Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(liamuna @ 2008 12 01, 12:38)
Cia priklauso nuo formato, kuriame buvo issaugotas paveiksliukas. Pries pradedant bet koki veiksma reikia arba "atrakinti" pagrindyni sluoksni, arba ji nukopijuoti. 4u.gif


Nu va, kaip viskas paprasta smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 12 01, 13:19)
Nu va, kaip viskas paprasta smile.gif 4u.gif


drinks_cheers.gif bendromis jiegomis viska galima issiaiskinti. tongue.gif
Atsakyti
bet kazkaip nemazai iskirpau be atrakinimu ir antro sluoksnio g.gif tai kaip cia man pasiseke g.gif nu nesvarbu,svarbu,kad jus cia esat ir padedat.ka mes darytume be supermamu thumbup.gif
Atsakyti
Apie kokį sujungimą eina kalba? unsure.gif
[/quote]

Na va, matot net dar nemoku klausimo suformuluoti blush2.gif .Kai įkeliu nutrauką į rėmelį, nuotrauką nublukinu iki tiek, kad matytusi rėmelio kraštai,vat tada ir neišeina gražiai nutrinti, vis ta ranka sudreba. O gal jūs kitaip darot?
Atsakyti
jau turbut skambejo sitas klausimas milijona kartu nu bet man besimokanciai neaisku. ar fotoshope abu paveiksliukai (pvz remukas ir nuotrauka kuria noriu ikelti i remuka) privalo buti VIENODU dydziu? g.gif ar tarkim jei mano remukas didesnis uz nuotrauka man reikia atitinkamai didinti fotke arba mazinti remuka g.gif (nes iki siol nuotraukytes visai su kita foto programa dailinau tai ten galima viska pasididinti arba pasimazinti tiek kiek reikia, o fotoshope situ paprastybiu dar neperpratau). Arba jei as noriu perkelti viena personaza ant tam tikro fono kaip man sumazinti ta personaza iki man reikiamo dydzio g.gif ka reikia daryti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2008 12 01, 21:07)
jau turbut skambejo sitas klausimas milijona kartu nu bet man besimokanciai neaisku. ar fotoshope abu paveiksliukai (pvz remukas ir nuotrauka kuria noriu ikelti i remuka) privalo buti VIENODU dydziu? g.gif  ar tarkim jei mano remukas didesnis uz nuotrauka man reikia atitinkamai didinti fotke arba mazinti remuka g.gif  (nes iki siol nuotraukytes visai su kita foto programa dailinau tai ten galima viska pasididinti arba pasimazinti tiek kiek reikia, o fotoshope situ paprastybiu dar neperpratau). Arba jei as noriu perkelti viena personaza ant tam tikro fono kaip man sumazinti ta personaza iki man reikiamo dydzio g.gif   ka reikia daryti  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Geriausiai kad butu vienodo dydzio, nes sumazini galesi, bet jau jei reikes dydinti gali prarast kokybe. Jei remukas dydesnis tiesiog sluoksniu paleteje spausi ctrl+t ir laikant shift+alt (cia kad tolygiai temptusi), tiesiog sumazini iki norimo dydzio. Taipat yra mazinamas perkeliamas personazas: ji iskipus pertempi i fona su V (move tool), ir tada vel su ctrl+t sumazini kiek reikia.
Tikiuosi aiskiai? tongue.gif jei ka klausk. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kimine @ 2008 12 01, 19:47)
Na va, matot net dar nemoku klausimo suformuluoti  blush2.gif .Kai įkeliu nutrauką į rėmelį, nuotrauką nublukinu iki tiek, kad matytusi rėmelio kraštai,vat tada ir neišeina gražiai nutrinti, vis ta ranka sudreba. O gal jūs kitaip darot?


tai cia jau "halturka" gaunasi. Tau nereikia nieko blukinti ir trinti, tiesiog sluoksniu paleteje reikia sluoksni su nuotrauka perpempt po sluoksniu su remeliu.

jei zingsniais butu taip: (cia jei ir remas ir nuotrauka yra vienodo dydzio)
1. atidarai remeli, isitikini kad nuotraukos vieta yra tuscia (jei ne iskerpi), ctrl+J (atsiranda dar viena sluoksnis)(jau turim du)
2. atidarai nuotrauka ir ja pertempi i remelio langa (gaunasi trecias sluoksnis)
3. nupaudus pele laikai sluoksni su nuotrauka ir tempi kol atsiranda juoda linija tarp remeliu sluoksniu, tada paleidi. viskas. nuotrauka remelyje.

(sluoksniu paleteje atrodyti turi taip: sluoksnis su remeliu: sluoksnis su nuotrauka, sluoksnis su remeliu) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 01 gruodžio 2008 - 22:40
tiek visur naršiau ir SURADAU. IŠMOKAU 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,bet už patarimus ačiū,ačiū,ačiū.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 12 01, 23:39)
Geriausiai kad butu vienodo dydzio, nes sumazini galesi, bet jau jei reikes dydinti gali prarast kokybe. Jei remukas dydesnis tiesiog sluoksniu paleteje spausi ctrl+t ir laikant shift+alt (cia kad tolygiai temptusi), tiesiog sumazini iki norimo dydzio. Taipat yra mazinamas perkeliamas personazas: ji iskipus pertempi i fona su V (move tool), ir tada vel su ctrl+t sumazini kiek reikia.
Tikiuosi aiskiai? tongue.gif jei ka klausk. mirksiukas.gif


gavosi ir sumazint ir padidint. ACIU LABAI 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas,

truputį draugauju su Ps, bet kol kas niekaip nerandu ar įmanoma su juo padaryt ant paveiksliuko ar raidžių "gliter". Kad atrodytų, kaip auksinėm ar sidabrinėm dulkėm užberta?
user posted image
va kad kažkas panašaus būtų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 03 gruodžio 2008 - 18:28
QUOTE(joreta @ 2008 12 03, 18:26)

truputį draugauju su Ps, bet kol kas niekaip nerandu ar įmanoma su juo padaryt ant paveiksliuko ar raidžių "gliter". Kad atrodytų, kaip auksinėm ar sidabrinėm dulkėm užberta?



galima, pavartik pamokeliu tema, ten kazkas buvo panasaus, kaip padaryti blizgucius. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 12 03, 18:33)
galima, pavartik pamokeliu tema, ten kazkas buvo panasaus, kaip padaryti blizgucius.  mirksiukas.gif

tai gal gali pasufleruot, kuriam įranky Ps-o ieškot g.gif arba kaip lietuviškai tas daiktas vadinas, tas blizgesys?
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2008 12 03, 20:43)
tai gal gali pasufleruot, kuriam įranky Ps-o ieškot  g.gif arba kaip lietuviškai tas daiktas vadinas, tas blizgesys?


pavartyk sita tema, tie blizguciai daromi mirksiuku pagrindu. Tingiu ieskoti konkrecios pamokos. blush2.gif
Papildyta:
Va vis del to radau. Gal sita labiau pades pamokele su blizguciais
Papildyta:
QUOTE(liamuna @ 2008 03 01, 22:56)
Mirksiuku pamokele

1. atidarom nuotrauka/paveiksliuka.
2. sukuriam nauja sluoksni.
3. pasirenkam mirksiuku forma, tarkim žvaigždutės (juos yra teptuku paletėje), spalva -balta, (aišku gali but ir spalvoti.)
4. nupiešiam kelias žvaigždutės.(žvaigždučiu dydį galima reguliuoti [ ir ] pagalba)
5. vel naujas sluoksnis->kelios zvaigzdutes bet jau kitoje vietoje
   Sluoksniu skaicius pagal nora.
Tada einam Windows->animations, dešiniajame kampe mažiukas trikampis, pasirenkame Make frames from layers, turetu atsirasti visi sluoksniai, tik pirmas bus matomas, o visi kiti tik remeliai. tuomet pažymim pirma remeli ir sluoksniu paletėje atmerkiam akyte salia background sluoksnio, toliau pažymim antra rėmelį ir vėl ijungiam akyte šalia background sluoksnio, kartojam kol visi rėmeliai taps matomi. Galit pažiūrėti rezultatą paspaude Play, jei norit pakeisti mirksėjimo trukme, kiekvieno kadro apačioje galite nustatyti savo mirksėjimo laiko trukme.
user posted image


4u.gif

reikia tik paieskoti ir viska galima surati. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 03 gruodžio 2008 - 22:26