Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 25, 22:23)
tai geriau tu ateik kavos pas mane...as tau dar daugiau visko duosiu isbandymui... mirksiukas.gif


paskui neišeisiu laugh.gif
nu sutarsim biggrin.gif mes ryt su o-pa-pa ryte kavinsimės tongue.gif

Kentaure, aš trinu akriliniais dažais, su patina net bandžiusi nesu ax.gif
Atsakyti
tai ok...deliokis tada kada pas mane kava gersi:))))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 25, 22:41)
tai ok...deliokis tada kada pas mane kava gersi:))))


kitai savaitei planuokim, ok? biggrin.gif O gal ryt prie mūsųs prisijungsi? mirksiukas.gif
Atsakyti
ok...nea ryt negaliu, nuo ryto darbe labai daug darbu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 25, 22:46)
ok...nea ryt negaliu, nuo ryto darbe labai daug darbu... 4u.gif


nu nieko, darbuokis tada biggrin.gif

labas rytas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 26 rugsėjo 2008 - 07:10
labas rytas 4u.gif
ka miegat dar bigsmile.gif
Atsakyti
parsisiunciau as dar ir tokio daikto smile.gif reikes isbandyti dar ant sabaitgalio user posted image


user posted image
Atsakyti
oho kaip įdomu čia kaip suprantu lakas ir matau matinio yra bigsmile.gif pasakyk, kad iš kur netoli siunteis ir gal kainą išduosi (jei ne iš kokios amerikos)
Atsakyti
o kas cia per daiktai? unsure.gif cia kaip suprantu, kazkas kitas nei lakas g.gif
Atsakyti
lakas lakas smile.gif tik kazkoks blatnas smile.gif
da nebandziau tai negaliu komentuoti smile.gif
o siunciausi is amerikes smile.gif tai jo ir dar biski kaiko taip ilgai laukiau ax.gif ax.gif
kainos tiksliai negaliu pasakyti smile.gif
bo makaline buvo su tuo siuntimu nuo pat pradziu smile.gif

o cia is polymerclayexpress.com smile.gif

Atsakyti
Sveikos, siandien prisikepiau fimuku kaklo papuosalui, o ant pagrindinio (juodo) noriu uzdeti piesinuka su dekupazu, ar tiks dvikomponentis (pvz. artmanijos "Antika") ? 4u.gif Kaip suprantu dezupazint reikia ant iskepto ir sutvarkyto fimuko, o nudekupazinus tins lakuot fiminiu laku? (Turiu Faberlico melynu dangteliu, kada nors keisiu, nes bijau kad nenusiluptu..) verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Banta: 28 rugsėjo 2008 - 16:58
galiu apie dekupaza pasakyti...dekupazini ant jau iskepto...del pasirinktos priemones...nesirinkciau jos...gal turi kitoki???dvikomponenti???labai dirbtinas tas skeldejimas gaunasi...su grioveliais...tinka ant kaikuriu dekoruojamu daiktu...bet ant fimo...esu darius..ir...nelabai...aisku tai skonio reikalas...jei pasirinktum dvikomponenti kuris skaldo ne grioviais, o tiesiom linijom, butu naturaliau ir graziau...lakas tinka istikro betkoks...kuris nesmirda ir nedirgina odos... mirksiukas.gif
del piesinuko...ant juodo uzdesi tik storesnio popieriaus...tai yra dekupazinis, ar spausdintas...sereteles, ar kokio ryzinio nesimatys...reiktu tada sviesaus pagrindo...galima aisku nudazyuti baltai...bet jau nebebus tas pats...tada iskart reiktu pasirinkti sviesu pavirsiu...su popierium viskas gerai, kaip ir sakiau... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 28 rugsėjo 2008 - 17:10