Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(miegutis @ 2008 10 02, 12:32)
padėk trumpam viską į šalį ir tikrai poto gausis ...atsipūskuser posted image

aj..... jau numeciau viska i sona irnesakyk.gif nezinau...turbut reik kokios dratos nusipirkt i mokytis tas kilpas daryt doh.gif kaip man jos neiseina doh.gif bash.gif
Atsakyti
na tai ir toliau sėkmingai tarnaus ..kamšteliai nuo kvepaliukų ,šampūniukų ir pan....tiką naudojau flomasterio kamštelį smile.gif biggrin.gif
o-pa-pa teisingai pasipraktikuok...ir viskas gausis, gabi juk tu pas mus mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasižiūrėjau ką vakar rašiau, ne 100 švitriniu šlifuoju iš naujo o 1000 biggrin.gif

Mieguti gražu..
o aš kaip tik į thomas philips lekiu formelių ieškoti..
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2008 10 02, 13:00)
Pasižiūrėjau ką vakar rašiau, ne 100 švitriniu šlifuoju iš naujo o 1000 biggrin.gif

Mieguti gražu..
o aš kaip tik į thomas philips lekiu formelių ieškoti..

aš tai pagalvojau vakar nu nu ką ji ten tiek pridirbo ,kad tokio rupumo biggrin.gif
nu tai laukiam žinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2008 10 02, 12:00)
Pasižiūrėjau ką vakar rašiau, ne 100 švitriniu šlifuoju iš naujo o 1000 biggrin.gif

Mieguti gražu..
o aš kaip tik į thomas philips lekiu formelių ieškoti..


o ju ten yra? kokiu? nugi nugi lauksim ziniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2008 10 02, 12:45)
na tai ir toliau sėkmingai tarnaus ..kamšteliai nuo kvepaliukų ,šampūniukų ir pan....tiką naudojau flomasterio kamštelį smile.gif  biggrin.gif
o-pa-pa teisingai  pasipraktikuok...ir viskas gausis, gabi juk tu  pas mus mirksiukas.gif

lotuliukas.gif prajuokinai......o vat kilputem tai turbut visai negabi unsure.gif nu bet skaitau,as taip lengvai nepasiduosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga246 @ 2008 10 02, 11:26)
Jau gavau siuntinuką su štampukais, tai dabar jau nevarysiu ant Dekovitos  4u.gif

Taip, kita pusė tai lygi, bet ji nepjauna, ji tokia, kaip čia pasakius, "užlenkta" - metalas atlenktas ir prispaustas, t. y. viršytinis kraštas storesnis nei apatinis. O parduotuvėje tai jos kainavo 50 lt, Dekovitoje užsimesta nedaug. Jei kam įdomu, tai ta prabangi parduotuvę - Vilniuje, Gedimino 9, 3 aukšte, jei stovit veidu į Gedimino prospektą, tai dešinėje pusėje. mirksiukas.gif


Vat ir neskleiskite ereziju tongue.gif
Jokie krastai neuzlenkti ir kaip cia kaskas minejo, kad sausainiu formeles biggrin.gif Deja deja... jus neteisios. Krastais kuriais formuojama forma yra astri ir sios formeles yra modelinui skirtos. bet nieks nedraudzia pritaikyti ir sausainukams.

Ir tos spalvotos formeles skirtos ne Jums, brangiosios, o vaikuciams. Jos juk vaiku skyrelyje, o ne tetu smile.gif

Sorry, bet manau pries aptarinejant ir klaidinant visuomine... pasiklauskite toje parduotuveje ar tikrai taip yra kaip kitur matete.l mirksiukas.gif
Tik nieks nesupraskite, kad cia piktas postas smile.gif
Atsakyti
nu gi nereikia cia pyktintis... unsure.gif biggrin.gif matyt jos panasios i sausainines...tai sitos tikrai modelinui? rolleyes.gif o toje parduotuveje tai kazkaip mazai info apie prake..labai daug man klausimu kyla beziurint asortimenta...jei taip apie kiekviena klausineti tai uzknistu dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 02 spalio 2008 - 12:17
QUOTE(Margareta @ 2008 10 02, 13:17)
nu gi nereikia cia pyktintis...  unsure.gif  biggrin.gif matyt jos panasios i sausainines...tai sitos tikrai modelinui?  rolleyes.gif o toje parduotuveje tai kazkaip mazai info apie prake..labai daug man klausimu kyla beziurint asortimenta...jei taip apie kiekviena klausineti tai uzknistu  dry.gif

taigi sakiau, kad nesupraskit kaip pikto posto doh.gif

Dekovitoje yra forumas... Manau, kad ten tikrai bus atsakyti visi klausimai i visus rupimus klausimus.

O as nagrineju uzsienietiskas parduotuves ir daugumoje ju informacija pateikiama labai siaura. Zmogus juk ateina pirkti ir kai perki tai zinai ko, kokiam tikslui reikia.

Artmanija ir turi savo foruma ir tema klausimai-atsakymai... ir sekmingai kas nori klausia, o jie atsakineja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 10 02, 09:44)
aha yr akazkokio neiakaus  g.gif ilgai kepti reik..raso 45min.
ir formeliu yra..bet kaina tai kanda  unsure.gif

na reik pabandyti ax.gif

QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2008 10 02, 12:31)
Vat ir neskleiskite ereziju tongue.gif
Jokie krastai neuzlenkti ir kaip cia kaskas minejo, kad sausainiu formeles biggrin.gif  Deja deja... jus neteisios. Krastais kuriais formuojama forma yra astri ir sios formeles yra modelinui skirtos. bet nieks nedraudzia pritaikyti ir sausainukams.

Ir tos spalvotos formeles skirtos ne Jums, brangiosios, o vaikuciams. Jos juk vaiku skyrelyje, o ne tetu smile.gif

Sorry, bet manau pries aptarinejant ir klaidinant visuomine... pasiklauskite toje parduotuveje ar tikrai taip yra kaip kitur matete.l mirksiukas.gif
Tik nieks nesupraskite, kad cia piktas postas smile.gif



mano pirktos indu paduotuveje smile.gif
user posted image
dekovitos
user posted image
deje ne erezijos cia smile.gif
taip ne visos formele garbanotais pjaunamais krastais smile.gif
bet tik pacios einamiausios smile.gif apvalios ir kvadratines tongue.gif
na praktiskai tos del kuriu ir perkamos formeles smile.gif

ir tiesa prabangiu indu padeje as jas pirkau ir tikrai pigiau ( beveik per pus pigiau) pirkau

as nepeikiu tamstos prekiu, bet tik rasau savo nuomone. prasau nepykti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ItaBita: 02 spalio 2008 - 12:54
istikruju,tai vietoj tokiu rinkiniu Dekovita galetu atsivezti normaliu formeliu papuosalams tinkanciu rolleyes.gif ....o dabar tai.....kam gi reikalingi lapeliai sirdeles menuliukai unsure.gif ar cia esme ta,kad jei nera niekur daugiau formeliu pirkti tai pirks ir tokias blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 02 spalio 2008 - 12:57
ITABITA, as nepykstu... NEPYKSTU smile.gif
Pardavejas teigia, kad jos modelinui. Esu iskrapsciusi viena poka ir tikrai astrios briaunos, o vakar viena jusu modelisciu ziurejo gyvai ir sake, kad sujungimai geresni, nei kazkokiu is estijos formeliu.
Jezus.. nu nieko negalima rasyti. rasau, nes noriu, kad klaustumete, nes taip ateina aiskumas.
group.gif
Atsakyti