Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Margareta, principas gal ir panašus manųjų, tik pati formytė tikrai iš kitokios masės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 10 06, 12:42)
Margareta, principas gal ir panašus manųjų, tik pati formytė tikrai iš kitokios masės ax.gif

aha tai suprantu gal mase kitokia, bet ji tipo tokia padarytine, ane? ir idomu kaip tu ja is ten iskrapstai? ar kepi toje formoje? g.gif
Atsakyti
nu miargos, mazai vaizdu rodom unsure.gif
va as parodysiu apyranke, cia vyras mano uzsiprase tai suraizgiau is fimuku ax.gif
user posted image
Atsakyti
Simptatiska apyranke, atrodo, kad karoliukai mediniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 10 06, 15:39)
nu miargos, mazai vaizdu rodom  unsure.gif
va as parodysiu apyranke, cia vyras mano uzsiprase tai suraizgiau is fimuku  ax.gif
user posted image

Nu kaip fainai tikrai atrodo kaip medinių karoliukų . Geras tavo vyras pats užsipraše thumbup.gif faina maniškiui pasiūlyčiau tokią apyrankę užsidėt tai pasiūlytų galą išsitrint blush2.gif . Kaip aš žaviuosi kai vyras savo žmonų ar draugių paprašo kad kokį suvenyrą pagamintų. O kad mano paprašytų bigsmile.gif
Atsakyti
grazu Margareta thumbup.gif man apskritai labai patinka toks suverimo budas wub.gif esu ir as apyranke taip dariusi,tai ji man tokia miela buvo,kad net gaila ja buvo atiduot smile.gif
Atsakyti
aciu aciu blush2.gif man ir patinka, ir vyrui patiko sake dabar padaryk dar viena tik kitokio stiliaus biggrin.gif tai dabar galvoju kokio stiliaus cia dar jam padaryti kad patiktu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 10 06, 16:18)
aciu aciu  blush2.gif man ir patinka, ir vyrui patiko sake dabar padaryk dar viena tik kitokio stiliaus  biggrin.gif tai dabar galvoju kokio stiliaus cia dar jam padaryti kad patiktu  rolleyes.gif

Nu tu pasuk savo galvelę koką jam daryt ir mums butinai parodyk. Nu kaip fainai kad vyrui patiko ir dar paprašė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif fantastika wub.gif
Atsakyti
Margareta, nu labai faina apyrankė - kaip medinukai karoliukai bigsmile.gif

o čia atvilkau, kad nesakytumėt, jog nieko nedirbu user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 06 spalio 2008 - 15:20
va uz tai nieko zmoniskai negaliu ir pasidaryti per Jutare...o ka pasidarai net nesinori rodyti:))))jauciu kai Jutare isvaziuos kur atostogu ir nesmezuos cia su aukstosios klases fimu, tai tada gal ka iseis sumeistrauti:))))) lotuliukas.gif
labai grazu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 06, 17:22)
va uz tai nieko zmoniskai negaliu ir pasidaryti per Jutare...o ka pasidarai net nesinori rodyti:))))jauciu kai Jutare isvaziuos kur atostogu ir nesmezuos cia su aukstosios klases fimu, tai tada gal ka iseis sumeistrauti:))))) lotuliukas.gif
labai grazu... ax.gif

nu tai taip....mes rodomes o tu jau negali...tipo geda lotuliukas.gif
Atsakyti
tai aisku:))))geda:)))net nera ka rodyti...ir pries jus geda...smile.gif))
Atsakyti