Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Margareta @ 2008 10 07, 10:58)
[zinau kaipas darau, su teptuku isteplioju visus griovelius o paskui su popierine servetele nuvalau pavirsiu, jei matau kad vis tiek nenusivalo graziai tai su svelniu svitriniu paslifuoju  mirksiukas.gif


O slifuoji jau kai dazai isdziuve? Labai jau pas mane rastelis smulkus ten, tai bijau, kad gali nusislifuot tas iskilimas. nes antspaudukas nera gilus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 10 07, 11:03)
O slifuoji jau kai dazai isdziuve? Labai jau pas mane rastelis smulkus ten, tai bijau, kad gali nusislifuot tas iskilimas. nes antspaudukas nera gilus  doh.gif


jo jo butinai kai isdziuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 10 07, 11:06)
jo jo butinai kai isdziuve  smile.gif


Na, reikes bandyt tada sitaip daryt... g.gif
Aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
nu ka merguces, 2 savaites lipinau, reikia pasirodyt tikriausiai.
drebu kaip epuses labas - todel prasom nekritikuot. pati zinau, kad man dar toli toli, bet cia jau 4 darbas, kuris nuejo iki produkto, ir as visai juo patenkinta (anu tai net nerodysiu).
taig vat prasom - ziureti cia, nes bijau, kad bus per didele ir uzkis foruma.

Atsakyti
madrid, be blico pafotkink, tada galėsiu kabintis laugh.gif bet nemanau, kad kažką labai jau prikibčiau biggrin.gif Man gražūs karoliukai mirksiukas.gif
Atsakyti
gerai, nufotkinsiu be blico. tik ne siandien. siandien "arbuzus" slifuoju, tai nera kada su fotiku "majacytis" smile.gif
Atsakyti
nugi mant tai grazus karoliai bigsmile.gif aisku ta blykste labai "isdegina" nuotrauka..prastai matosi detales ax.gif
Atsakyti
nemoku zinokit as fotkint. arba neturiu fotoparato gero sad.gif
suveriau i auskarus ir pakabuka pati pirma savo darbeli. ji dariau is tokiu likuciu. tiesiog sumakalavau ir supjausciau. gavosi visai grazus staciakampiukai
nufotkinau be blico, bet vistiek blogai doh.gif
ryskiai reikes listi i tema, kur mokina fotkinti sad.gif
Atsakyti
jatau kaip gaila visai nesimato spalvu unsure.gif



labas rytas 4u.gif
Atsakyti
madrid, o gal pabandyk ne ant juodo fono? Ir makro funkcija turėtų ryškumo pridėti ax.gif biggrin.gif
labą rytą biggrin.gif
Atsakyti
laba ryta,
bandysiu ne ant juodo, o macro funkcija ir taip ijungiu, ale kai vakare fotkinu (nes gi kai saule zeme ritinejasi, tai as ariu kaip jautis), gaunasi visiskas sh****.
itariu, kad nieko jums nerodysiu ir taip bus geriausia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(madrid @ 2008 10 08, 09:22)

itariu, kad nieko jums nerodysiu ir taip bus geriausia sad.gif


ne ne, nebus geriausia biggrin.gif Savaitgalį gal pagausi šviesaus laiko biggrin.gif
Atsakyti