Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(liamuna @ 2008 12 01, 22:39)
sluoksniu paleteje reikia sluoksni su nuotrauka perpempt po sluoksniu su remeliu.

jei zingsniais butu taip: (cia jei ir remas ir nuotrauka yra vienodo dydzio)
1. atidarai remeli, isitikini kad nuotraukos vieta yra tuscia (jei ne iskerpi), ctrl+J (atsiranda dar viena sluoksnis)(jau turim du)
2. atidarai nuotrauka ir ja pertempi i remelio langa (gaunasi trecias sluoksnis)
3. nupaudus pele laikai sluoksni su nuotrauka ir tempi kol atsiranda juoda linija tarp remeliu sluoksniu, tada paleidi. viskas. nuotrauka remelyje.

(sluoksniu paleteje atrodyti turi taip: sluoksnis su remeliu: sluoksnis su nuotrauka, sluoksnis su remeliu) 4u.gif


tik pries psl aiskinomes kaip reikia deti mirksiukas.gif
netingegit pavartyti temos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 12 04, 16:40)
tuoj meginu, padaryti. mirksiukas.gif


Gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , aciu labai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 12 04, 16:40)
Gavosi thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , aciu labai. 4u.gif


nera uz ka 4u.gif smagu padeti smile.gif
Atsakyti
Gal kas galit rekomenduoti gera knyga apie photoshopa, noriu nuo pat pradziu labai gerai ismokti ta programa. Gal kas is knygos mokesi? As net nezinau visu jo galimybiu...
Atsakyti
Gal kuri galit imesti nuoroda, is kurios galeciau parsisiunti photoshopo programa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2008 12 04, 19:37)
Gal kuri galit imesti nuoroda, is kurios galeciau parsisiunti photoshopo programa?  4u.gif

Aš čia naujokas,bet jau susidariau apie tave šiokį tokį įspudį,tad beveik įsitikinęs,kad tau PS nereikia smile.gif
Geriau užeik čia: http://www.efoto.lt/...oshop_nemokamai
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 12 04, 11:56)
tai as tap ir darau, rodo vienodus skaicius, bet kai uztempi remelius ant nuotraukos tai ne velnio ne vienodai  verysad.gif

visada tempiu nuotrauką į rėmelius ir jokių bėdų nepasitaiko.

QUOTE(wilma22 @ 2008 12 04, 12:50)
Pegelbekit, kaip padaryti kad nuotraukos krasteliai  butu uzapvalinti. g.gif  ir dar noriu paklausti, tik nezianu ar suprasit.kai uzdedu nuotrauka ant remelio su paveiksliuku, man nuotrauka uzstoja paveiksliuka, kaip reikia padaryti kad per nuotrauka matytusi remelio paveiksliukai? busiu labai dekinga kas paaiskins kaip padaryti. 4u.gif

sukeist sluoksnius.

QUOTE(nep @ 2008 12 04, 16:19)
Gal kas galit rekomenduoti gera knyga apie photoshopa, noriu nuo pat pradziu labai gerai ismokti ta programa. Gal kas is knygos mokesi? As net nezinau visu jo galimybiu...

internete manau pamokų tikrai sočiai rasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tėtis iš Klaipėdos @ 2008 12 04, 19:45)
Ji galioja 30 dienų,tik nesupratau tavo klausimo,nes jei rašo,kad baigėsi,reiškia taip ir yra smile.gif Ar tu stebūklo tikiesi?

Rasai 30 dienu, bet pas mane tik ryt tris savaites si programa instaliuota,ir ne i pc, o i laptopa cool.gif
QUOTE(Tėtis iš Klaipėdos @ 2008 12 04, 20:25)
Aš čia naujokas,bet jau susidariau apie tave šiokį tokį įspudį,tad beveik įsitikinęs,kad tau PS nereikia smile.gif
Geriau užeik čia: http://www.efoto.lt/...oshop_nemokamai

Nu jau labai idomu koks tas ispudis? blink.gif Nesekei anos temos, o jau kitoj komentuoji g.gif biggrin.gif
QUOTE(Benderiute @ 2008 12 04, 22:23)
o gal kas turit tu vaistuku  blush2.gif  Magic photo editor programeliai??? Kiek bandziau ieskot vis neveikia ir neveikia, raso kad su crak'u bet ne velnio jis neveikia  verysad.gif  Jei kas pagelbetu buciau labai dekinga  smile.gif

ir man viena mama i az parase,kad yra vaistuku, nu bet kokiu g.gif
Atsakyti
Del vaistuku tarkites tiesiogiai su Pukute28,ne vienam padejo.Cia ne vieta tam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jukraa @ 2008 12 05, 08:37)




ir man viena mama i az parase,kad yra vaistuku, nu bet kokiu g.gif


tai tartis su ja ir reikejo,nes uz dyka nelabai kas uzsiima tokiais dalykais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 05, 08:46)
uz dyka nelabai kas uzsiima tokiais dalykais  mirksiukas.gif

Dar vienas klausimelis,o kokios mazdaug kainos g.gif gal net zmogaus trukdyt neapsimoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 12 04, 11:52)
per image-> image size mirksiukas.gif


O vienodinant per reveal all ne paprasciau butu? g.gif

QUOTE(*irma* @ 2008 12 04, 13:26)
galiu atsakyti tik del nuotraukos ir remelio. Reikia deti ne nuotrauka ant remelio o remeli ant nuotraukos mirksiukas.gif tada viskas labai gerai matosi mirksiukas.gif


Nesigauna man kazkas unsure.gif iskirpus remelyje fona, jis nepasidaro permatomas doh.gif doh.gif ir jei uzvedu ji ant nuotraukos, tai nuotrauka paprasciausiai uzstoja. Gal kas galetu pasakys kas negerai? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2008 12 05, 10:04)
Nesigauna man kazkas  unsure.gif iskirpus remelyje fona, jis nepasidaro permatomas  doh.gif  doh.gif  ir jei uzvedu ji ant nuotraukos, tai nuotrauka paprasciausiai uzstoja. Gal kas galetu pasakys kas negerai?  g.gif  g.gif


Temos neskaitėt kaip supratau... Čia
Atsakyti