Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(domcius @ 2008 09 24, 22:21)
netiko ir tau?


nepatiko jis man schmoll.gif fe biggrin.gif čia nelabai kam jis patinka biggrin.gif nes nat fimo išdžiuvęs lakas plėvele nusiplėšia nagiuku užkabinus doh.gif
Atsakyti
dekupazui laisvai ji galima sunaudot...tik dekupazui tinkamu yra dar geresniu ir kitais kiekiais...su tokiais lakuojant tai i bankrota galima butu nueiti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 24, 22:42)
dekupazui laisvai ji galima sunaudot...tik dekupazui tinkamu yra dar geresniu ir kitais kiekiais...su tokiais lakuojant tai i bankrota galima butu nueiti... biggrin.gif


o davai aš tau atiduosiu bigsmile.gif Nu panaudosi gi gal? biggrin.gif
Atsakyti
o zinai gal tu ji paturek... biggrin.gif as pati jo turiu..bet dekupazui tikrai turiu geresnius, kuriu tikrai situo nekeisciau... biggrin.gif gal kada reiks ka nulakuot va ir turesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 24, 22:48)
o zinai gal tu ji paturek... biggrin.gif as pati jo turiu..bet dekupazui tikrai turiu geresnius, kuriu tikrai situo nekeisciau... biggrin.gif gal kada reiks ka nulakuot va ir turesi biggrin.gif


nu ot kokia dry.gif neišėjo atsikratyt hihihi.gif
Atsakyti
zinai kam jis visai tinkamas...jei turi paveikslu namie ir nori jiem blizgesi suteikt, nusilakuok... biggrin.gif as ji naudociau dekupazui tik jei netureciau savo numyletiniu laku...cia taip pat kaip su fimu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 24, 23:00)
zinai kam jis visai tinkamas...jei turi paveikslu namie ir nori jiem blizgesi suteikt, nusilakuok... biggrin.gif as ji naudociau dekupazui tik jei netureciau savo numyletiniu laku...cia taip pat kaip su fimu tongue.gif


neee, nelakuosiu aš nieko su juo hihihi.gif čia nereikia, o naujuos namuos tokių kliurkų nedarysiu lotuliukas.gif
nu ir bala nematė - tegu guli trys buteliukai stalčiuj dry.gif
Atsakyti
ir labai teisingai...kartais bac...ir prisireikia mirtinai...tada issitrauki is stalciaus ir turi... hihihi.gif
Atsakyti
prisireikus turiu kitokių lakų liezuvis.gif
Ai, kam nors Kalėdoms padovanosiu, neatiduos gi atgal umn.gif
Atsakyti
aha...pamokink su modelinu dar daryt ka grazaus...ir isreklamuok sita laka...viena buteliuka padovanosi, kitus nupirks... biggrin.gif
Atsakyti
Ot biznierkos smile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, bizneswomanos! smile.gif
Tai laką peikiat. Turiu ir aš tokio beveik visą buteliuką.

Šita, a tu Jutare kai kraustysies, tai senuosiuose namuose palik būsimiems gyventojams, kaip dovanėlę. Dabar gi labai madinga pridėt dovanų ką nors, kai žmogus ką iš tavęs perka. biggrin.gif
Atsakyti