Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Jutare @ 2008 10 03, 09:53)
žinok taip ir galvojau, kad vėl užkliūsiu laugh.gif
Su madrid mūsų pažintis sena, bet kitos pakraipos buvo - mokslo tongue.gif Padėjo ji man friends.gif

lotuliukas.gif kabinejuosi is pat ryto biggrin.gif
Atsakyti
ziurekit, mergos, ko rankdarbiuose atsirado bigsmile.gif http://www.rankdarbi...36f626e1a63d403
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 03 spalio 2008 - 08:39
oi geras:))))ir labai nebrangu...as is amerikos pasiemiau....tai panasiai man rodos ir kaina gavosi... g.gif
kuo didesne konkurencija...tuo dideja asortimentas...smile.gif))super... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 10 03, 09:01)
lotuliukas.gif kabinejuosi is pat ryto biggrin.gif


nu dry.gif hihihi.gif

Gabii, ar bandei jau tas formytes? g.gif
Aš esu iš Anglijos panašias parsisiuntus, bet niekaip nesugalvoju, kaip gražiai išspaustą fimo iš vidaus išimti doh.gif O ten mažiausia formytė, pvz, apvali, tik 0,5 cm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 10 03, 09:52)
nu dry.gif hihihi.gif

Gabii, ar bandei jau tas formytes? g.gif
Aš esu iš Anglijos panašias  parsisiuntus, bet niekaip nesugalvoju, kaip gražiai išspaustą fimo iš vidaus išimti doh.gif O ten mažiausia formytė, pvz, apvali, tik 0,5 cm biggrin.gif


aha va sita ir man idomu kaip graziai iskrapstyti...nors formeliu neturiu bet kai bandau su buitinem priemonem, visokiais kamsteliais ir pan. tai tas pats...istringa viduje blynukas unsure.gif
Atsakyti
ne dar...katik pasiemiau...nebuvo kada dar spet isbandyti:)))
tik va galvoju...na cia sitas budas gal ne visiem iseitis...bet man tokiu su formelem siaip reikia pagrindam...ir as ju visu iskart nesikepu...tai galvoju, o jei kepti su visa formyte...o paskui pati graziai nusikels?????ne???? g.gif
gaila su savim neturiu...bet prisiminiau gi...yra sujungimas...tai gal ne siaip jis toks paliktas...gal jis atsiskiria...kaip ir tos formos tortam...tada praskleidi ir fsio...vaziuosiu iki namu patikrinti veliau... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 03 spalio 2008 - 09:07
nu bet jeigu norėsi daryti apyrankę, ir reikės kokių 6 ar daugiau detalių, nekepiosi gi kiekvienos atskirai biggrin.gif Reikia bandymais užsiimti biggrin.gif
Atsakyti
fsio...vaziuoju iki namo ir issiaiskinsim ar issiskiria ji ar ne:)pranesiu:))))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 10 03, 10:31)
fsio...vaziuoju iki namo ir issiaiskinsim ar issiskiria ji ar ne:)pranesiu:))))


tik nesulaužyk blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 10 03, 09:52)
nu dry.gif hihihi.gif

Gabii, ar bandei jau tas formytes? g.gif
Aš esu iš Anglijos panašias  parsisiuntus, bet niekaip nesugalvoju, kaip gražiai išspaustą fimo iš vidaus išimti doh.gif O ten mažiausia formytė, pvz, apvali, tik 0,5 cm biggrin.gif


galiu pasidalinti savo patirtimi iskrapstime lotuliukas.gif lotuliukas.gif
as kai pasidarau blyna kuri po ti formelem ispaudineju smile.gif tai ji gan gausiai apipurskiu vandeniu ir tik tada ispaudineju smile.gif ( tada maziau limpa, aisku vistiek limpa, bet maziau smile.gif, beje su stampavimu irgi tinka sis metodas tongue.gif

va pasidalinau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau,kad galima uzklojus maistine plevele isspausti, tada lengvai issiima, tik kazin ar pavirsius liks lygus...
Atsakyti
aha...aha... nu bandyt reikės biggrin.gif nes bandžiau su pudra - šūduks dry.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 03 spalio 2008 - 09:50