Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(astute_k @ 2008 09 23, 13:51)
Patarkit kaip padaryti nuotrauką vietoj fono ir kad kraštuose taip gražiai "išplauktų"  blush2.gif Na kažką panašaus: (tik pavyzdys mažas)
user posted image
Noriu sukurpti kažką panašaus kaip viršuje: nuotrauka be griežtų rėmų... patarkite  4u.gif




labuka mergytes smile.gif 4u.gif ....


esu tarp jusu dar visiska naujoke blush2.gif ...norejau padaryti kazka panashaus kaip sitoj nuotraukytej, bet absoliuciai niekas nesigavo doh.gif blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kariatide @ 2008 11 26, 14:54)
labuka mergytes smile.gif  4u.gif ....
esu tarp jusu dar visiska naujoke blush2.gif ...norejau padaryti kazka panashaus kaip sitoj nuotraukytej, bet absoliuciai niekas nesigavo doh.gif  blush2.gif  verysad.gif


Kas konkrečiai nesigavo?

Na ten nėra sudėtinga - yra du failai - fonas (su kaktusais) ir nuotrauka. Su fonu viskas aišku, ant viršaus reikia uždėti "išplaukusią" nuotrauką. Taigi, reikia iškirpti nuotraukos dalį, kurią norėsit uždėti ant fono. Pasirenkat reikiamą "kirpimo" įrankį (tai gali būti ir kažkuris iš "lasso tool" ar "pen tool" ar elementarūs "rectangular" ar kitos formos įrankis, kuris "pažymės iškerpamą nuotraukos dalį. Tai vat, pasirenkat vieną įrankį, tada viršuje yra toks langelis pavadinimu "feather", ten įrašot skaičių (nu pvz. 15 ar 10 ar 20 - kuo didesnis skaičius, tuo didesnis kerpamos vietos kraštų "išplaukimas" bus, tai reiktų paeksperimentuot su keletu variantų, kol atrasit geriausią), tada Select - Iverse - parenka, kad pažymėta būtų nereikalinga nuotraukos dalis. Spaudžiam Delete. Lieka ta nuotraukos dalis, kurios reikia. Ją pažymim (ctrl-A) ir "tempiam" ant fono. Pasikoreguojam kurioj vietoj nuotraukos dalis turėtų būti, jei reikia, suvienodinam dydžius (CTRL-T ir tada su rodyklytėm mažinam ar didinam, geriau, kad mažinti reiktų smile.gif). Jei per ryškiai, mažinam nuotraukos sluoksnio "Opacity"...

Nu nežinau ar nors kiek aiškiau, bet pabandykit, jei kas nesigaus, tai bent bus aišku kurioj vietoj nesigauna, tada galėsiu ties ta vieta plačiau pabandyt paaiškint 4u.gif

Va čia kažkada buvau dariusi patį pirmą savo "bandymą" photoshope panašiu principu - iš nuotraukos aprašytu būdu "iškirptos" akys, uždėtos ant kitos nuotraukos, mažintas opacity:

user posted image
Mėgėjiškas, žinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 26 lapkričio 2008 - 15:25
QUOTE(Hmmm... @ 2008 11 26, 16:21)
Kas konkrečiai nesigavo?





dekui labai labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif ....wa su tuo isplaukimu snipstas ir gavosi man doh.gif ....bandysiu dabar viska is naujo thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

kažkur skaičiau, ir dar išsisaugojus buvau, kaip panaikint antspaudus nuo nuotraukų, bet nerandu doh.gif ten berods labai paprasta, bet va kad nori, pamiršau. Gal galit kas priminti? ax.gif
Atsakyti
Labutis,bandziau kirpt pagal pamokele su PEN TOOL,norejau,kad krastai butu lyg isplauke,bet kad kerpant su tuo PEN TOOL nera virsuj FEATHER,bent pas mane g.gif Gal su situo irankiu kerpant nera tokio nustatymo?Aciu atsakiusiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2008 11 26, 21:40)
Sveiki,

kažkur skaičiau, ir dar išsisaugojus buvau, kaip panaikint antspaudus nuo nuotraukų, bet nerandu  doh.gif  ten berods labai paprasta, bet va kad nori, pamiršau. Gal galit kas priminti?  ax.gif


su stamp tool jei neklystu.

QUOTE(Irce6 @ 2008 11 27, 21:07)
Labutis,bandziau kirpt pagal pamokele su PEN TOOL,norejau,kad krastai butu lyg isplauke,bet kad kerpant su tuo PEN TOOL nera virsuj FEATHER,bent pas mane  g.gif Gal su situo irankiu kerpant nera tokio nustatymo?Aciu atsakiusiems  4u.gif


tai pabandyk su poligonal lasso tool, mirksiukas.gif
Atsakyti
Liamuna dekui,pabandysiu,tik su PEN TOOL man lengviausia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 11 28, 12:03)
Liamuna dekui,pabandysiu,tik su PEN TOOL man lengviausia  ax.gif


bet gali gi siek tiek dydesni plota apvesti, o paskui su minkstu trintuku (yra gi tokiu kurie issiliesi krasta palieka) pakoreguoti, kur perdaug palikai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 11 28, 14:14)
bet gali gi siek tiek dydesni plota apvesti, o paskui su minkstu trintuku (yra gi tokiu kurie issiliesi krasta palieka) pakoreguoti, kur perdaug palikai.  mirksiukas.gif

matai as dar su photoshopu neseniai "draugauju" rolleyes.gif nu bet gal jau rasiu trintuka,pabandysiu kaip patarei,aciukasuser posted image
Atsakyti
mergaites gal galit smulkei papasokoti kaip i remeli ikelti foto grazei,turiu ant foto remeli,senei buvau prisedus ir uzsimirso ax.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 11 29, 11:53)
mergaites gal galit smulkei papasokoti kaip i remeli ikelti foto grazei,turiu ant foto remeli,senei buvau prisedus ir uzsimirso ax.gif aciu

reikia skaityt tema, oi, kiek cia daug paaiskinimu
Cia Hmmm nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 29 lapkričio 2008 - 13:52
Labuka, nusprendžiau prie jūsų prisijungti. Norėčiau nuotraukėles į rėmelius įdėti,bet nelabai kas išeina. Prisisiunčiau daug rėmelių,bet jie visi mažuliukai, kaip sureguliuoti tuos dydžius,kad nuotraukoms nedingtų ryškumas g.gif
Atsakyti