Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

plevele irgi labai gerai smile.gif
tada net gaunasi toks kaip apvalintas krastelis smile.gif
tinka sis varijantas irgi, nelimpa visiskai, bet tikrai reikia graziai pasiterniruoti truputi, kad neitempti per daug, kad pavirsius nesusgadintu, bet sis budas irgi tikrai geras smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
na va:))))ISSiskirt neissiskiria...del isemimo...smile.gif))
jei blynas plonas...ispaudus suki pagal ar pries laikrodzio rodykle ir besukant ji ismeta blyna...bet cia plonam...jei storas...kisi formele i miltus...(cia mano vyro patarimas... biggrin.gif as kadangi valgyt nepamenu kada dariau lotuliukas.gif jis taip pyragaicius man kepa... lotuliukas.gif )issimiltuoja formele...ispaudi...ir jei neiskrenta....jeigu...tai vos vos tereikia pirstu ar kokiu buku daiktu stumtelt ir islekia fimas biggrin.gif pastumti tikrai labai lengvai uztenka...niekas nesideformuoja...katik su miltais isbandziau... smile.gif
Atsakyti
bliamba toks durnas klausimas g.gif o sitos formeles kuo nors skiriasi nuo formeliu sausainiams? ta prasme pats metalas? nu ne turbut.....nes as kiek esu dariusi gaminuku su formelem sausainiams tai man niekada niekas neprilimpa...nu....rimtai blink.gif
Atsakyti
tai neprilimpa juk todel kad sausainius kai gamini ir naudoji miltus...kurie ir neleidzia prilipti... mirksiukas.gif dabar vyras zirzia...ir saiposi...sako mergos ir nezino kaip sausainius kepti... lotuliukas.gif ta pati formule ir su fimu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 03, 12:00)
tai neprilimpa juk todel kad sausainius kai gamini ir naudoji miltus...kurie ir neleidzia prilipti... mirksiukas.gif dabar vyras zirzia...ir saiposi...sako mergos ir nezino kaip sausainius kepti... lotuliukas.gif ta pati formule ir su fimu... biggrin.gif

nu tai as sausainiu nekepu lotuliukas.gif as tas sausainines formeles modelinui naudojau...nu ir niekas nelipo man schmoll.gif
user posted image
va sita gelyte su sausainine forma daryta
Atsakyti
Gabii, linkėjimai vyrui dry.gif hihihi.gif
aš kai bandžiau su pudra, nifiga neiškrito biggrin.gif Gal todėl, kad mano formytės mažulytės - apvalios nuo 0,5 iki 2 cm biggrin.gif
Atsakyti
bent kiek as bandziau...net nemiltavus nelimpa jei plonai iskociojama....ir sukamu judesiu padarau...bet sakau, kad jei storas sluoksnis...na isbandziau mazdaug...puses cm....tai tada su miltais lengvai islenda... mirksiukas.gif
Atsakyti
na va kiek geru patarimu thumbup.gif super...
as parodysiu vaizdeli..sakykit ka manot unsure.gif
user posted image
Atsakyti
grazu... 4u.gif dailu... ax.gif mano akim... smile.gif
man tik idomu...ar visos skylutes darot jau iskepus...???pvz sito skylute kada padaryta???
Atsakyti
Margareta,nors ir spalvytes ne mano bet tikrai grazu ir dailiai padaryta thumbup.gif

as tai kai grazto neturiu tai visad darau pries kepdama blush2.gif
Atsakyti
as ir grazto neturiu nors apie ji svajoju biggrin.gif taigi badau pries kepant
as tai sergu oranzine spalva jau seniai doh.gif
Atsakyti
...gražus ,ryškus vaizdelis biggrin.gif Margareta...(sirk toliau rolleyes.gif labai šilta spalva)
...aš tai pat nesu nei vieno gręžus...
Atsakyti