Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

4u.gif Klausimukas

Mergaites noriu paklausti apie A3 formato pixeliu nustatyma, sakykit kiek tokiam formatui reikalinga pixeliu, kad nuotrauka iseitu kokybiska??
Pvz., A4 formatas yra 29,7x21 rolleyes.gif pixeliu uzrasau 3394x2400. Tada nuotraukos iseina visiskai neapkarpytos ir be jokiu baltu sonu. O A3?
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 11 08, 12:37)

Radau, pasirodo centimetrais suvedinėti, dar geresne rezoliucija gaunasi.
Atsakyti
4u.gif merginos kur gauti tą stebukladarį Photoshopą 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 11 10, 20:40)
4u.gif  merginos kur gauti tą stebukladarį Photoshopą  4u.gif  mirksiukas.gif


Panarsyk nete, gali google ivesti photoshop free download ir paieskok veikiancios nuorodos. mirksiukas.gif
Atsakyti
gal gali kas padeti? zinau kad tikrai tokia funkcija yra tik neatsimenu kaip tai padaryti doh.gif man reikia kad pvz visos gelytes esancios viename layeryje taptu pazymetos ir aktyvios (na mirguliuojantis apvadelis atsirastu) aplink kiekviena kaip konturas,o ne kaip buna kvadrato formos mirksintis visus apimantis langas...kad apsivestu visi kontureliai... zinau kad tai pasidaro su lasso tool ir su magic wand tool, bet sitie budai netinka.reikia kur vienu paspaudimu o tiksliau zinau kad klaviaturos kombinacija kazkuri taip padaro ir pazymi viska. nzn ar aiskiai as cia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Magnolija_: 14 lapkričio 2008 - 02:20
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 11 14, 02:20)
gal gali kas padeti? zinau kad tikrai tokia funkcija yra tik neatsimenu kaip tai padaryti doh.gif  man reikia kad pvz visos gelytes esancios viename layeryje taptu pazymetos ir aktyvios (na mirguliuojantis apvadelis atsirastu) aplink kiekviena kaip konturas,o ne kaip buna kvadrato formos mirksintis visus apimantis langas...kad apsivestu visi kontureliai... zinau kad tai pasidaro su lasso tool ir su magic wand tool, bet sitie budai netinka.reikia kur vienu paspaudimu o tiksliau zinau kad klaviaturos kombinacija kazkuri taip padaro ir pazymi viska. nzn ar aiskiai as cia blush2.gif


Siaip reiketu, kad tos geles butu jau nukopijuotos i atskira layeri,( apvedus su lasso tool spaudi ctrl+j), tada jau laikant ctrl (arba shift, blush2.gif , neprisimenu tiksliai, pabandyk), su pele spustelti ant layerio paveiksliuko.

Arba dar prisiminiau, jei tos geles nera labai ismetytos paveikslelyje gali panaudoti stebuklingaja lazdele.(magic stick).

nezinau ar tiks namo pasiuilymai, gal kas kitas dar kazka ekomenduotu. 4u.gif
Atsakyti
oj ne situos visus dalykus tai zinau...ne tas cia truputi... vat butent kad ir reikia man ne su lasso ir ne su magic wand padaryti tai...ieskojau ieskojau internete bet neradau nieko... doh.gif nes eme pvz kad su magic kai darai tai jei gelyte su tusciavidriais ziedlapiais kurie taip pat yra ertme neuzpildyta tai reiktu su juo zymeti kiekviena ziedlapi atskirai...o jeigu tu gelyciu 10... doh.gif o ten su t funkcija pasizymi viskas apsivedzioja ir paveikslelio viduje jei yra usciu vietu...
Atsakyti
Supratau apie ka cia kalbi, kazkada dariau kazka panasaus, bet dabar tik kazkokie fragmentai tik sukasi galvoje, jei prisiminsiu viska, parasysiu. blush2.gif
Atsakyti
Aš darausi etiketę šampanui. Dedant nuotrauką, man ji nepalenda po rėmeliu. Darau "Send to back" (ar kažkaip panašiai parašyta), bet man nuotrauka nepalenda. Palenda tik po užrašu, kuris yra užrašytas ant rėmelio. sad.gif Gal kažką ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(*raskė* @ 2008 11 22, 23:56)
Aš darausi etiketę šampanui. Dedant nuotrauką, man ji nepalenda po rėmeliu. Darau "Send to back" (ar kažkaip panašiai parašyta), bet man nuotrauka nepalenda. Palenda tik po užrašu, kuris yra užrašytas ant rėmelio. sad.gif Gal kažką ne taip darau?


gal paprasciau butu tiesiog sluksniu paleteje pertempt nuotrauka po etikete. (dar isitikink ar tikrai vieta nuotraukai yra tuscia?) g.gif
Atsakyti
Gal yra koks photoshop pradžiamokslis? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kooala @ 2008 11 23, 13:44)
Gal yra koks photoshop pradžiamokslis? 4u.gif  blush2.gif


nemanau. tongue.gif

As kai pasisiuciau net nezinojau, kad tokia net tema SM yra apie PS. tai tiesiog googlinau, bandziau ivairiausias pamokelias, paaiskinimus.
Atsakyti