Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Loreli @ 2008 12 10, 21:37)
Please, gal galit kas padėti biggrin.gif
Bandau daryti koliažą, t.y. ant fono sudėti daug foto. ir kažkoks absurdas gaunasi. Atsidarau foną, pasidarau tarkim 20*30cm dydį, paskiau atsidarau vieną foto, pasidarau ją norimo ddžio 9*6cm ir įkeliu ją ant fono ir ji turėtų užimti kokį trečdalį fono, o realiai ji gaunasi visai mažytė ant to fono. Kažin ką aš darau ne taip  g.gif


o nebandei nemazinus nuotraukos ja pertempt ant fono, ir jau tada mazinti tiesiog ctrl+t pagalba, kad mazintusi tolygiai laikyk paspaudus alt+shift. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(fizė @ 2008 12 11, 10:30)
merginos, sakykit ar yra kokia nors programėlė keist šukuosenas. Na veidas tas pats, bet plaukus uždėt visai kitus, pažiūrėt kas tinka?


Maciau i-nete, kad yra tokia. Tik dabar nepasakysiu kur blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos
na as pas jus naujoke bet ruosiusi irgi mokintis Photospotu dirbti nes man labai patinka perdarineti nuotraukytes . ir jei kam reik knygos photoShop CS3 100 patarimu vaizdziai galiu atsiusti kompiuterini varianta na tik rasykit kaip nors persiusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 12 11, 10:34)

Maciau i-nete, kad yra tokia. Tik dabar nepasakysiu kur  blush2.gif



o kaip maždaug gali vadintis ta programėlė, gal pameni?
Atsakyti
QUOTE(fizė @ 2008 12 11, 17:25)
o kaip maždaug gali vadintis ta programėlė, gal pameni?


Reik netingėt internete ir toje pačioje SM paieškot mirksiukas.gif Štai čia toks puslapis.

P.S Prieš pradedant ten reikia užsiregistruoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo multti: 11 gruodžio 2008 - 17:53
QUOTE(Brigema @ 2008 12 11, 16:31)
jei kam reik knygos photoShop CS3 100 patarimu vaizdziai galiu atsiusti kompiuterini varianta na tik rasykit kaip nors persiusiu smile.gif

ojojoi kaip pravers blush2.gif

Ir dar blush2.gif man kai kada kai noriu ką nors užrašyt ant nuotraukos kaškodėl nesirašo raidės o tik brukšniukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2008 12 11, 17:49)
Reik netingėt internete ir toje pačioje SM paieškot  mirksiukas.gif Štai čia toks puslapis.

P.S Prieš pradedant ten reikia užsiregistruoti.



aciu 4u.gif bandysiu paziuret. Tikrai netingejau, ieskojau, ale nezinau kur ieskot, visaip jau isbandziau 4u.gif
Atsakyti
Stai cia radau dau grozybiu Grozybes photoshopuiuser posted image
Jei neleis siustis tai tereikia prisiregistruoti
Atsakyti
almara pasakyk sako skype jei turi tada persiusiu nes taip jis netelpa pastu siustis nes virs 20MB o kaip kitaip ja persiusti as nzn . g.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 12 11, 20:29)
Ir dar  blush2.gif man kai kada kai noriu ką nors užrašyt ant nuotraukos kaškodėl nesirašo raidės o tik brukšniukai g.gif

Gali but kad pasirinktas sriftas nraso raidem ar skaiciais ax.gif
Atsakyti
mergytes kurioj vieto programoj yra freehand marquis tool blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigema @ 2008 12 11, 15:31)
sveikos merginos
na as pas jus naujoke bet ruosiusi irgi mokintis Photospotu dirbti  nes man labai patinka perdarineti nuotraukytes . ir jei kam reik knygos photoShop CS3 100 patarimu vaizdziai galiu atsiusti kompiuterini varianta na tik rasykit kaip nors persiusiu smile.gif

galvoju uzsuksiu pasigirsiu kad nusipirkau sita knyga ir eisiu mokintis lotuliukas.gif o cia se tau galejau uz dyka gaut blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 12 12, 19:09)
galvoju uzsuksiu pasigirsiu kad nusipirkau sita knyga ir eisiu mokintis  lotuliukas.gif  o cia se tau galejau uz dyka gaut  blush2.gif  biggrin.gif



na va kaip gaila na bent vistiek tau geriau tu pires akis turesi ir galesi daryti o man reiks pastoviai versti ir iskompo skaityti , mirksiukas.gif
Atsakyti