Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 25, 21:27)
Jutare...o-pa-pa...neturit dvikomponencio sendinimo kuri???kad stambiai skaldytu???? g.gif labai reikia ryt...pirkti pas mus nera... doh.gif


turiu aš dvikomponentį, Antik Rayherio biggrin.gif
Atsakyti
as tai ne zinok g.gif turiu tik sadolina blush2.gif
Atsakyti
Gabii , aciu uz atsakyma, as suprantu kad jie skirtingi, pas mano mama irgi toks kaip pas Jutare Rayherio. Bet as nezinau ar su bet kuriuo laku tepti ant modelino tiesiog vat taip be nieko? ar dar reikia kazka daryti? ar nebuna kokiu reakciju?
Atsakyti
Kentaure, nu aš su dvikomponenčiu ant fimo darau. Nes vienkomponentis skaldo dažą, o fimo aš nedažau ax.gif
va su dvikomponenčiu
user posted image
Atsakyti
nu va man tas rayher nelabai...Jutare nori duosiu pabandyti dvikomponenti kitoki...kur itrint net milteliais gali...pamatysi koks skirtumas....sitas man nelabai isvis tinkamas...duosiu gersni..kur ne grioviais skaldo, o tikras suskilimas atrodo...linija eina...???tik va jis yra smulkus, tai ant tokio darbelio labai gerai...o ant didelio man jau labai reikia to stambaus... g.gif
Atsakyti
Gabii, o tai jeigu antrą sluoksnį storai teptum, vis tiek permaži tau būtų skilimai? g.gif
Aha, reikia man kus smulkiau skaldo biggrin.gif
Atsakyti
tai duodu....tikrai visai kitaip atrodys...zinai panasiai kaip...ta pakaba gerose akyse kur kabo...ten dariau ja su tuo dvikomponenciu...tik labai mazai itrinta, tai neryskiai matosi...
o del rayher skilimo...jei uztepsi storai...tai gaunasi kai gabalai nesakysiu ko... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 25, 22:01)
tai duodu....tikrai visai kitaip atrodys...zinai panasiai kaip...ta pakaba gerose akyse kur kabo...ten dariau ja su tuo dvikomponenciu...tik labai mazai itrinta, tai neryskiai matosi...
o del rayher skilimo...jei uztepsi storai...tai gaunasi kai gabalai nesakysiu ko... biggrin.gif


aš pabūsiu neišdidi, ir perpirksiu iš tavęs biggrin.gif
nu bet blogai, kad su dvikomponenčiu neišėjo pagelbėt unsure.gif
Atsakyti
nea...as tau jo neparduosiu...jo pas mane dar apie puse like...jau papuosalam tai tau labai nedaug reikia...duosiu isbandyti...jei patiks zaisti, galesi nusipirkti tada pilna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 25, 22:11)
nea...as tau jo neparduosiu...jo pas mane dar apie puse like...jau papuosalam tai tau labai nedaug reikia...duosiu isbandyti...jei patiks zaisti, galesi nusipirkti tada pilna mirksiukas.gif


nu gerai hihihi.gif bet už pabandymą važiuosim gert kavos biggrin.gif
Atsakyti
Tai dabar pataisykit mane jei klystu :
pasiruosiu ruosini nušlifuotą, tada ant jo tepu Antika I, ir leidziu isdziuti ( ilgai dziusta jei neklystu apie dvylika valandu?) tada kita kryptim tepam Antika II, ir itrinam patina?ar galima ir akriliniais dazais? ir viskas? As butent situos Jutare tavo papuosaliukus ir ziurinejau ir vat idomu pasidare, nes tas skilinejimas atrodo kaip kazkas atskirai uzdeta, galvojau gal kazka praleidau.

Aciu merginos uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
tai geriau tu ateik kavos pas mane...as tau dar daugiau visko duosiu isbandymui... mirksiukas.gif
Atsakyti