Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

nematau ka kritikuot lens.gif biggrin.gif grazu mieguti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 02 spalio 2008 - 08:26
QUOTE(smilga246 @ 2008 10 02, 08:33)
Sveikos, visos.
Ar matėt, Dekovitoje kažkokio naujo modelino atvežta. Gal kuri jau bandėt?


aha yr akazkokio neiakaus g.gif ilgai kepti reik..raso 45min.
ir formeliu yra..bet kaina tai kanda unsure.gif
Atsakyti
tai jau tikrai blink.gif o is tu formeliu as naudociaus maximum 7 unsure.gif
Atsakyti
laba

mieguti, kodėl kritikos prašaisi? biggrin.gif Graži širdelė biggrin.gif

na, tos formelės... ką aš žinau... bent jau aš nerasčiau kur naudoti, bet gal kam ir naudingi skaičiukai, širdelės, žvaigždutės... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 10 02, 11:09)
laba

mieguti, kodėl kritikos prašaisi? biggrin.gif Graži širdelė biggrin.gif

na, tos formelės... ką aš žinau... bent jau aš nerasčiau kur naudoti, bet gal kam ir naudingi skaičiukai, širdelės, žvaigždutės... biggrin.gif

nu bet yra ten ir apvali,kvadratine formele ax.gif


pliat pliat kas per diena doh.gif vienam auskarui astuonias adateles sugadinau doh.gif nuniekaip kilpute neisejo doh.gif kitam auskarui turbut tiek pat sugadinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau daugiau nei savaitę nesulaukiu siuntinuko iš Dekovitos, tai apvarysiu biggrin.gif
user posted image apie šitas kalbat?

Tai Ita tokias kažkada nusipirkos "prabangioje metalinių indų parduotuvėje" Ir aš jas čiupinėjau ten nulėkus. Nu šiaip gal ir fainos, tik žinokit ten kur apvaliuos ir stačiakampės tai ta pusė, kuri pjauna yra nelygi, o vingiuota. Nežinau, ar aiškiai pasakiau, bet kai išpjausi kvadratą, tai bus kraštinės ne tiesios, o vingiuotos. Čia gi formelės sausainiukams. smile.gif
user posted image O šitų tai galima buvo nusipirkti Rimi arba Senukuose. Aš pirkau Rimi Šiaurės miestelyje - kainavo gal 1,5 Lt Tokių formelių ir Brūkšniukas buvo nusipirkęs, gėlytė ir meškiukas būtent su jom daryta - jei kas prisimena smile.gif
Atsakyti
Mieguti, kritikos nebus tongue.gif Labai grazi sirdele smile.gif
Atsakyti
jo, smilga, apie tas...tai bet tik vienas sonas vingiuotas o kitas tai ne g.gif bent jau foto tai matosi ne vingiuotai lens.gif ir idomu kiek jos kainuoja toje "prabangioje mateliniu indu parduotuveje"? rolleyes.gif siaip tai jo...tik kokias 7-8 maximum panaudociau g.gif
Atsakyti
user posted image
tiesiog vienas žmogus labai man ją sukritikavo(bet įtariu ,kad dėl formos)..tai ir čia prašiausi rolleyes.gif ...bet matau ne tik man ji neblogai atrodo ax.gif
Atsakyti
Jau gavau siuntinuką su štampukais, tai dabar jau nevarysiu ant Dekovitos 4u.gif

Taip, kita pusė tai lygi, bet ji nepjauna, ji tokia, kaip čia pasakius, "užlenkta" - metalas atlenktas ir prispaustas, t. y. viršytinis kraštas storesnis nei apatinis. O parduotuvėje tai jos kainavo 50 lt, Dekovitoje užsimesta nedaug. Jei kam įdomu, tai ta prabangi parduotuvę - Vilniuje, Gedimino 9, 3 aukšte, jei stovit veidu į Gedimino prospektą, tai dešinėje pusėje. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 10 02, 11:25)

pliat pliat kas per diena doh.gif vienam auskarui astuonias adateles sugadinau doh.gif nuniekaip kilpute neisejo doh.gif  kitam auskarui turbut tiek pat sugadinsiu lotuliukas.gif

padėk trumpam viską į šalį ir tikrai poto gausis ...atsipūskuser posted image
Atsakyti
QUOTE(smilga246 @ 2008 10 02, 11:26)
Jau gavau siuntinuką su štampukais, tai dabar jau nevarysiu ant Dekovitos  4u.gif

Taip, kita pusė tai lygi, bet ji nepjauna, ji tokia, kaip čia pasakius, "užlenkta" - metalas atlenktas ir prispaustas, t. y. viršytinis kraštas storesnis nei apatinis. O parduotuvėje tai jos kainavo 50 lt, Dekovitoje užsimesta nedaug. Jei kam įdomu, tai ta prabangi parduotuvę - Vilniuje, Gedimino 9, 3 aukšte, jei stovit veidu į Gedimino prospektą, tai dešinėje pusėje. mirksiukas.gif


tu matai, kokios netike formeles user posted image
Atsakyti