Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(o-pa-pa @ 2008 10 03, 19:13)
nerodo nei vieno stampuko unsure.gif

mirksiukas.gif
http://www.senasnauj...c...817&level=3
Atsakyti
aš dėl grąžtukų eilinį kartą biggrin.gif va turiu kaip tik fotiką, kas pas mane reta paskutiniu metu doh.gif tai rodau kokį turiu, pasakojau nesenai, čia iš printerio kasečių dažų rinkinio, netyčia atradau biggrin.gif viską ranka gręžiu dabar, gaunasi mažyyyytė skulutė, sėdžiu sau prie tv vakarais ir tūsinuos...turėčiau elektrinį gražtą ir el. šlifuoklį, tai įtariu ir TV per dienas net nematyčiau lotuliukas.gif na va toks pas mane
jei daug reikia gręžt tai įdedu jį į drelę. Ai bet kuriuo atvėju laukia pirkinukas - elektrinis gręžtuvas, šlifuoklis ir t.t.
user posted image

labai su juo patogu va tokius daryt burbulus - proceso eigoje jei kur reikia išgręžt kad vielutė gražiau gultų tai ir išgręžiu (prie to pačio TV besėdint laugh.gif )

user posted image
susidomėjau vielute, negaliu atsikratyt niekaip lotuliukas.gif
neįmantrūs čia fimukai, bet vistiek rodausi ax.gif blush2.gif
user posted image
user posted image




Atsakyti
jetai tas lasas geltonas kokis grazus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mijaka swoon.gif jetus kaip grazu.

Man ypac pirmi ir antri patiko...

MAn kadangi vel lipdymu banga uzejo tai ir klausimu atitinkamai..

Kalbat apie štampukus tai paaiškinkit man nesusipratėlei ar čia tokie kur guminiu ir tekstūra gale isispaudzia, ar kaip antspaudas tuso.. prispaudai kiek nori pvz ant modelino ir kepi? ar visai ne i tema kalbu.? g.gif

Ir dar del slifavimo vakar kaip tik pirkau 2000 svitrinio tai sudejau palyginti su tuo bloguoju tai net rankom lieciant jauciasi ir mano giliu isitikinimu turiu ir bloga 1000 nes 600 svitrinau viena nelemta idubima nieko normaliai tada 800 ir 1000 ir gavosi kad kai tukstanciu perejau dryziai nerealus atirado blink.gif tada vel 800 ir sumazejo.. mistika trumpiau tariant.
Ir dar del slifavimo idomu tos, kurios turit slifavimo aparatus tai kas ten dedasi ant to slifuoklio galo? svitrinis ar tais antgaliukais slifuojat? Ir ar ji turint galima nuo a iki z nusvitrint visa gaminuka?

Madrid, o kur cia Fima kilogramais pardavineja? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kentaure: 03 spalio 2008 - 19:33
QUOTE(Kentaure @ 2008 10 03, 20:30)
Mijaka  swoon.gif jetus kaip grazu.

Man ypac pirmi ir antri patiko...

MAn kadangi vel lipdymu banga uzejo tai ir klausimu atitinkamai..

Kalbat apie štampukus tai paaiškinkit man nesusipratėlei ar čia tokie kur guminiu ir tekstūra gale isispaudzia, ar kaip antspaudas tuso.. prispaudai kiek nori pvz ant modelino ir kepi? ar visai ne i tema kalbu.? g.gif



Man atrodo jie guminiai, ten ir parasyta, atrodo, tik laikiklis medinis, ir ant jo nupiestas tas piesinukas, tiesiog kad ryskiau matytusi, kas bus. smile.gif

Opa, prajuokinai, nedejau nuorodos, tiesiog parasiau, kad tam puslapy yra, aj. va Magic idejo. smile.gif
Atsakyti
mijaka,patys fimukai tai simpatiski,o tu vieluciu tiek dauk tai as nemegstu,per vielutes raizgynius beveik viso grozio nesimato smile.gif nu bet cia mano skonis 4u.gif


Mortas,viskas ten gerai,nukeliavau as i senasnaujas nulindau i stampukus,o ten prekiu fotkes nesukeltos nu.....tai MAGIC (aciu jai) paprotino blush2.gif reikejo iskart eit i "naujas prekes" nu nedasuto man doh.gif
Atsakyti
ajai kaip grazu smile.gif
merginos, as dar su vienu klausimu. si karta - lakavimas. as kai lakuoju man gaunasi tokie dryziai nuo teptuko sad.gif tai daba nesuprantu ar as durna ir lakuot nemoku ar cia teptukas blogas (jauciu, kad man kaip tam prastam sokejui - kiausiniai trukdo sad.gif )
Papildyta:
QUOTE(Kentaure @ 2008 10 03, 19:30)
Madrid, o kur cia Fima kilogramais pardavineja? bigsmile.gif


Fimas pakeliais, kaip ir pas mus, tik tiek, kad didelis kiekis ir santykinai nebrangiai, nes gaunasi po lita uz pakeli. As pirkau ebay. Ten beda yra ta, kad jis sveria, todel dazniausiai pardavejai nenori siusti i Lietuva. Ale vat as kursioke turiu amerikej, tai jai nusiunte ir ji man persiunte.
Svarbiausia ziureti, kad jis butu naujas, nes atidarytas ir jei negali ilgai but, jei neivyniotas i maiseli. Ivedi - fimo ir vuolia smile.gif
Atsakyti
ačiū kas pagyrė biggrin.gif

o pa pa, žinok aš ir žiūriu žiūriu ir niekaip negaliu suprast gražu man ar ne hihihi.gif vyro klaust beprasmiška irnesakyk.gif bet man pats procesas thumbup.gif: apskritai papuošaliukų darymas tai kaip terapija kokia, dėl savęs, nesvarbu kad daug darbų taip ir dulka stalčiuke biggrin.gif

madrid, man irgi dryžiai lieka nuo kai kurių lakų mastau.gif bet va vienas yra lakas kur gerai visada, jau kelintas buteliukas. Tik kad buteliukai maži ir brangūs, tai va ir ieškau vis kitų ir neatrandu alternatyvos sad.gif
Atsakyti
Man irgi dryziai likdavo nors teptuku n isbandziau.. tik su tuo spec. lako mazam buteliuke viskas tvarkoj.
Atsakyti
och pekla, o kaip tik kai pirkau nebuvo to spec lako parduotuvej Jogailos gatvej. tai isiule kita vokiska, sake tokis pat geras doh.gif
nieko, teks mokslininkei skaityt knygas internete, gal rasiu koki buda...
labanakt 4u.gif
Atsakyti
mergaites,nu dar ziurekit ar teptukas ne per kietas.....dargi yra toks dalykas,jei lakas vandeninis teptuko reikia sintetiniais sereliais,nes naturalus sereliai prisigeria vandens,isbrinksta ir tampa ne tokie lankstus....tada ir lakavimo kokybe nukencia.Kadangi as pati neturiu to lako buteliuko kur su teptuku,tai irgi esu isbandzius n teptuku,tai man pats geriausias teptukas yra is nagu lako buteliuko biggrin.gif
Atsakyti
aciu o-pa-pa, pabandysiu smile.gif
Atsakyti