Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Mielos Tetos 4u.gif ,
mokslininkų ištirta, kad žmogus pasisavina 40% daugiau informacijos skaitydamas iš popieriaus nei iš "ekrano".

Internetas
Atsakyti
[quote=Internetas,2008 12 12, 20:32]
Mielos Tetos 4u.gif ,
mokslininkų ištirta, kad žmogus pasisavina 40% daugiau informacijos skaitydamas iš popieriaus nei iš "ekrano".

tai vat kad tai tiesa is savo patirties zinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Internetas @ 2008 12 12, 19:32)
Mielos Tetos  4u.gif ,
mokslininkų ištirta, kad žmogus pasisavina 40% daugiau informacijos skaitydamas iš popieriaus nei iš "ekrano".

Internetas

Mielas internete,

taip pat ištirta, kad praktiškai darydamas,ką skaito, o ne vien skaitydamas žmogus pasisavina dar daugiau info tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kariatide @ 2008 12 12, 14:20)
mergytes kurioj vieto programoj yra    freehand marquis tool  blush2.gif


Kokia versija tavo PS?
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 12 11, 10:34)
o nebandei nemazinus nuotraukos ja pertempt ant fono, ir jau tada mazinti tiesiog ctrl+t pagalba, kad mazintusi tolygiai laikyk paspaudus alt+shift4u.gif



Dėkui, reiks pabandyti

Bandau. O kaip reikia pertempti? blush2.gif
o ctrl+t paspaudus atsidaro charakter, tai suprant šrifto koregavimas. Ką ne taip darau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loreli: 12 gruodžio 2008 - 23:28
QUOTE(liamuna @ 2008 12 12, 20:43)
Kokia versija tavo PS?



CS4 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreli @ 2008 12 12, 23:20)
Dėkui, reiks pabandyti

Bandau. O kaip reikia pertempti? blush2.gif
o ctrl+t paspaudus atsidaro charakter, tai suprant šrifto koregavimas. Ką ne taip darau?


Tempti pasiemus tiesiog move tool iranki. Eini Edit->transform->distort (cia butu ctrl ir t nuspaudzius kartu trumpinimas) (kartais "+" nespaudi kartu)

QUOTE(kariatide @ 2008 12 13, 00:19)


Tai pagal mane jis turetu but ten kur ir visi kiti marquis tool, mano CS3 tai tik ten tokios funkcijos su tokiu pavadinimu. Nemanau kad yra daug turinciu jau naujausia versija. wink.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos 4u.gif
Bandau iskirpt paveiksleli su pen tool, aptaskuoju, ir tas norimas objektas pasidaro raudonas unsure.gif aisku, kai perkeliu i kita fona ten tik raudonas blynas buna... Gal zinot kaip padaryt kad butu gerai?

Ir siaip, kaip fotosope galima grazint pirminius nustatymus? Jauciu kazka esu primaigius cool.gif
Atsakyti
Cs4 photoshope tools lenteleje kaireje yra viskas tas pats kas ir cs2.Tik kai kuriiu funkciju truputi daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 12 13, 10:05)
Tempti pasiemus tiesiog move tool iranki. Eini  Edit->transform->distort (cia butu ctrl ir t nuspaudzius kartu trumpinimas) (kartais "+" nespaudi kartu)


+ nespaudžiu ir kažko man sunkiai sekasi aišintis. Reiks eiti į kokius mokslus turbūt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreli @ 2008 12 15, 21:12)
+ nespaudžiu ir kažko man sunkiai sekasi aišintis. Reiks eiti į kokius mokslus turbūt g.gif


Jei skaitai rusiskai tai gali pavartyti sita puslapiuka, kazkuo maciau ir pagrindiniu funkciju aprasyma, bet dabar nerandu kazko. blush2.gif

Nenuleisk ranku, viskas pavyks wink.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

As pradejau dirbti su photoshopu ir kol kas visai neblogai sekasi.
Daugiausia siuo metu dirbu su parasais. Gal zinote ko nors legvo ir gero parasams?
Atsakyti