Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Sveikos, visos.
O-pa-pa, gražūs medaliai ir auskariukai labai gražūs. Maladec!
Parašysiu, ką pagalvojau apie "medalių reikalą":
1. Aš tai lakuočiau. Vaikas kiš tą medalį į burną. Nemanau, kad lakas labiau kenkia, nei pats modelinas. Ir to ir to palaižius, man atrodo, bus tas pats.
2. Kažin, kaip atrodys, kai bus daug vieno stiliaus medalių ir po kelis kitokių stilių? Neatrodys, kad kažkam neužteko, tai paskui "dapirko" to, ko rado.
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 11, 11:37)
parašiau, tai atrašė, kad išsiųsta 21 dieną unsure.gif Vakar pašte paklausiau, gal turi kartais... sako, nea, neturim. Bet būna, kad muitinėj užlaiko. Sakau, kokia muitinė, Europos sąjunga gi biggrin.gif Sako, oi, kiek visko būna irnesakyk.gif hihihi.gif Sako, nu laukit dar, kas belieka doh.gif

nu ka lauksim ...nu... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(smilga246 @ 2008 09 11, 11:40)
Sveikos, visos.
O-pa-pa, gražūs medaliai ir auskariukai labai gražūs. Maladec!
Parašysiu, ką pagalvojau apie "medalių reikalą":
1. Aš tai lakuočiau. Vaikas kiš tą medalį į burną. Nemanau, kad lakas labiau kenkia, nei pats modelinas. Ir to ir to palaižius, man atrodo, bus tas pats.
2. Kažin, kaip atrodys, kai bus daug vieno stiliaus medalių ir po kelis kitokių stilių? Neatrodys, kad kažkam neužteko, tai paskui "dapirko" to, ko rado.

zinok,smilgele,praktiskai puse viso kiekio medaliuku bus mano o puse mortos su margareta,tai man atrodo,neatrodys "kad pritruko".Na,jeigu is dvidesimt medaliuku butu kokie trys kitokie tai tada taip...... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 11, 10:37)
parašiau, tai atrašė, kad išsiųsta 21 dieną unsure.gif Vakar pašte paklausiau, gal turi kartais... sako, nea, neturim. Bet būna, kad muitinėj užlaiko. Sakau, kokia muitinė, Europos sąjunga gi biggrin.gif Sako, oi, kiek visko būna irnesakyk.gif hihihi.gif Sako, nu laukit dar, kas belieka doh.gif


tai vat , kad maniske irgi kazkur europos muitineije uzstrigo smile.gif
mat ten tiks daiktas katras i pistoleta panaus biggrin.gif tai visko gali buti, kad pasimetime daba visi, terorizmu mane apkaltins biggrin.gif biggrin.gif
Opa as is amerikes laukiu, bet jie parase, kad daba jau europoje bludina kazikur smile.gif
Atsakyti
O -pa saunus auskarai thumb_yello.gif

del desru stovejimo, tai pas mane gal pora desrigaliu stovi bet niekas su jomis nesidaro..ir siaip stovi daug visokiu spalvu atspalviu primaisyto modelino..as taipp at i maistine plevele susuku mirksiukas.gif

o medaliai tai kazinau, man kaip tik idomiau atrodo kai skirtingi g.gif
Atsakyti
jei puse per puse tai tikrai neatrodys dapirkti, o ir siaip visi gi bus fiminiai, o ne dalis metalo dalis is medzio dalis dar is kazko, tada jau butu bardakelis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga246 @ 2008 09 11, 11:40)
Sveikos, visos.
O-pa-pa, gražūs medaliai ir auskariukai labai gražūs. Maladec!
Parašysiu, ką pagalvojau apie "medalių reikalą":
1. Aš tai lakuočiau. Vaikas kiš tą medalį į burną. Nemanau, kad lakas labiau kenkia, nei pats modelinas. Ir to ir to palaižius, man atrodo, bus tas pats.
2. Kažin, kaip atrodys, kai bus daug vieno stiliaus medalių ir po kelis kitokių stilių? Neatrodys, kad kažkam neužteko, tai paskui "dapirko" to, ko rado.


QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 11, 11:46)
zinok,smilgele,praktiskai puse viso kiekio medaliuku bus mano o puse mortos su margareta,tai man atrodo,neatrodys "kad pritruko".Na,jeigu is dvidesimt medaliuku butu kokie trys kitokie tai tada taip...... ax.gif

Dėl lakavimo, galiu parašyt, tik tiek, kad jei tai išryškins spalvas, gal reiktų lakuoti, nebelabai jau mes graužiam viską, o be to pasipuošim jais tą vakarą, na gal dar kelis kartus, bet šeip jie skirti atminimui smile.gif

Dėl skirtingų stilių, mes sugalvojom daryti burtus, sudėsim i maišelį ir mažiai keikvienas sau išsitrauks medaliuką, manau bus net smagu, kad bus keli kitokie wink.gif
Atsakyti
Na, jei per pusę, tai, gerai tada bus. Aš taip įsivaizdavau, kad Opa 20 daro, o kitos likusius 6 ar kiek ten wacko.gif Turiu patirties su vaikų kalėdinėm dovanėlėm, kai dauguma tėvų perka kartu, o keletas atneša savo. Kaip šūdinai atrodo ir vaikai būna nepatenkinti, visiem reikia tos, kurios jie neturi. Nu bet metinukai, gal dar pretenzijų nereikš labai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos greituolės biggrin.gif ,o jau medaliukų fainumas ,tai bus mažyliams džiaugsmo thumbup.gif
o-pa smagučiai auskariukai,tik aš prie kilpučių norėčiau biškį prikibti ,patiesink ax.gif
kažkaip vaizdų mažai duodat... g.gif
reiks ir man jau į orkaitę pašauti kažką...
Atsakyti
Sveikos, opa, labai dailus auskarai, man tai apskritai dauguma tavo papuosalu tokie mieli-silti. bigsmile.gif

As va ikelsiu savo is floros ciklo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2008 09 11, 15:54)
sveikos greituolės biggrin.gif ,o jau medaliukų fainumas ,tai bus mažyliams džiaugsmo thumbup.gif
o-pa  smagučiai auskariukai,tik aš prie kilpučių norėčiau biškį prikibti ,patiesink  ax.gif
kažkaip vaizdų mažai duodat... g.gif
reiks ir man jau į orkaitę pašauti kažką...


aciu smile.gif
QUOTE(Morta_Morta @ 2008 09 11, 18:12)
Sveikos, opa, labai dailus auskarai, man tai apskritai dauguma tavo papuosalu tokie mieli-silti.  bigsmile.gif

As va ikelsiu savo is floros ciklo biggrin.gif


blink.gif tu kaip Jutare viska preciziskai darai blink.gif super auskarai,labai tokie...tokie... wub.gif (be grtazbilysciu) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 11, 18:08)
blink.gif tu kaip Jutare viska preciziskai darai blink.gif super auskarai,labai tokie...tokie... wub.gif (be grtazbilysciu) mirksiukas.gif


Aha, dekui, as kaip Jutare cool.gif , gera pavyzdi cia visos turim
Atsakyti
Jo, Morta, lygis! Pavarei tu čia. Atrodo kaip porcelianiniai.
Atsakyti