Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

paziurekit juk cia tas pats gerasis lakas kuris nebegaminamas...
http://www.rankdarbi...roducts_id=1760
gal dar yra...kam reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
o kodel jo negamina? gal jis kenksmingas kokis ar ka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 10 05, 20:33)
o kodel jo negamina? gal jis kenksmingas kokis ar ka?  unsure.gif


Tai kad nemanau... gal šiaip kas..
Žėk gi jie ir tų savo pasta mašinų nebegamina, nors tik 'paleido' kaip naujieną ir staigiai jos dingo... Aš tą aną turiu (eberhard faber) - tai mašinka kaipmašinka.. nors ką aš ten žinau, gal būna ir geresnių... g.gif
Gal ne vien dėl blogumo tiesiog nebegamina kažkokio produkto ir tiek - gal 'neapsimoka' arkažkas..
Atsakyti
ai nu gal... g.gif
Atsakyti
Ar spejot kuri is rankdarbiu formeliu nusipirkti? nes as siandien uzsakyma daryt nuejau ir nebera sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2008 10 05, 23:04)
Ar spejot kuri is rankdarbiu formeliu nusipirkti? nes as siandien uzsakyma daryt nuejau ir nebera sad.gif

labas rytas smile.gif
aš tai mąsčiau ar reikia man jų ar ne ,vakar irgi užsukau galvoju jei dar jų bus reik paimti...tai matyt dar nereikia,už tai be jų geriau ranka įgunda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegutis: 06 spalio 2008 - 08:54
as ir per ilgai galvojau tai apvaliu jau neliko, uztai kvadratines dar spejau nugriebti ax.gif
Atsakyti
manau kadangi yra paklausa bus ir prekių,užveš dar smile.gif
Atsakyti
vis audziu minti apie ta "Moldmaker" mase..ir turiu klausima Jutarei 4u.gif ar pvz jos kamejos forma padaryta tokiu stilium user posted imagear kaip sakant gamykline g.gif
nugi vis galvoju ar gerai veikia tos "samadielkines" formos rolleyes.gif
Atsakyti
Mergos, apie kokias čia formeles iš rankdarbių kalbat? Nu niekur nerandu. Nors pažiūrėjimui būtūt palikę dry.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga246 @ 2008 10 06, 12:02)
Mergos, apie kokias čia formeles iš rankdarbių kalbat? Nu niekur nerandu. Nors pažiūrėjimui būtūt palikę dry.gif


tongue.gif ot ir neliko ten buvo va tokiu http://www.firemount...sp?PN=H203320TL
Atsakyti
Margareta, aš manau, kad tos formelės taip ir padarytos, tik kaip suprantu į tą spec modeliną kištos..

Reikia laišką rašyti , kad vėl užsakytų formelių ir tada jau kai girbsim smile.gif Aš pirma eilėj, nes vakar tris valandas šlifavau ir keikiausi, nes 600 švelnesnis už 1000 nu durdomas ne kitaip dirbi ir nežinai kaip dirbti doh.gif nes sugadini vis...
Atsakyti