Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

o kur tas paint bucket,visa ta po kaire perejau,na kur visi piestukai nupiesti,bet tokio pavadinimo nera g.gif ten kur nuorodos duotos su vaiko nuotrauka nesupratau ka ten tempti zemyn g.gif
Atsakyti
tai gal GRADIENT TOOL yra. uzeik ir spustelk desiniu peles klavisu ir isoks langelis su na toks kibirelis bus pazimek ji ir bus tau
Atsakyti
o jau kazkas gaunasi,aciu labai 4u.gif
Atsakyti
help.gif Atsisiunčiau gražių šriftų, bet nežinau kur konkrecčiai juos sukelti, kad būtų prie šriftų, gal galit man pagelbėti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 17 spalio 2008 - 09:51
4u.gif Klausimukas
Kaip darot klonavimus? Yra tas Clone stamp tool, bet aš su juo nieko nesugaminu. Ir dar rolleyes.gif pvz., iš vienos foto iškirptą objektą perkeliame ant kito fono ir kaip padaryt kontūrų aptrynimą? o tai, dėl šio aptrynimo su visa foto turiu keliauti i Corelį, nes photoshope neatrandu doh.gif

Dėkui
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2008 10 17, 10:44)
help.gif    Atsisiunčiau  gražių  šriftų, bet nežinau kur konkrečiai juos sukelti, kad būtų prie šriftų, gal galit man pagelbėti  ax.gif


Aš darau taip: per Start meniu pasirenku Parametrai - Valdymo skydas. O iš ten Šriftai (Fonts) ir kada tiesiog pertempiu pele šrifto ikonėlę į ta papkę Fonts. Jie instaliuojasi automatiškai. Ir tada jie bus visur - ir Worde, ir Photoshope. (bet mane perspėjo, kad per daug šriftų labai pailgina programos įsijungimą, tai aš po 100 šriftų nededu...) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 10 17, 12:20)
Aš darau taip: per Start meniu pasirenku Parametrai - Valdymo skydas. O iš ten Šriftai (Fonts) ir kada tiesiog pertempiu pele šrifto ikonėlę į ta papkę Fonts. Jie instaliuojasi automatiškai. Ir tada jie bus visur - ir Worde, ir Photoshope. (bet mane perspėjo, kad per daug šriftų labai pailgina programos įsijungimą, tai aš po 100 šriftų nededu...)  4u.gif


Viskas butu kaip ir aisku bet klausimelis kaip visa tai rasti, g.gif pas mane angliskas meniu, kaip vadinasi Parametrai-Valdymo skydas angliskai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2008 10 17, 21:52)
Viskas butu kaip ir aisku bet klausimelis kaip visa tai rasti, g.gif  pas mane angliskas meniu, kaip vadinasi  Parametrai-Valdymo skydas angliskai? blush2.gif

Valdymo skydas angliskai yra Control panel... 4u.gif Paspaudus start turetum pamatyt... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥ Monika ♥~ @ 2008 10 17, 22:12)
Valdymo skydas angliskai yra Control panel...  4u.gif  Paspaudus start turetum pamatyt...  mirksiukas.gif



as noreciau cray.gif is blush2.gif ( o sakiau kad viskas butu kaip ir aisku-nieko man neaisku) nes turbut as esu fool.gif na atsiverciu as ta Control Panel o ka toliau pagelbekit
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2008 10 17, 23:13)
as noreciau cray.gif  is  blush2.gif ( o sakiau kad viskas butu kaip ir aisku-nieko man neaisku)  nes turbut as esu  fool.gif  na atsiverciu as ta Control Panel o ka toliau  pagelbekit

Ir ten matysi FONTS. Į tą folderį paprasčiausiai sumesk savo font'us ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2008 10 18, 16:36)
Ir ten matysi FONTS. Į tą folderį paprasčiausiai sumesk savo font'us ax.gif

Labai dekui, jau susitvarkiau dabar net juokas ima lotuliukas.gif is saves, kad esu tokia ziopla cia jums visoms uz kantrybe ir pagalba
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 19 spalio 2008 - 00:32
Merginos ar galima kaip nors gelbėt paplaukusias foto? doh.gif jei kuri mokat ar žinot apšvieskit mane plyze blush2.gif
Atsakyti