Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(liamuna @ 2008 12 03, 22:26)
pavartyk sita tema, tie blizguciai daromi mirksiuku pagrindu. Tingiu ieskoti konkrecios pamokos.  blush2.gif
Papildyta:
Va vis del to radau. Gal sita labiau pades pamokele su blizguciais
Papildyta:
4u.gif

reikia tik paieskoti ir viska galima surati.  mirksiukas.gif

ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad net nežinojau, kaip lietuviškai vadinas blush2.gif ir ko ieškot konkrečiai.
Dėkinga, be galo. Pavaišinčiau kava, jei arčiau būtum drinks_cheers.gif Tai jau šį vakarą mirksėsiu grįžus po darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 04 gruodžio 2008 - 08:55
nepykit labai bet as pas jus ax.gif turiu problepa dingo kvadraciukas deesinej pusej apacioj kur matosi nuotrauka ir jos leyer gal padesit atstatyti,nes noriu darbutis bet negaliu verysad.gif
cia nuotraukyte kad butu aiskiau kas man nutiko
user posted image

labai prasau nepykti kad pataikiau ne i tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 12 04, 09:35)
nepykit labai bet as pas jus  ax.gif turiu problepa dingo kvadraciukas deesinej pusej apacioj kur matosi nuotrauka ir jos leyer gal padesit  atstatyti,nes noriu darbutis bet negaliu verysad.gif
cia nuotraukyte kad butu aiskiau kas man nutiko
user posted image

labai prasau nepykti kad pataikiau ne i tema blush2.gif

viršuje spaudi -WINDOW...ir pasirenki ko tau trūksta..uždedi varnelę ir atsiranda langas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveneirka @ 2008 12 04, 12:32)
viršuje spaudi -WINDOW...ir pasirenki ko tau trūksta..uždedi varnelę ir atsiranda langas smile.gif


aciu clap.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2008 12 04, 08:50)
ačiū labai  4u.gif  4u.gif  4u.gif kad net nežinojau, kaip lietuviškai vadinas  blush2.gif ir ko ieškot konkrečiai.
Dėkinga, be galo. Pavaišinčiau kava, jei arčiau būtum  drinks_cheers.gif Tai jau šį vakarą mirksėsiu grįžus po darbo  mirksiukas.gif


Tikiuosi kad padejau. 4u.gif
Atsakyti
ar galetu man kas paaiskint kaip nustatyt remelio ir nuotraukos dydi? 4u.gif
nu niekaip nesigauna cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2008 12 04, 13:49)
ar galetu man kas paaiskint kaip nustatyt remelio ir nuotraukos dydi?  4u.gif
nu niekaip nesigauna cray.gif cray.gif cray.gif


per image-> image size mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 12 04, 12:52)
per image-> image size mirksiukas.gif

tai as tap ir darau, rodo vienodus skaicius, bet kai uztempi remelius ant nuotraukos tai ne velnio ne vienodai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigasss: 04 gruodžio 2008 - 12:58
QUOTE(sigasss @ 2008 12 04, 13:56)
tai as tap ir darau, rodo vienodus skaicius, bet kai uztempi remelius ant nuotraukos tai ne velnio ne vienodai  verysad.gif


turi suvienotdinti remelio ir nuotraukos skaiciukus,pasku kartais reikia nuotrauka patampyti arba suspausti kai uzkeli ant remelio,manau suprantamai paaiskinau? ax.gif
Atsakyti
Pegelbekit, kaip padaryti kad nuotraukos krasteliai butu uzapvalinti. g.gif ir dar noriu paklausti, tik nezianu ar suprasit.kai uzdedu nuotrauka ant remelio su paveiksliuku, man nuotrauka uzstoja paveiksliuka, kaip reikia padaryti kad per nuotrauka matytusi remelio paveiksliukai? busiu labai dekinga kas paaiskins kaip padaryti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 12 04, 14:50)
Pegelbekit, kaip padaryti kad nuotraukos krasteliai  butu uzapvalinti. g.gif  ir dar noriu paklausti, tik nezianu ar suprasit.kai uzdedu nuotrauka ant remelio su paveiksliuku, man nuotrauka uzstoja paveiksliuka, kaip reikia padaryti kad per nuotrauka matytusi remelio paveiksliukai? busiu labai dekinga kas paaiskins kaip padaryti. 4u.gif


galiu atsakyti tik del nuotraukos ir remelio. Reikia deti ne nuotrauka ant remelio o remeli ant nuotraukos mirksiukas.gif tada viskas labai gerai matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
tuoj meginu, padaryti. mirksiukas.gif
Atsakyti