Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

pasakykit man kokius jus cia medalius lipdot?
grizau is atostogu tai mazumele atsilieku nuo gyvenimo ax.gif
Atsakyti
cia mes turime masini uzsakyma mazuciam kleckiukam katriems rugseji bus metukai ir jie turis suvaziavima smile.gif padaryti po atminimo medali smile.gif
ju bus virs 20 smile.gif tai mergaites kurios apsiime dabar skuba gaminti ir vis rodosi smile.gif
o mes vis dziaugemes smile.gif
Atsakyti
ax.gif aisku, smagu toks kolektyvinis darbas thumbup.gif
Atsakyti
na labai šauniai darbuojatės thumbup.gif jau mortos ruduo tai be žodžių wub.gif fantastiškas ir kitų liuksiniai darbai opos auskarai labai irgi patiko ir medaliai liuksiški, tiesiog super bigsmile.gif kamėja tai labai graži, tik labai įdomu pasidarė kokio ji dydžio, kažkaip didelė atrodo g.gif bet šiaip tai labai graži ir net prabangi thumbup.gif kruopštumas tavo mane varo į neviltį blush2.gif

o čia mano antras dublis smile.gif kažkaip su suvėrimu kankinaus ir biserį dėjau ir svarovskius ir dar velnias žino ką, žodžiu, viską ką turėjau išbandžiau nu ir nieks nelipo doh.gif tai palikau tokius plikus, net nežinau ar gerai čia ar ne...
user posted image
Atsakyti
Nu sakes bigsmile.gif thumbup.gif cia tai nerealiai
Atsakyti
dydo wub.gif
nu ir gerai kad daugiau nieko nedejai smile.gif, nes butu per daug smile.gif o dabar jie margi patys is saves ir to pakanka drinks_cheers.gif
Atsakyti
dydo kokie geruliukai, man tai jiems nei pridesi, nei atimsi, nieko netruksta, grazuoliai thumbup.gif
Atsakyti
Nu kai pabarė Jutarė visas, tai kai dėjo grožių.
Dydo, tikrai, manau daugiau nieko ir nereikia, ir taip gražu. O čia antras dublis -kad jau kartą tokius kepei? Man kažkaip atrodo, kad būtent tavo tokie buvo.
Atsakyti
oi ačiū merginos smile.gif o tokius tai kepiau tiksliau vieną ir tas kokius keturis kartus didesnis buvo ir retesniais "lapeliais" blush2.gif
Atsakyti
dydo, super thumbup.gif man tai jei tokie karnavaliniai kazkokie biggrin.gif
Atsakyti
Dydo, o tu čia nekeptus lipdeikrūvon, ar pirma kepei perlenktus skrituliukus, o paskui sulipdei?
Atsakyti
dydo labai originalūs auskariukai,jie tokie spalvingi ,kad tikrai jau nieko netrūksta smile.gif
jei netingėsiu ryt nulakuot irgi kokį vaizdą mesiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegutis: 12 rugsėjo 2008 - 20:57