Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(boruzele78 @ 2008 09 16, 13:58)
jo pagal sita ir dariau nuo tos vietos kur reikia istrinti langeli nereikiama ir neiseina atvirksciai as pazymiu langeli spaudziu delet keliu foto ir tas langelis kuri pazymejau ant foto atsirado  verysad.gif ka netaip darau


Duplicate layer nepamiršot?

"Langelis" kur ant nuotraukos atsiranda tai koks? Tas baltas? g.gif Ar tik puktyrinės linijos? Nelabai suprantu šioj vietoj smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 16, 13:33)
Duplicate layer nepamiršot?

"Langelis" kur ant nuotraukos atsiranda tai koks? Tas baltas? g.gif Ar tik puktyrinės linijos? Nelabai suprantu šioj vietoj smile.gif

ta punktirine linija jokio remelio nelieka tik apvedziojimas
Atsakyti
O gal kas zino, kaip pasidaryti saldainiu popieriukus ir etiketes ant sampano butelio. Gal yra kur kokia forma ar siaip pagalba, kaip ten su tais matmenimis. Labai jau graziu ir idomiu dalyku noreciau pridaryti, ale kaip g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2008 09 16, 14:52)
ta punktirine linija jokio remelio nelieka tik apvedziojimas


Ai, tai paprasta biggrin.gif Viršutiniame meniu pasirinkite (ten kur yra file, edit, image ir t.t.) Select - Deselect ir nebeliks mirksiukas.gif

QUOTE(egluona @ 2008 09 16, 14:53)
O gal kas zino, kaip pasidaryti saldainiu popieriukus ir etiketes ant sampano butelio. Gal yra kur kokia forma ar siaip pagalba, kaip ten su tais matmenimis. Labai jau graziu ir idomiu dalyku noreciau pridaryti, ale kaip g.gif  ?


Na saldainiukų popierėliai tai turėtų būti nesudėtinga - išsimatuoti kokio reikia pagal saldainį ant kurio norėsit dėti, tada atsidarant naują langą pasirinkti atitinkamus išmatavimus g.gif O su etiketėm g.gif Priekines ir galines daryčiau taip pat kaip popieriukus, o su viršutine tai nežinau biggrin.gif Parsisiųsčiau pavyzdį iš interneto, iškirpčiau ir "ant jo" daryčiau biggrin.gif
Atsakyti
šiandien sužinojau kad fotošopas ant tiek visagalius kad padaro net slide show bigsmile.gif ohmy.gif biggrin.gif gal kas apsiimtu pamokint? bigsmile.gif ax.gif blush2.gif
bučiau labai labai dėkinga
Atsakyti
doh.gif na va jau pora dienu buvau numetus kompa i sona ir vel prisedau ir vel kankinuosi su photos. ir niekaip neiseina vis ikelti foto i remeli schmoll.gif na cert ir nervuojus bet vistiek knieti ismokti nesu as ase siuose kompose bet niezti nagai . bandziau pagal praeitam puslapi pamokele- nesigauna. 1.nesigauna suderinti formata ?as sumazinu nuotrauka bet kaip keliu i remeli ji man vel padydeja ka netaip darau? 2. kaip perkeliu foto lieka ta punktirine linija ant foto ir visai nelieka jokio remelio ?nezinau ar cia teisingai isireiskiau help
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 19, 23:05)
šiandien sužinojau kad fotošopas ant tiek visagalius kad padaro net slide show  bigsmile.gif  ohmy.gif  biggrin.gif  gal kas apsiimtu pamokint?  bigsmile.gif  ax.gif  blush2.gif
bučiau labai labai dėkinga


Nemoku pati biggrin.gif Bet pabandysiu paieškot google gal kokių pamokėlių išmes ir jei turėsiu laiko, šiand namie pasibandysiu ką nors biggrin.gif Jei išeis, pasidalinsiu patirtimi biggrin.gif

QUOTE(boruzele78 @ 2008 09 21, 19:56)
doh.gif na va jau pora dienu buvau numetus kompa i sona ir vel prisedau ir vel kankinuosi su photos. ir niekaip neiseina vis ikelti foto i remeli  schmoll.gif na cert ir nervuojus bet vistiek knieti ismokti nesu as ase siuose kompose bet niezti nagai . bandziau pagal praeitam puslapi pamokele- nesigauna.  1.nesigauna suderinti formata ?as sumazinu nuotrauka bet kaip keliu i remeli ji man vel padydeja ka netaip darau?    2. kaip perkeliu foto lieka ta punktirine linija ant foto ir visai nelieka jokio remelio ?nezinau ar cia teisingai isireiskiau help


Šitame puslapyje pačiame pirmame poste yra nuorodos į labai jau detalias nuotraukų įkėlimo pamokėles. Bent iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad ten mergaitės labai neblogai viską paaiškino su iliustracijomis. Turėtų padėti - pabandykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 22, 13:56)
Nemoku pati biggrin.gif Bet pabandysiu paieškot google gal kokių pamokėlių išmes ir jei turėsiu laiko, šiand namie pasibandysiu ką nors biggrin.gif Jei išeis, pasidalinsiu patirtimi biggrin.gif


Pabandysiu pagal šitą smile.gif Įmetu nuorodą - mažu dar kas norės pasibandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 22, 15:39)
Pabandysiu pagal šitą smile.gif Įmetu nuorodą - mažu dar kas norės pasibandyti smile.gif

ačiū Hmmm žinojau jei kas išgelbės tai busi tu biggrin.gif bandysiu daryt bet jau įsivaizduoju kaip man gausis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 22, 16:04)
ačiū Hmmm žinojau jei kas išgelbės tai busi tu  biggrin.gif  bandysiu daryt bet jau įsivaizduoju kaip man gausis  doh.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif Tai aš irgi nežinau ar gausis biggrin.gif Bet jei ką, susirašysim kur kas nesigavo biggrin.gif Vis tiek "padarysim" šitą reikalą mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu ką, pabandžiau smile.gif Ne visai pagal pamokėlę gavosi pradžia, nes man tas nurodytas mygtukas atidarė kiek kitą langą, kuriame aptariamų funkcijų neradau doh.gif
Taigi, File - Automate - PDF Presentation atsidarė man ta lentelė kur toj pamokėlėj parodyta. Tai per Browse susiradau nuotraukas, kurias noriu naudoti :0 Ir toliau maždaug viskas pagal instrukciją gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 22, 18:35)
Nu ką, pabandžiau smile.gif Ne visai pagal pamokėlę gavosi pradžia, nes man tas nurodytas mygtukas atidarė kiek kitą langą, kuriame aptariamų funkcijų neradau doh.gif
Taigi, File - Automate - PDF Presentation atsidarė man ta lentelė kur toj pamokėlėj parodyta. Tai per Browse susiradau nuotraukas, kurias noriu naudoti :0 Ir toliau maždaug viskas pagal instrukciją gaunasi biggrin.gif

ačiū kad parašei , bandysiu ir aš ale rytoj nes šiandien lb galvą skauda unsure.gif o muzika gali prikabint ar nlb? blush2.gif
Atsakyti