Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Merginos 4u.gif ypač tos kurios turi ta Pasta machine, norejau paklausti, apie tą aparačiuką truputį detaliau bigsmile.gif čia tas aparačiukas kur makaronus italai daro ar jis specialiai skirtas fimui ir polymer clay??? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
laba, spartuolės biggrin.gif

oi kokie faini bus medaliai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

zuikad, pas mane tai ta spec, bet nemanau, kad labai jau kuo skiriasi kur makaronams daryti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 10 rugsėjo 2008 - 23:33
Ačiū Jutare už operatyvumą 4u.gif 4u.gif 4u.gif As irgi manau, kad principas turetu buti tox pats g.gif , juk svarbiausia ne priemonės o rezultatas lotuliukas.gif
Papildyta:
Dar vienas klausimukas blush2.gif , kotai užsivedžiau šy vakarą ax.gif
Kiek laiko galimalaikyti tas [asidarytas "dešras"? Ir ar joms nieko neataitinka, na ta prasme juk jos sukieteja ir kaip atminkyti jei norisi ka daugiau pasidaryti, sulipdyti blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Man tai net ir labai sandariai uzsidarancioj dezej sukieteja, pradeda trupinet, isminkyt neina, nes issikraipo, tai geriau ilgai nelaikyt.
Atsakyti
labas rytas
as tai susuku i tokia maistine skaider plevele smile.gif gausiai ir i dezute, nu tai gana normaliai ilgokai laikosi be jokiu trupinejimu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Morta_Morta @ 2008 09 10, 22:09)
lotuliukas.gif  thumbup.gif

Elze, gal neilgai buvai? As tai ilgam turbut, tai pataria tiesiog, irgi nebutina, kad jau privalu. Nuo Hepatito B, nuo meningito C, dar nuo kazko  doh.gif o gal raides atvirksciai  lotuliukas.gif


kad ilgokai blush2.gif o turiu pazistamu ten ir labai ilgai gyvenanciu. mazu cia naujove kazkokia biggrin.gif nes niekad apie tokias rekomendacijas negirdejau, kaip ir kad sergamumas siomis ligomis ten didesnis. gal cia skiepu gamintojai tokias rekomdacijas sugalvojo hihihi.gif
Atsakyti
vakar labai nesimiegojo,tai susiveriau auskarus blush2.gif
user posted image
Atsakyti
nu žinok, labai gerai, kad tau nesimiegojo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 11, 10:58)
nu žinok, labai gerai, kad tau nesimiegojo bigsmile.gif  thumbup.gif

aciu Jutaryt:ax:

o atsakymo is estuku negavai? blush2.gif
Atsakyti
labai simpatukai thumbup.gif
ziuriu ir jums nepasiseke su siuntiniu, kaip ir man sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ItaBita @ 2008 09 11, 11:25)
labai simpatukai  thumbup.gif
ziuriu ir jums nepasiseke su siuntiniu, kaip ir man sad.gif

tu irgi siuntinuko nesulauki? verysad.gif is estuku?
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 11, 10:14)

o atsakymo is estuku negavai? blush2.gif


parašiau, tai atrašė, kad išsiųsta 21 dieną unsure.gif Vakar pašte paklausiau, gal turi kartais... sako, nea, neturim. Bet būna, kad muitinėj užlaiko. Sakau, kokia muitinė, Europos sąjunga gi biggrin.gif Sako, oi, kiek visko būna irnesakyk.gif hihihi.gif Sako, nu laukit dar, kas belieka doh.gif
Atsakyti