Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Sveikos mergicos smile.gif
ir as uzsidegiau fimo lipdymu. rodytis dar nedristu blush-anim-cl.gif plius esu tokia ziopla, kad per sitiek metu neismokau i SM idet fotkiu, bet idesiu. promise.
dabar reikia jusu patarimo del slifavimo - as nulipinau, iskepiau. dabar reik slifuot ir veliau lakuot - o slifuojat su sausu popierium ar slapiu?
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2008 10 02, 20:03)
Nu nereikia nereikia...  rolleyes.gif

Jei jau yra noras taip paskaičiuot, skaičiuojam- dekovitoj , jei gerai supratau 'apkalbamas' akrilinių antspaudukų rinkinys su pagrindu.
Kiek už tuos 4$ panašiai esu mačius amerikietiškose pardėse bus tik antspaudukai už tokią kainą, taigi dar pliusuojam siuntimą mažiausiai dar 5 dol. na ir tą pagrindą , jei pirkt atskirai irgi vidutiniškai tarkim 4dol. plius jo siuntimas tarkim 3 dol. na ir kas gaunasi? (mano paskaičiavimu imant apytiksliai minimalias kainas gaunasi turėt tokį patį rinkinuką pas save kainuos 16dol. taigi39.20 lt , dar aišku reik atsimint , kad mokant PAYPAL'u kursas gali būt paskaičiuotas kiek kitaip, taigi tikrai kainuos dar ir daugiau nei 40lt) Aišku ir laukt savo pirkinio teks mažiausiai 3 savaites. Kažkiek 'sutaupyt' siuntimui galima perkant didesnį kiekį prekių iš vieno pardavėjo, bet tada labai gali būti,kad teks sumokėti muito mokestį... taigi...

Tikrai nereikia taip kalbėti...
Man tai smagu kad didėja asortimentas prekių, ne tik dekovitoje  mirksiukas.gif

Ir prieš švaistantis tokiais 'pastebėjimais'- geriau dar kartą pagalvot  mirksiukas.gif


atsiprasau, nepastebejau, kad ir pagrindas yra blush2.gif uz siuntima savaime suprantma prisideda, bet vis tiek 4+4+4=12, o ne sesiolika.
kad gauseja asortimentas, tai thumbup.gif atsiprasau, jei erzina mano pastebejimai .
Atsakyti
o tai gal galima nuoroda kur tu stampuku po 4$ buna? rolleyes.gif
kiek teko matyt tai geriausiu atveju buna po 4£ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2008 10 02, 21:24)
o tai gal galima nuoroda kur tu stampuku po 4$ buna?  rolleyes.gif
kiek teko matyt tai geriausiu atveju buna po 4£ ax.gif


Taigis senas geras Etsy
Atsakyti
QUOTE(madrid @ 2008 10 02, 21:14)
Sveikos mergicos smile.gif
ir as uzsidegiau fimo lipdymu. rodytis dar nedristu blush-anim-cl.gif plius esu tokia ziopla, kad per sitiek metu neismokau i SM idet fotkiu, bet idesiu. promise.
dabar reikia jusu patarimo del slifavimo - as nulipinau, iskepiau. dabar reik slifuot ir veliau lakuot - o slifuojat su sausu popierium ar slapiu?


as slifuoju su slapiu...paslifuoju nuplaunu ir vel slifuoju.. ax.gif
Atsakyti
As ir su slapiu slifuoju, taip maziau dulka ax.gif

ach taip etsy doh.gif amzinai pamirstu kad ten ne tik darbeliu bet ir jiems priemoniu buna blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte: 02 spalio 2008 - 20:34
Dėl formelių.. nėra jų Thomas Philips sad.gif
Senukuose yra tokiu visokiu delfinu, gelyciu ir t.t. kvadratiniu ir apvaliu nera sad.gif
Atsakyti
as slifuoju pasiguldziusi lapa plamasineje neaukstais krastais su siek tiek vandens voneleje
Atsakyti
aciu uz patarimus. dabar galvoju kaip vaza nuslifuot... apklijuot, tai aplklijavau, bet kaip nuslifuot, tai reikes pagalvot g.gif
idesiu rezultatus veliau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(madrid @ 2008 10 02, 21:14)
Sveikos mergicos smile.gif
ir as uzsidegiau fimo lipdymu. rodytis dar nedristu blush-anim-cl.gif plius esu tokia ziopla, kad per sitiek metu neismokau i SM idet fotkiu, bet idesiu. promise.
dabar reikia jusu patarimo del slifavimo - as nulipinau, iskepiau. dabar reik slifuot ir veliau lakuot - o slifuojat su sausu popierium ar slapiu?


labą dieną bigsmile.gif kokie žmogai už fimo užkibo biggrin.gif
aš dažniausia sausai šlifuoju, nes taip patogiau man, terlintis nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 10 03, 09:01)
labą dieną bigsmile.gif kokie žmogai už fimo užkibo biggrin.gif
aš dažniausia sausai šlifuoju, nes taip patogiau man, terlintis nereikia biggrin.gif

ir vel tu pazysti blink.gif dry.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 10 03, 08:51)
ir vel tu pazysti blink.gif  dry.gif  lotuliukas.gif


žinok taip ir galvojau, kad vėl užkliūsiu laugh.gif
Su madrid mūsų pažintis sena, bet kitos pakraipos buvo - mokslo tongue.gif Padėjo ji man friends.gif
Atsakyti