Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Margareta smile.gif
matau, kad stampukas ( textura naudota smile.gif
tik galvoju cia mokume ar dazai?

grazu:) thumbup.gif
oranzine mano spalva smile.gif
Atsakyti
aha, tekstura naudojau + mokume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 10 03, 07:01)
labą dieną bigsmile.gif kokie žmogai už fimo užkibo biggrin.gif
aš dažniausia sausai šlifuoju, nes taip patogiau man, terlintis nereikia biggrin.gif

Sveika, sveika smile.gif
tiesa sakant, labai gerai pamenu, kai tu man dar tada sakei, kad pradejai papuosalus daryt. kazkaip man tada mokslai rupejo blush2.gif o ne papuosaliukai smile.gif
ale va dabar, mokslu pabaigiau daug (tikriausiai daugiau ir nebesimokysiu). is tiesu su fimu susiuriau pirma karta siek tiek kitaip - leliu daryme. mano mama jau 10 metu sake, kad nori, nutempiau i kursus (ir pati nuejau), ale kazkaip leles man neprilipo. kadangi su smulkiom detalem man smagiau zaisti, tai dabar gaminu lelems ranku plastakas ir visokiu tortus, uogas ir t.t. kai pradejau ieskot daugiau info apie fima, radau ir tuos papuosalus. tada susipirkau visa iranga (pvz fimo 5 kg, bet kai kainavo 100lt tai griekas butu nepirkt tongue.gif ) ir daba kocioju vakarais smile.gif
miegot einu kaip lunatike 2 valanda. sedziu, delioju spalvas, makaluoju viska...
va vakar is butelio vaza padariau ir iskepiau. liko tik slifavimas ir lakavimas ir bus galima rodytis ax.gif
siaip as pradedanti. teoriskai zinau daug, o praktikos mazai. pvz. kaip suverti visas dalis i karolius ar pritvirtinti kalbliukus - isviso zalias miskas blush2.gif tikriausiai siandien bus pirmieji bandymai, nes padarytu karoliuku visa deze blush2.gif
o pas jus ir patarimu pasiklausiu ir darbais pasigrozesiu smile.gif

prie tos pacios progos - ar esat kuri dirbusi su formelem? t.y. as maciau amerikes psl. pirkt tokius medziu lapukus, kur fima idedi ir visi vienodi gaunasi. ar gerai? o al kuri bandet pati pasidaryt? (cia prisiskaiciau knygose, kad galima pasidaryt)
Atsakyti
QUOTE(madrid @ 2008 10 03, 13:10)
prie tos pacios progos - ar esat kuri dirbusi su formelem? t.y. as maciau amerikes psl. pirkt tokius medziu lapukus, kur fima idedi ir visi vienodi gaunasi. ar gerai? o al kuri bandet pati pasidaryt? (cia prisiskaiciau knygose, kad galima pasidaryt)


As kazkada esu dariusi is modelino formeles, ir butent lapukus dariau smile.gif Pasidariau viena lapa, o po to is jo padariau forma. Tik buvo su isemimu truputi bedu, nes negalvojau, kad miltais galima pabarstyti biggrin.gif
Atsakyti
dabar jau uzpulsiu klausimais biggrin.gif
tai pasidarai ta lapuka, iskepi, o paskui ispaudi minstam modeline, nuimi ir iskepi? ir gaunasi formele ane?
p.s. del isemimo is tokiu formeliu - literaturoj raso, kad reikia papurksti vandens ir alkoholio misiniu (tik nepamenu kokiom dalim maisyt blush-anim-cl.gif ). pati nebandziau, nes formeles neturiu. reikes pabandyt sumeistravot smile.gif
Atsakyti
Kazkaip praleidau miegucio pakabuka, labai grazus thumbup.gif .
Margareta, man raudonos-oranzines derinys nelabai, bet pati ideja ir forma drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas Morta smile.gif
ar be palipdai ten uzjuri sededama? ax.gif
Atsakyti
dėkui Morta 4u.gif kažkaip retas svečias pas mus bigsmile.gif darbais užvertė tave
Atsakyti
QUOTE(madrid @ 2008 10 03, 13:10)
Sveika, sveika smile.gif
tiesa sakant, labai gerai pamenu, kai tu man dar tada sakei, kad pradejai papuosalus daryt. kazkaip man tada mokslai rupejo  blush2.gif o ne papuosaliukai smile.gif

p suverti visas dalis i karolius ar pritvirtinti kalbliukus - isviso zalias miskas  blush2.gif tikriausiai siandien bus pirmieji bandymai, nes padarytu karoliuku visa deze  blush2.gif
o pas jus ir patarimu pasiklausiu ir darbais pasigrozesiu smile.gif

prie tos pacios progos - ar esat kuri dirbusi su formelem? t.y. as maciau amerikes psl. pirkt tokius medziu lapukus, kur fima idedi ir visi vienodi gaunasi. ar gerai? o al kuri bandet pati pasidaryt? (cia prisiskaiciau knygose, kad galima pasidaryt)


nu viskam savais laikas biggrin.gif Dabar kai protinga, išsimokslinus esi, gali ir papuošalus daryti laugh.gif

išmoksi irnesakyk.gif SM panardysi, ir viskas aišku bus tongue.gif


aš kamėjas darau su formelėm, va šitas user posted image
Atsakyti
jazau kokia grazi kameja!!
vsio, noriu formeliu. lendu i interneta nardyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ateinu kasdien, tik pasorodyt negaliu ir tyliu smile.gif. Darbais tai neuzverte, nes studijuoju as, nedirbu. Truputi veliau gal galvosiu apie darba. Nes kol kas ir su mokslais nespeju.
Senasnaujas, maciau labai graziu stampuku, labai daug ju ten, kas nezinot, izeikit, pasizvalgykit.
Atsakyti
QUOTE(Morta_Morta @ 2008 10 03, 19:57)
Sveikos, ateinu kasdien, tik pasorodyt negaliu ir tyliu smile.gif. Darbais tai neuzverte, nes studijuoju as, nedirbu. Truputi veliau gal galvosiu apie darba. Nes kol kas ir su mokslais nespeju.
Senasnaujas, maciau labai graziu stampuku, labai daug ju ten, kas nezinot, izeikit, pasizvalgykit.

nerodo nei vieno stampuko unsure.gif
Atsakyti