Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 12, 13:08)
dzin tas vakaras......nes papuosalas nerealus wub.gif



dzin tai gal ir dzin, ale labai akis bado biggrin.gif
aciuks.gif

QUOTE(ItaBita @ 2008 09 12, 13:26)
jo Jurate  as  blink.gif  blink.gif  aspsalus pasakiskas darbelis   thumbup.gif  thumbup.gif
as net nezinociau ka rengtis prie tokio grozio
mano garderobas nepatemptu  blush2.gif  blush2.gif


nu žinok, ir aš gal nelabai turėčiau biggrin.gif Bet šventei tai gal ir nieko, prisimatavau vakar hihihi.gif
Bet padariau, kad sagę atskirai galėtų nešioti, nusegusi nuo juostelės ax.gif Ryt į sesers vestuves ta mergaitė eina, tai va ir pasipuoš biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 12 rugsėjo 2008 - 12:32
nu jei jau i vestuves tai tada atatinkamai ir tures suknia puosne smile.gif o man prie dzinsiuku kazkaip nedrysciau tokio daikto segeti smile.gif

nors kartais matau kad merginos labai po prosru apsirengusios bet labai skoningai priderinusios kokius salikelius su sagem, tai atrodo ne kiek ne prasciau, nei su puosniom sukniom smile.gif gal net fainiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ItaBita: 12 rugsėjo 2008 - 12:35
QUOTE(ItaBita @ 2008 09 12, 14:34)
nu jei jau i vestuves tai tada atatinkamai ir tures suknia puosne smile.gif o man prie dzinsiuku kazkaip nedrysciau tokio daikto segeti smile.gif

nors kartais matau kad merginos labai po prosru apsirengusios bet labai skoningai priderinusios kokius salikelius su sagem, tai atrodo ne kiek ne prasciau, nei su puosniom sukniom smile.gif gal net fainiau wink.gif

nu zinok man pvz dzinsiukai tvargingi,juodi baciukai ir i marskinukus po smakru pasekta tokia sage atrodo pasakiskai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 09 12, 12:54)
gerai, rodau dar viena medali..kad nepliurptumem tusciai be vaizdu  biggrin.gif
user posted image



wub.gif wub.gif Superinis 4u.gif
Atsakyti
aha, bet tureti tuos marskinukus i kuriuos isegti ta sage smile.gif

i maike ar meztuka gi nesegsi g.gif

ai nesvarbu, grazu ir tiek smile.gif
Atsakyti
Margareta... blink.gif nu liuksiškas medalis thumbup.gif
Jutare gražu wub.gif patinka man kvarbatkos ax.gif
Atsakyti
jau cia tas mano medalias nublanko pries Jurates grozi wub.gif wub.gif ka jau cia rengtis cia prie tokio...cia is vis rubu nereik biggrin.gif
Atsakyti
aha ,iseitum i gatve nuoga, tik pasipuosusi, tai manau atsirastu greitai kas susildyti noretu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ItaBita @ 2008 09 12, 14:06)
aha ,iseitum i gatve nuoga, tik pasipuosusi, tai manau atsirastu greitai kas susildyti noretu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aha, tikrai. Dar ir tokius baltus marškinius, su labai ilgom rankovėm pasiūlytų...

Jutare, iš tikrųjų, labai gražiai pasiuvai papuošalą (kad gražiai nulipdei tai jau nesakysiu - ir taip žinai, kad tobula)

Margareta, jau anas medalis gražus buvo, o šitas dar gražesnis. Šaunuolė.
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 09 12, 12:23)
Na, bandysiu dar palaukt  unsure.gif


Gavau is namu zinia, kad man atkeliavo dezute bigsmile.gif pasigyriau as cia, kad man modelinas atkeliavo unsure.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Margareta @ 2008 09 12, 12:54)
gerai, rodau dar viena medali..kad nepliurptumem tusciai be vaizdu  biggrin.gif
user posted image


O jau koks grozis wub.gif itariu, mazuliukas gaves sita, iskart ragaus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
man tai Jutares papuosalas irgi be zodziu bigsmile.gif , toks jau grazus, isbaigtas, tikrai ir as pagalvojau apie galimybe be rubu, nes net ir nezinociau, ka cia priderint prie jo. biggrin.gif

Margareta, labai linksmas tavo klounas thumbup.gif , as savaitgali irgi savo medaliukus pabaigsiu, ikelsiu.
Atsakyti
Jurate, kaip visada - puikus darbas! thumbup.gif Nezinociau, kad ten modelinas - galvociau, kad akmuo. Tikrai tobula smile.gif
Atsakyti