Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(kooala @ 2008 11 23, 14:44)
Gal yra koks photoshop pradžiamokslis? 4u.gif  blush2.gif


AŠ PAVYZDŽIUI ČIA IŠMOKAU ĮKELTI FOTO Į RĖMELIUS mirksiukas.gif

http://www.mamosdien...forum.php?f=133

BANDYK,BANDYK IR PAVYKS... drinks_cheers.gif

DAR PASIŽIŪRĖK SM TEMELĘ PHOTOSHOP PAMOKĖLĖS-TEN MERGAITĖS DAUG NUORODŲ PRIKĖLĘ.... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PASmane: 23 lapkričio 2008 - 13:58
QUOTE(PASmane @ 2008 11 23, 13:56)


DAR PASIŽIŪRĖK SM TEMELĘ PHOTOSHOP PAMOKĖLĖS-TEN MERGAITĖS DAUG NUORODŲ PRIKĖLĘ.... thumbup.gif


na ir te tik nuorodos, bet ir paciu jau isbandytos pamokeles yra. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 11 23, 15:04)
na ir te tik nuorodos, bet ir paciu jau isbandytos pamokeles yra.  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif gal galit padeti blush2.gif noiu palausti kaip reikia padaryti, kad neliktu sito balto fonouser posted image
aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisiune: 25 lapkričio 2008 - 12:19
QUOTE(kisiune @ 2008 11 25, 12:18)
sveikutes 4u.gif gal galit padeti blush2.gif noiu palausti kaip reikia padaryti, kad neliktu sito balto fonouser posted image
aciu uz atsakyma 4u.gif


darydama skaiciukus kalendoriui issaugok PNG arba GIF formatu. Keliant ant fono bus permatoma, matysis tik skaiciukai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2008 11 25, 12:18)
sveikutes 4u.gif gal galit padeti blush2.gif noiu palausti kaip reikia padaryti, kad neliktu sito balto fonouser posted image
aciu uz atsakyma 4u.gif

jei kalendoriu atkeli is png failo (su permatomu fonu) tai neturetu buti balto fono, arba gali photoshope paspaudus T suvesti kalendoriaus skaiciukus tiesiai ant fotomontazo.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 11 25, 14:29)
darydama skaiciukus kalendoriui issaugok PNG arba GIF formatu. Keliant ant fono bus permatoma, matysis tik skaiciukai. 4u.gif



QUOTE(Kaktuke @ 2008 11 25, 14:30)
jei kalendoriu atkeli is png failo (su permatomu fonu) tai neturetu buti balto fono, arba gali photoshope paspaudus T suvesti kalendoriaus skaiciukus tiesiai ant fotomontazo.

man nesigauna verysad.gif o kur jus darot kalendoriu?
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2008 11 25, 14:02)
man nesigauna verysad.gif o kur jus darot kalendoriu?


Kiek pamenu jau buvo diskutuota apie kalendorius. g.gif Pati nesu dariusi, bet merginos dare Worde arba Exelyje, ir saugojo tiesiog gif arba png formatu, paskui kele i PS . na kazkas panasaus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 11 25, 16:44)
Kiek pamenu jau buvo diskutuota apie kalendorius.  g.gif  Pati nesu dariusi, bet merginos dare Worde arba Exelyje, ir saugojo tiesiog gif arba png formatu, paskui kele i PS . na kazkas panasaus.  4u.gif

pabandysiu taip ax.gif
Atsakyti
niekaip nesigauna padaryti kalendoriaus verysad.gif
Atsakyti
yra berods teme apie kalendorius. nebandej pasiieskot? Ten atrodo galetum jau rasti ir reikalingu sablonu.(arba tema fotoremeliu pavartyk, atrodo ten irgi maciau) g.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2008 11 25, 14:02)
man nesigauna verysad.gif o kur jus darot kalendoriu?


Jei pati norit pasidaryti, tai pačiam PS nėra sunku - atsidarot naiją langą be fono, spaudžiat ant T raidelės ir rašot smile.gif gausis kalendorius be fono, beliks tik perkelt jį ant norimo paveiksliuko ar koliažo ar dar ko. O jei gatavas, tai turi būti failas png formate. Tikrai yra kalendorių ar tai rėmelių temoje nuoroda į tokį g.gif Bet jei neišeis pasidaryt ar nerasit, tai parašykit man savo mail'ą į AŽ, permesiu tą failą. Tik ten jau šriftų negalėsit kaitaliot, toks koks yra, tokį ir naudosit, bet man tai jis patinka visai - paprastas, bet geras biggrin.gif
Atsakyti