Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(redziukas @ 2008 10 29, 23:56)
Labuka, mielosios  bye1.gif susiduriau su problemele  g.gif  parsisiunciau daug brush'u. Siunciausi blakstienas, gelytes, visokias abstrakcijas, susikeliau i PS per load brushes, bet man juos rodo kazkokius neaiskius  doh.gif  nesuprantu nei kur ten tos blakstienos, nei kur gelytes  doh.gif  gal padesit man bukai ?  4u.gif  surrender.gif  help.gif  help.gif


reiketu nustatymus pakoreguoti: pasirenki PS brush funkcija

user posted image


tada paspaudus 1 trikampiuka issoks lentele,
spaudziam 2 trikampi ir pasirenkam funkcija large trumbnail

Gal tai pades. O reguliuoti teptuko dydi galima su [ i ] trupuciuka palaikyti reikia ir matysis kaip mazeja ar dydeja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 10 29, 19:22)
Nu lietuviškai daugiau nieko gero ir neradau g.gif Bet jei suprantat angliškai, tai
Šita atrodo nebloga pamokėlė (tik čia jau sudėtingiau vos nei su viena funkcija).

Jei kas bus neaišku kažkurioj vietoj, prašom klausti mirksiukas.gif Bet neturėtų ten būti sudėtinga smile.gif

O šiaip įdomu, kokia Jūsų Photoshop versija? Nes CS2 ir CS3 kaip suprantu reduce noise funkciją tikrai turi.


na tureciau suprasti, permeciau akim g.gif , tikekimes kad iseis. mano photoshop versija CS8.0. taip parasyta g.gif
Atsakyti
CS8 dar neisleistas biggrin.gif dar tik apie CS4 visi galvoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 10 30, 11:40)
reiketu nustatymus pakoreguoti: pasirenki PS brush funkcija

user posted image
tada paspaudus 1 trikampiuka issoks lentele,
spaudziam 2 trikampi ir pasirenkam funkcija large trumbnail

Gal tai pades. O reguliuoti teptuko dydi galima su [ i ] trupuciuka palaikyti reikia ir matysis kaip mazeja ar dydeja.  4u.gif



na bet vistiek aš ten nerandu tų gėlyčių ir bakstienų doh.gif blush2.gif
noriu padaryti kažką panašaus, parsisiunčiau panašių brush'ų, bet nesuprantu kaip ten su jais doh.gif fear.gif
http://manogalerija....image_id=532128
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redziukas: 30 spalio 2008 - 13:02
QUOTE(redziukas @ 2008 10 30, 13:01)
na bet vistiek aš ten nerandu tų gėlyčių ir bakstienų doh.gif  blush2.gif
noriu padaryti kažką panašaus, parsisiunčiau panašių brush'ų, bet nesuprantu kaip ten su jais  doh.gif  fear.gif
http://manogalerija....image_id=532128


Tai ar jei isvis yra brushu paletej?
Gal juos irasei i PS, bet nepakrovei? g.gif

Tada tau reiketu paspaudus 2 trikampiuka (anksciau kur dejau paveiksliuka), pasirinkti norimo teptuko pavadinima , issoks lentele, as spaudziu append, ir tada jie turi atsirasti teptuku paletej.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 10 30, 15:32)
Tai ar jei isvis yra brushu paletej?
Gal juos irasei i PS, bet nepakrovei? g.gif

Tada tau reiketu paspaudus 2 trikampiuka (anksciau kur dejau paveiksliuka), pasirinkti norimo teptuko pavadinima , issoks lentele, as spaudziu append, ir tada jie turi atsirasti teptuku paletej.


nelabai suprantu, kur pasirinkti pavadinima blush2.gif
Atsakyti
Radau labai sauniu pamokeliu mirksiukas.gif Gal kam pravers,tik kad rusu kalba

Cia
Atsakyti
QUOTE(redziukas @ 2008 10 30, 13:34)
nelabai suprantu, kur pasirinkti pavadinima blush2.gif


ar paspaudus ta antra trikampi neissoksta tokia lentele?

user posted image

jei pasirodo, tai ten ir yra teptuku pavadinimai. 4u.gif (tik pas mane baisiai daug ju yra, pas tave gali but maziau)
Atsakyti
O kaip padaryti, kad raides atrodytu kaip iskilusios? Ir gal jas kaip nors galima padaryti a la auksines? Vat tokia spalva su atspindziais kad butu blush2.gif Aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 11 01, 12:55)
ar paspaudus ta antra trikampi neissoksta tokia lentele?

user posted image

jei pasirodo, tai ten ir yra teptuku pavadinimai. 4u.gif  (tik pas mane baisiai daug ju yra, pas tave gali but maziau)

padariau viska blush2.gif aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 10 30, 12:57)
CS8 dar neisleistas biggrin.gif  dar tik apie CS4 visi galvoja mirksiukas.gif

CS4 yra,bet man ir CS3 per akis bigsmile.gif dar mokytis ir mokytis biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas paaiškintų ar pasufleruotų kur pasiskaityti (geriausiai lietuviškai) apie Styles ir Actions Photoshope. Norėčiau sužinoti su tai valgoma blush2.gif
Atsakyti