Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Sveikos wink.gif Čia mačiau kažkas rašė kad norint apkirpti nuotrauka 10x15 rezoliucija yra 300. O kokia rezoliucija turėtų būti apkerpant 30x40?
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2008 12 14, 09:29)
Reikia pagalbos  4u.gif
Bandau iskirpt paveiksleli su  pen tool, aptaskuoju, ir tas norimas objektas pasidaro raudonas  unsure.gif aisku, kai perkeliu i kita fona ten tik raudonas blynas buna... Gal zinot kaip padaryt kad butu gerai?

Ir siaip, kaip fotosope galima grazint pirminius nustatymus? Jauciu kazka esu primaigius  cool.gif


Kai kerpi su PEN TOOL ziurek,kad virsuj stovetum ant sio nustatymo,parodziau pav.su rodykle,tada normaliai kirpsis smile.gif

user posted image

Na o del kito klausimo nzn ka patart,neaisku ka ten primaigei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 16, 19:54)
Kai kerpi su PEN TOOL ziurek,kad virsuj stovetum ant sio nustatymo,parodziau pav.su rodykle,tada normaliai kirpsis  smile.gif



Na o del kito klausimo nzn ka patart,neaisku ka ten primaigei  g.gif


Oi, kad zinotum kaip tu man pagelbejai notworthy.gif dekinga labai 4u.gif tai pasirodo nieko as nepridirbau, viskas gerai tam mano fotosopui rolleyes.gif

Loreli, jei nesigauna su klaviatura istempt, pabandyk per Edit->Free transform mirksiukas.gif jei jau nuotrauka busi idejus i remeli, tada ja reikes paslinkt i sona, kad pasimatytu kampas. tada galesi ilgint, siaurint ir pan 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiolita: 17 gruodžio 2008 - 12:10
QUOTE(multti @ 2008 12 11, 01:09)
ČIA radau kažką panašaus.


Bet šituo būdu lenkiasi nuotrauka ir užlenktoje pusėje irgi matosi nuotrauka,aš norėčiau išmokti užlenkti nuotrauką, bet kad užsilenkusi pusė būtų balta.
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2008 12 17, 12:09)
Oi, kad zinotum kaip tu man pagelbejai  notworthy.gif dekinga labai  4u.gif tai pasirodo nieko as nepridirbau, viskas gerai tam mano fotosopui  rolleyes.gif



Smagu,kad padejau 4u.gif
Mergaites,kurios suprantat rusiskai yra daug pamoku rusu forumuose,bet ko gero ir pacios zinot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimine @ 2008 12 17, 20:12)
Bet šituo būdu lenkiasi nuotrauka ir užlenktoje pusėje irgi matosi nuotrauka,aš norėčiau išmokti užlenkti nuotrauką, bet kad užsilenkusi pusė būtų balta.


Tai tiesiog uzbalink tapuse ir viskas. wink.gif

idomus variantas
Atsakyti
Liamuna dekui,sauni pamoka 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,

gal galit kas pagelbet. Turiu nuskanuota viena toki teksta. Bet jis nelabai matosi per tuos tamsumus skenerio. Gal kaip nors galima pasviesint ta fona, o tekstas taptu ryskesnis? Bandau su photoshopu, bet as su juo dar nelabai moku, nezinau ka ten spaust reik. blush2.gif
Atsakyti
o as nerandu kaip pasukt foto idejus i remeli blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fizė @ 2008 12 18, 14:59)
sveikutes,

gal galit kas pagelbet. Turiu nuskanuota viena toki teksta. Bet jis nelabai matosi per tuos tamsumus skenerio. Gal kaip nors galima pasviesint ta fona, o tekstas taptu ryskesnis? Bandau su photoshopu, bet as su juo dar nelabai moku, nezinau ka ten spaust reik.  blush2.gif


Abejoju ar pavyks kazka padaryti, nes sviesinant fona, svieses ir visas tekstas. unsure.gif (gali pastumdyt layerius, image->adjusment->layers
)
QUOTE(Ausrioke @ 2008 12 18, 15:51)
o as nerandu kaip pasukt foto idejus i remeli blush2.gif


ctrl+t ir gali sukioti, kai uzdejus ant kampo kursori pasidaro tokia uzlenkta rodykle.
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 12 18, 15:51)
o as nerandu kaip pasukt foto idejus i remeli blush2.gif

varnelę reikia uždėti Show Transform Controls

user posted image

Ir galima eiti į Edit --> Transform
Atsakyti
dekui 4u.gif dar toks klausimas,turiu foto,kur labai sviesi ir beveik nieko nesimato.tai jei bandysiu tamsint ar gausis kazkas?ir gal galit pasakyt kaip tamsinimas vyksta?taip pat,kaip cia raset apie sviesinima?
Papildyta:
ir dar,kaip padarot,jei remely pvz dvi vietos nuotraukai,viena idedat ir kitoj kiaurymej matosi pirmos foto krastas?nes as tada karpau foto,bet ilgai ir nuobodziai reikia zaistis.gal kaip paprasciau eina padaryt?
Atsakyti