Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(jukraa @ 2008 12 05, 10:03)
Dar vienas klausimelis,o kokios mazdaug kainos  g.gif  gal net zmogaus trukdyt neapsimoka  doh.gif


jei ka galiu padeti mirksiukas.gif

QUOTE(Fiolita @ 2008 12 05, 11:04)
O vienodinant per reveal all ne paprasciau butu?  g.gif
Nesigauna man kazkas  unsure.gif iskirpus remelyje fona, jis nepasidaro permatomas  doh.gif  doh.gif  ir jei uzvedu ji ant nuotraukos, tai nuotrauka paprasciausiai uzstoja. Gal kas galetu pasakys kas negerai?  g.gif  g.gif


atsake jau ax.gif pirmiausei reikia issitrinti fona mirksiukas.gif o tada viskas puikiausiai gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 12 05, 09:55)
Temos neskaitėt kaip supratau... Čia

Sita vieta tikrai skaiciau ax.gif
Man iskerpa, viskas gerai. Bent man taip atrodo jei pasidaro fonas su kvadratukais, tai skaitos iskirpta? g.gif issiaiskinau jog kazkas blogai su layers... ten turetu buti abieju paveiksliuku sluoksniai, o pas mane tik kazkuri viena rodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2008 12 05, 12:16)
Sita vieta tikrai skaiciau  ax.gif
Man iskerpa, viskas gerai. Bent man taip atrodo jei pasidaro fonas su kvadratukais, tai skaitos iskirpta? g.gif issiaiskinau jog kazkas blogai su layers... ten turetu buti abieju paveiksliuku sluoksniai, o pas mane tik kazkuri viena rodo  schmoll.gif


o tu pasidarai dublikate leyer? nes jei nepasidarai ir viska darai su sluoksniu kur su spynele tai del to niekas ir nesigauna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 05 gruodžio 2008 - 11:27
QUOTE(Fiolita @ 2008 12 05, 11:16)

Man iskerpa, viskas gerai. Bent man taip atrodo jei pasidaro fonas su kvadratukais, tai skaitos iskirpta? g.gif



Na taip. O dėl tų layer;ių tai nesupratau kas ten blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 12 05, 10:26)
o tu pasidarai dublikate leyer? nes jei nepasidarai ir viska darai su sluoksniu kur su spynele tai del to niekas ir nesigauna

Pasidarau dublikate. Be jo net nekirpo man.
Nezinau kaip paaiskint doh.gif nu kiek perziurejau pamokeliu leyer skiltyje turi but ir remelio ir nuotraukos sluoksniai. O pas mane gaunasi tik vieno kazkurio, ziurint ant kurio paveiksliuko paspaudziu. Matyt busiu kazka primaigius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2008 12 05, 12:33)
Pasidarau dublikate. Be jo net nekirpo man.
Nezinau kaip paaiskint  doh.gif  nu kiek perziurejau pamokeliu leyer skiltyje turi but ir remelio ir nuotraukos sluoksniai. O pas mane gaunasi tik vieno kazkurio, ziurint ant kurio paveiksliuko paspaudziu. Matyt busiu kazka primaigius  doh.gif


aha supratau
o tu nuotrauka su open ar su brows atsidarai?
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2008 12 05, 11:33)
Nezinau kaip paaiskint  doh.gif  nu kiek perziurejau pamokeliu leyer skiltyje turi but ir remelio ir nuotraukos sluoksniai. O pas mane gaunasi tik vieno kazkurio, ziurint ant kurio paveiksliuko paspaudziu. Matyt busiu kazka primaigius  doh.gif


g.gif Nu tai jūs juos skirtinguose dokumentuose atsidariusi ir nesukėlusi į vieną gal?
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2008 12 05, 08:37)
Rasai 30 dienu, bet pas mane tik ryt tris savaites si programa instaliuota,ir ne i pc, o i laptopa  cool.gif



nesvarbu kur instaliuota programa, tik buna skirtingas bandomasis. juk paleidziant programa visada roso kiek liko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 12 05, 10:33)
aha supratau
o tu nuotrauka su open ar su brows atsidarai?


QUOTE(Hmmm... @ 2008 12 05, 10:38)
g.gif Nu tai jūs juos skirtinguose dokumentuose atsidariusi ir nesukėlusi į vieną gal?


Aciu merginos uz kantrybe 4u.gif

Manau supratau ka norit pasakyti, bet nezinau kaip reikia daryt schmoll.gif Ar neatrodys per daug kvailai jei tokioj temoj paklausiu, o kaip isikelt paveiksleli? biggrin.gif ar per open, ar per browse keliu, nieks nesikeicia. Arba visai as cia grybauju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2008 12 05, 09:03)
Dar vienas klausimelis,o kokios mazdaug kainos  g.gif  gal net zmogaus trukdyt neapsimoka  doh.gif

Parasiau i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2008 12 05, 12:35)
Manau supratau ka norit pasakyti, bet nezinau kaip reikia daryt  schmoll.gif Ar neatrodys per daug kvailai jei tokioj temoj paklausiu, o kaip isikelt paveiksleli?  biggrin.gif 



Na, kai atsidarai du failus, jie būna skirtinguose dokumentuose, tai ir layer'iai kiekvieno atskirai smile.gif Kaip kad čia:

user posted image

Tada vieną nuotrauką nukopijavus ar perkėlus ant kitos, jos abi atsiranda tame pačiame dokumente ir kiekviena turi savo layer'į tame pačiame lange smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2008 12 05, 13:35)
Aciu merginos uz kantrybe  4u.gif

Manau supratau ka norit pasakyti, bet nezinau kaip reikia daryt  schmoll.gif Ar neatrodys per daug kvailai jei tokioj temoj paklausiu, o kaip isikelt paveiksleli?  biggrin.gif  ar per open, ar per browse keliu, nieks nesikeicia. Arba visai as cia grybauju doh.gif


tu remeli asidaryk per open o nuotrauka isikelk per brows ir bus viskas gerai 4u.gif cia ir mano buvo problema is pradziu mirksiukas.gif
Atsakyti