layers.bet siaip jei nepradangini,kaip as,tai ten viskas yra sone,kas reikalinga foto kelimui i remelius. smile.gif

uztat kad kisu foto po remeliu ir jis pasidaro mazesnis,nors didi vienoda padarau ax.gif
Atsakyti
oveja tai tu fotke pamazink su FREE TRANSFORMER ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 19, 22:07)
oveja tai tu fotke pamazink su FREE TRANSFORMER ir viskas  4u.gif

nu bandsiu
Atsakyti
SVEIKOS 4u.gif
nu niekas man nesigauna doh.gif išbandziau visokes pamokeles bet niekaip i remeli neikeliu foto doh.gif kai atsidarau remeli pirma o po to foto tai as matau tik foto remelis kazkur dingsta doh.gif niekaip nesuprantu ka ne taip darau blush2.gif gal kuri galesit man padet buciau dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2008 12 20, 21:51)
SVEIKOS  4u.gif
nu niekas man nesigauna  doh.gif  išbandziau visokes pamokeles bet niekaip i remeli neikeliu foto  doh.gif kai atsidarau remeli pirma o po to foto tai as matau tik foto remelis kazkur dingsta  doh.gif niekaip nesuprantu ka ne taip darau  blush2.gif  gal kuri galesit man padet buciau dekinga  ax.gif


tai paprasciausiai patrauk langa su remeliu (ar nuotrauka, priklausomai ka nesimato) siek tiek i sona. Tiesiog langai atsidarineja toj pacioj vietoj ir uzstoja vienas kita. wink.gif
Atsakyti