Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Oksanca* @ 2008 10 27, 17:03)
O as noriu balta lapa nuspalvint spalva, ir pas mane kairej pusej ten kur visi tie yrankei nera to dazu kibirelio, kazin kodel? ax.gif

Paziurek kur irankiu juostoj yra toks irankis GRADIENT TOOL,ar pan.nepamenu dabar tiksliai pavadinimo.Tai spausk ant to GRADIENT TOOL ir ten turi buti tas kibirelis,as ir viena syki jo ilgai ieskojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2008 10 26, 23:08)
Mokinkites,  kad tik laiko butu SEKMES MOKSLUOSE !!!

http://www.studijuok...hp?typ=12&uid=0



o cia visai nieko pamokeles, jau kelias ismokau thumbup.gif , bet vieno dalyko nerandu.
yra pas mane nuotraukos su vadinamu triuksmu, kaip skant snieguotos, va kaip ta sniega nuimti, kad butu ryskesnes nuotraukos? gal kas mokat.parasykit. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 10 29, 15:14)
o cia visai nieko pamokeles, jau kelias ismokau thumbup.gif , bet vieno dalyko nerandu.
yra pas mane nuotraukos su vadinamu triuksmu, kaip skant snieguotos, va kaip ta sniega nuimti, kad butu ryskesnes nuotraukos? gal kas mokat.parasykit. verysad.gif


Google biggrin.gif radau tokį paaiškinimą:
"Šiaip yra photoshop'e specialus įrankis triukšmų mažinimui Filter -> Noise -> Reduce noise
Kiek yra tekę susidurt neblogai veikia, jei nemoki Angliškai čia vertimas:

Strenght - Šviesių triukšmų mažinimas
Preserve Details - Detalumo išsaugojimas
Reduce Color Noise - Spalvotų triukšmų mažinimas
Sharpen Details - Kiek aštrumo bus panaudota,smulkių detalių atkūrimui
Remove JPEG Artifact - pašalinti JPEG artifaktą (kvadračiukai atsiradę suspaudžiant nuotrauką)


Dar yra Basic(pagrindinis) ir Advanced(su daugiau valdymo) rėžimai tam lange, pastarajam pasirinkęs rėžimą per channel dar galėsi sumažinti triukšmus atskiriem spalvų kanalam (raudonam, žaliam, mėlynam)"

Manau, kad turėtų bent kažkiek padėti 4u.gif
Atsakyti
aciu labai 4u.gif tuoj bandysiu bus matyt kas gausis. g.gif
Papildyta:
QUOTE(wilma22 @ 2008 10 29, 17:39)
aciu labai 4u.gif  tuoj bandysiu bus matyt kas gausis. g.gif


na katik bandziau, bet kad pas mane kitaip parasyta.
FILTER-NOISE-ADD NOISE
DESPECKLE
DUST &SCATCHES
MEDIAN
ir ne vienas netinka, nenaikina sniego. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 10 29, 16:51)
aciu labai 4u.gif  tuoj bandysiu bus matyt kas gausis. g.gif
Papildyta:
na katik bandziau, bet kad pas mane kitaip parasyta.
FILTER-NOISE-ADD NOISE
                      DESPECKLE
                      DUST &SCATCHES
                      MEDIAN
ir ne vienas netinka, nenaikina sniego. verysad.gif


g.gif Nu tada nežinau, nes pas mane tai yra mastau.gif Dabar turiu išvažiuoti, bet jei niekas nepadės iki to laiko, gal vėliau (arba ryt) paieškosiu kokie dar variantai galėtų būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 10 29, 17:55)
g.gif Nu tada nežinau, nes pas mane tai yra mastau.gif Dabar turiu išvažiuoti, bet jei niekas nepadės iki to laiko, gal vėliau (arba ryt) paieškosiu kokie dar variantai galėtų būti g.gif

aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 10 29, 17:02)


Nu lietuviškai daugiau nieko gero ir neradau g.gif Bet jei suprantat angliškai, tai
Šita atrodo nebloga pamokėlė (tik čia jau sudėtingiau vos nei su viena funkcija).

Jei kas bus neaišku kažkurioj vietoj, prašom klausti mirksiukas.gif Bet neturėtų ten būti sudėtinga smile.gif

O šiaip įdomu, kokia Jūsų Photoshop versija? Nes CS2 ir CS3 kaip suprantu reduce noise funkciją tikrai turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 29 spalio 2008 - 17:23
gal kas patartu kaip atskira keliu spalvu palete susikurti?
Atsakyti
ir dar kaip issaugoti faila sukurta su CS3 kad skaitytu CS2 programa? aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 10 29, 19:00)
ir dar kaip issaugoti faila sukurta su CS3 kad skaitytu CS2 programa? aciu labai 4u.gif


Del skaitymo: tai turetu skaityti, nemanau kad priklauso nuo versijos. g.gif
Arba tiesiog reikia saugoti darba JPEG formatu. 4u.gif

ir kaip suprasti keliu spalvu palete?
Atsakyti
butent reikia akd darbas butu isaugotas kad ji koreguoti galima butu veliau.as pati neturiu galimybes isbandyti ar skaito ar ne...tik zinau kad su Corel taip yra jog issaugotas 12 corelis neskaito 11 versija...

na o del spalvu tai reikia man kad nepasiklysciau tureti tarkim tik 5 atspalvius ar spalvas. tarkim dvi zalias sviesia ir tamsia ir tris melynas skirtingas ir tik su jomis dirbti...o kitos kad nesipainiotu...
Atsakyti
Labuka, mielosios bye1.gif susiduriau su problemele g.gif parsisiunciau daug brush'u. Siunciausi blakstienas, gelytes, visokias abstrakcijas, susikeliau i PS per load brushes, bet man juos rodo kazkokius neaiskius doh.gif nesuprantu nei kur ten tos blakstienos, nei kur gelytes doh.gif gal padesit man bukai ? 4u.gif surrender.gif help.gif help.gif
Atsakyti