Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Kažkur esu skaičiusi, kad yra toks labai geras dalykas photoshopui, kaip ant senos knygos pagrindo yra dedamos nuotraukos ir tie lapai verčiami g.gif . Neteko jums girdėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *raskė*: 05 gruodžio 2008 - 15:05
nesuprantu atsidarau viena foto,noriu atsidaryti antra kaip atsidaro nebematau 1 kur ji dinksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 12 05, 15:14)
nesuprantu atsidarau viena foto,noriu atsidaryti antra kaip atsidaro nebematau 1 kur ji dinksta ax.gif

Kur dingsta,layeriuose nesimato ar paciam photoshope?Gal tiesiog viena po kita yra,patrauk viena i sona ir paziurek smile.gif Neturetu dingti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 12 05, 11:55)
Na, kai atsidarai du failus, jie būna skirtinguose dokumentuose, tai ir layer'iai kiekvieno atskirai smile.gif Kaip kad čia:



Aha, biski nusisnekejau su tais 2 sluoksniais blush2.gif viskas gerai buvo

QUOTE(*irma* @ 2008 12 05, 12:07)
tu remeli asidaryk per open o nuotrauka isikelk per brows ir bus viskas gerai 4u.gif cia ir mano buvo problema is pradziu mirksiukas.gif


Kai jau ismokau padaryt remeli, tai galiu kelt per kur nori, kad ir 2 kartus su kairiu klavisu paspaudus tuscioj vietoj biggrin.gif

Aciu 4u.gif
Kai nusibos daryt remelius, grisiu kitu pamoku cool.gif
Atsakyti
Visoms Tetoms siūlyčiau nusipirkti štai tokią knygutę:
FOTO 1
FOTO 2
http://super.balsas....m...&pid=112863

Ji kainuoja 25 litus. Labai paprasta ir suprantama + viskas suskirstyta pagal sudėtingumą.

Savąją knygutę galiu padovanoti kokiai nors paneliai ar mamytei kuri tikrai nori išmokti dirbt su photoshop. Jeigu kam reikia parašykit privačią žinutę. smile.gif

Internetas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Internetas: 05 gruodžio 2008 - 20:47
QUOTE(Internetas @ 2008 12 05, 19:45)
Visoms Tetoms siūlyčiau nusipirkti štai tokią knygutę:
FOTO 1
FOTO 2
http://super.balsas....m...&pid=112863

Ji kainuoja 25 litus. Labai paprasta ir suprantama + viskas suskirstyta pagal sudėtingumą.

Savąją knygutę galiu padovanoti kokiai nors paneliai ar mamytei kuri tikrai nori išmokti dirbt su photoshop. Jeigu kam reikia parašykit privačią žinutę. smile.gif

Internetas

ačiū Dėdė biggrin.gif
o ką pasiūlytumei toms tetoms kurios toli nuo LT...manau pats idealiausias variantas internetas rolleyes.gif
Atsakyti


Savąją knygutę galiu padovanoti kokiai nors paneliai ar mamytei kuri tikrai nori išmokti dirbt su photoshop. Jeigu kam reikia parašykit privačią žinutę. smile.gif

Internetas


LABAI AČIŪ UŽ KNYGUTĘ 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
TIKRAI NEDULKĖS LENTYNOJE-KIBSIM Į DARBUS thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi pati mokausi fotosopu dirbti manau kai kam bus naudingos pamokeles (tik cia nezinau kokiu fotosopu, bet manau panasumu atsiras ). Cia angliskai, bet labai nesudetingai viskas smile.gif
po kaire puse yra photoshop pamokeliu sarasas ir iejus i kiekviena spausti ant paveiksliuko ir issimes pamokele

pamokeles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciux: 06 gruodžio 2008 - 21:03
Turiu labai gerą pamokėlę. Nesudėtinga, pats tas pradedančiosioms. Tai Kolorizacija arba "kolorkė" blush2.gif biggrin.gif

Darysim iš tokios foto: http://i36.tinypic.com/343j5a8.png
Į tokią: http://img98.imagesh...22727927xa2.png

Pradedam
1.Atsidarai savo nuotrauką.
File ->> Open
nuotrauka
2.Oda
Image->>Adjustmens->>Variatons
Spaudi:
1.More Yellow
2.More Red
3.More Yellow
4.More Red
rezultatas
3.Pasiruošimas makiažui
1.Layer ->> New ->> Layer
2.Paimi papratstą juodos spalvos pieštuką (kokio nori dydžio) ir nuspalvini akis ir lūpas. mano
3.Layerių lentelėje nustatai Color. mano
4.Makiažas
Šešėliai:
1.Layer ->> New ->> Layer
2.Paimi papratstą kokios nori spalvos pieštuką (kokio nori dydžio; aš imiau #0f689a ir #10756b) ir nuspalvini akis. mano
3. Layerių lentelėje nustatai Soft Light/Overlay. mano
Lūpos:
1.Layer ->> New ->> Layer
2.Paimi papratstą kokios nori spalvos pieštuką (kokio nori dydžio; aš imiau #e20c0f) ir nuspalvini lūpas. mano
3. Layerių lentelėje nustatai Soft Light. mano
5.Pabaiga
Kur nori gražini,tamsini ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Doncewa @ 2008 12 06, 23:31)
Turiu labai gerą pamokėlę. Nesudėtinga, pats tas pradedančiosioms. Tai Kolorizacija arba "kolorkė"  blush2.gif  biggrin.gif



Šaunu, ačiū už pamokėlę 4u.gif Aš jau šiek tiek kertu PS, tai šita ir kelios kitos temos labai man pagelbėjo smile.gif
Atsakyti
kam dar idomu yra pamokeliu ir lietuviskai cia ir cia 4u.gif

siaip pasikuiscius nete galima daug atrasti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri pagelbės, labai jau reik blink.gif
Noriu retro nuotraukos, va tokios...gal kuri įmesit kokią pamokėlę- iš anksto dėkoju user posted image
Atsakyti