Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

aha, kazkas dirba bigsmile.gif grazu, mieguti..mokume gane...

maciau ir o-pa-pa turi kai ka naujo..bet iki cia neateina dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 09 30, 14:40)
aha, kazkas dirba  bigsmile.gif grazu, mieguti..mokume gane...

maciau ir o-pa-pa turi kai ka naujo..bet iki cia neateina  dry.gif

4u.gif
reik paleist jai user posted image..gal tada atneš išsigandus rolleyes.gif
Atsakyti
nugi cia dabar blink.gif akmenym jau metotes lotuliukas.gif

user posted image


cia is senu desryciu blush2.gif bet man baisiai grazios spalvos ax.gif
Atsakyti
grazios tos senos desrytes..ir pakabutis labai grazus wub.gif
Atsakyti
aš jau kioske gyriau, bet perdaug nebus biggrin.gif labai patinka man tas reikaliukas wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu klausima. Ar kuri bandet Mica Shift technika ir ar jums kas isejo?
Atsakyti
isejo smile.gif
labai puikiai smile.gif
tik as ne is fimo dariau smile.gif mirksiukas.gif
o va is sito http://senasnaujas.l...product&id=1427
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ItaBita: 30 rugsėjo 2008 - 15:30
prasom apsviesti as ne visus terminus suprantu unsure.gif
Atsakyti
Ita, ir kaip dirbti su juo? tas pat kaip su modelinu? ar ne?
o-pa-pa, miegutis nugi grazu.
Miegutis , o tu cia nekepta fima sudejai ant ju ar iskepus klijavai?
as gaminau savaitgali tokius tai su zaliu fimu, gavopsi kazkas, tik laukia laaaabai ilgas darbas su svitriniu..

Beje turiu laka is FMG ax.gif kol kas patenkinta thumbup.gif

Klausimas - kai apsiburbuliuoja ar nelygiai isdziusta lakas ir paslifuojat su 2000 svitriniu nelieka tokiu juodu dryziu ant gaminuko? nes arba as kazka ne taip darau, arba nezinau, nes sugadinau jau viena pakabuka, teko iki nulio laka slifuoti ir vel is naujo klijuoti..

Ir dar tos kurios dekupazinat ant papuosalu, zinau kad ploninat paveiksleli, tai kaip ta darot?
As viena karta dariau taip - uzlakavau viena lako sluoksni tiesiog ant popieriaus tada kai isdziuvo apverciau lapa ir nutryniau iki nuplonejimo. Kai kita karta bandziau su dviem sluoksniais lakas sutrukinejo negraziai ir buvo sugadintas darbelis...

O-pa-pa o kaip tu tokia forma isgavai? labai miela tokia ..
Atsakyti
kentaure, del to slifavimo, tai nezinau kode tau ten susigadino...gal lakas nebuvo visai isdziuves? g.gif o gal svitrinis buvo purvinas? g.gif

radau ta mica shift user posted image
Atsakyti
nugi aciu visoms smile.gif


kentaure neturiu nei vienos formeles modelinui doh.gif netgi peiliu spec neturiu doh.gif viska darau su tapetiniu peiliuku ir lekaliukais,jei forma apvali tai koki dangtuka uzdedu biggrin.gif


kazkada lyg ir buvau uzsidegus ta mika pabandyt,bet man kazkaip "neveza" tas mika g.gif o gal "neuzaugau" dar smile.gif
Atsakyti
oi doh.gif
per ta darba normaliai SM pabuti negaliu ax.gif
Opule liuksusinis darbas , man ne tik forma, mane ir jo spalva veza thumbup.gif thumbup.gif

Kentaure tas is senas naujas modelinas labai fainai man su juo tik vat toks skirtumas nuo fimo, kad ilgiau minkyti reikia smile.gif nera jis kietas , bet toks kaip cia pasakiu trupantis buna is pradziu smile.gif o siaip fainas man jis smile.gif mirksiukas.gif , tik toks brangokas sakyciau ax.gif

va sita dariau is tuo Pardo
user posted image
Atsakyti