Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

temą pravers..tikrai kažkur yra wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveneirka: 07 gruodžio 2008 - 21:19
QUOTE(frederica @ 2008 12 07, 18:09)
Sveikutės, gal kuri pagelbės, labai jau reik  blink.gif
Noriu retro nuotraukos, va tokios...gal kuri įmesit kokią pamokėlę- iš anksto dėkoju  user posted image

Pasižiūrėk Čia arba čia
Atsakyti
Čia radau dar vieną būdą, kaip paprastą nuotrauką paversti sepia ax.gif
Atsakyti
Ačiuks, jei dar kuri kokią pamokėlę įkels- nepamaišys, būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
mergytes kur rasti sita daikciuka blush2.gif "freehand Marquis tool"


darau nuotraukytes sendinima ir sustot teko, nes nerandu sito prietaisiuko doh.gif
Papildyta:
QUOTE(frederica @ 2008 12 07, 17:09)
Sveikutės, gal kuri pagelbės, labai jau reik  blink.gif
Noriu retro nuotraukos, va tokios...gal kuri įmesit kokią pamokėlę- iš anksto dėkoju  user posted image




man cia labai patiko, tik daug zaidimo su nuotrauka smile.gif
http://www.creativem...sepia020814.htm
Atsakyti
Please, gal galit kas padėti biggrin.gif
Bandau daryti koliažą, t.y. ant fono sudėti daug foto. ir kažkoks absurdas gaunasi. Atsidarau foną, pasidarau tarkim 20*30cm dydį, paskiau atsidarau vieną foto, pasidarau ją norimo ddžio 9*6cm ir įkeliu ją ant fono ir ji turėtų užimti kokį trečdalį fono, o realiai ji gaunasi visai mažytė ant to fono. Kažin ką aš darau ne taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreli @ 2008 12 10, 22:37)
Please, gal galit kas padėti biggrin.gif
Bandau daryti koliažą, t.y. ant fono sudėti daug foto. ir kažkoks absurdas gaunasi. Atsidarau foną, pasidarau tarkim 20*30cm dydį, paskiau atsidarau vieną foto, pasidarau ją norimo ddžio 9*6cm ir įkeliu ją ant fono ir ji turėtų užimti kokį trečdalį fono, o realiai ji gaunasi visai mažytė ant to fono. Kažin ką aš darau ne taip  g.gif


Įtariu nesutampa tavo sukurto failo ir nuotraukos dydžių santykis. Kai atsidarysi nuotrauką, spausk Image/Image size ir pasididink nuotrauką. Bandyk tol, kol tavo nuotrauka užims tiek vietos sukurtume faile, kiek tu nori.
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 10 30, 12:57)
CS8 dar neisleistas biggrin.gif  dar tik apie CS4 visi galvoja mirksiukas.gif

Idemiai skaiciau visas jusu zinutes, labai noreciau ir as ismokti tiek visko, kiek jus 4u.gif , tik jus man kvailai pasakykit - kuo skiriasi mano turimas Adobe photoshop 7.0 - nuo jusu cia minimu? 4u.gif 4u.gif Aciu
Atsakyti
Mane labai domina rėmeliai kai atrodo, kad nuotraukos kampas užsilenkęs. Gal galit kuri smulkiai papasakoti kaip tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Kimine @ 2008 12 10, 23:57)
Mane labai domina rėmeliai kai atrodo, kad nuotraukos kampas užsilenkęs. Gal galit kuri smulkiai papasakoti kaip tai padaryti?


ČIA radau kažką panašaus.
Atsakyti
QUOTE(silve8 @ 2008 12 10, 22:46)
Idemiai skaiciau visas jusu zinutes, labai noreciau ir as ismokti tiek visko, kiek jus 4u.gif , tik jus man kvailai pasakykit -  kuo skiriasi mano turimas Adobe photoshop 7.0 - nuo jusu cia minimu? 4u.gif  4u.gif  Aciu


tiesiog senesne versija. 4u.gif
Atsakyti


merginos, sakykit ar yra kokia nors programėlė keist šukuosenas. Na veidas tas pats, bet plaukus uždėt visai kitus, pažiūrėt kas tinka?
Atsakyti