Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

nu man nuo 2000 nelieka jokių dryžių mastau.gif net ir rimčiau padirbėjus biggrin.gif Gal ten buvo tas stambesnis 2000? nes pakuotė tokia pat, gamintojas irgi, o va smulkumas kartais skiriasi doh.gif ir čia ne tik 2000, bet ir kitų... tai dabar pirkdama visus popierius iškiloju, ir smulkius išsirenku biggrin.gif

labą rytą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 01 spalio 2008 - 07:27
QUOTE(Jutare @ 2008 10 01, 09:27)
nu man nuo 2000 nelieka jokių dryžių mastau.gif net ir rimčiau padirbėjus biggrin.gif Gal ten buvo tas stambesnis 2000? nes pakuotė tokia pat, gamintojas irgi, o va smulkumas kartais skiriasi doh.gif ir čia ne tik 2000, bet ir kitų... tai dabar pirkdama visus popierius iškiloju, ir smulkius išsirenku biggrin.gif

labą rytą biggrin.gif

aha .....jei senukuose mergos perkat svitrini tai ziurekit atidziai unsure.gif nors as ten tik stambesnius nusiperku o 1200 2000 ir 2500 perku kitoj krautuvelei,jie ten masininiu turi,tai su anais man dauk smagiau dirbt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 01 spalio 2008 - 07:33
O as perku ne tik popieriu, bet ir kempineles, su jomis patogiau dirbti ir per stipriai sunku paspausti, nes jos pakankamai minkstos.
Atsakyti
kur cia jus tokius daiktus perkat? unsure.gif
Atsakyti
Svitrines kempineles pirkau Ermitaze, bet maciau ir senukuose.
Atsakyti
Sveikos, darbštuolės. Norėjau Jūsų paklaust ax.gif Skaitinėjau, bet niekur neaptikau atsakymo. O jeigu pražiopsojau, tai mestelkit nuorodą blush2.gif ax.gif
O sužinoti norėjau, kaip reikia priklijuoti nuotrauką prie fimo modelino? Išsikepi, nusišlifuoji, atsispausdini ant plono popieriaus kokį norį paveikslėlį ir kaip reikia jį pritvirtinti? Ar tas fimo lakas pritvirtintų jį? ax.gif g.gif Būsiu labai dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
CIA
Atsakyti
Aciu uz atsakymus, del to svitrinio tai dabar neatrinksiu kuriuo butent slifavau, nes viena turiu gera o visa pakuote blogu, tai esant reikalui panaudoju ir tu, ir tu. Bet kai su tais siurksciais prasiejau pro savo ilgai atvargta papuosaliuka tai maza nepasirode. Is naujo teko imti 100 ir vel vaziuoti is naujo doh.gif
Atsakyti
mano pats rupiausias 800 ax.gif turiu pasidejus ir 600.....nu jei su forma nugrybinu blush2.gif galiu pasakyt tiek,jei is prigimties nesi baisi krapstuke,tai geresniu rezultatu gali pasiekt tik juodu darbu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, visos.
Ar matėt, Dekovitoje kažkokio naujo modelino atvežta. Gal kuri jau bandėt?
Atsakyti
smile.gif labas rytas user posted image
atitempiau. ..kritikuokit
user posted imageuser posted image
Atsakyti
ka cia kritikuoti? blink.gif gi labai grazi sirdele bigsmile.gif ir spalvos mielos....
Atsakyti