Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Kodėl skilo kepamas modelinas g.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2008 09 24, 16:27)
Kodėl skilo kepamas modelinas  g.gif


pafotkink, kaip skilo g.gif per du metus man nėra buvę tokio atvejo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2008 09 24, 17:27)
Kodėl skilo kepamas modelinas  g.gif


turiu ir as viena skilusi unsure.gif nesuprantu iki siol kaip tai atsitiko unsure.gif betgi....kai istraukiau is orkaites plysimas toks kai ir nemazas buvo,nudrengiau ta dirbinuka sonan,o dabar spec pasiziurejau kad plyselis visai visai mazytis beveik nesimato blink.gif
Atsakyti
Ok, pafotkinsiu, kai pasikraus baterijos doh.gif
Atsakyti
pazintys pazintys... dry.gif as ir nieko nepazistu ax.gif susipazinkim? biggrin.gif hi.gif

man niekad nera skiles fimas neisivaizduoju kaip tai galejo atsitikti g.gif

Jutare, kaip ten jusu siuntinukas is estu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 09 24, 17:05)


Jutare, kaip ten jusu siuntinukas is estu?  unsure.gif


nugi nėr doh.gif Bet ta Larissa labai geranoriškai bendrauja, ieško, ir sakė, kad jeigu negausiu, išsiųs kitą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 24, 17:08)
nugi nėr doh.gif Bet ta Larissa labai geranoriškai bendrauja, ieško, ir sakė, kad jeigu negausiu, išsiųs kitą ax.gif


nu siaubas blink.gif ta prasme kad dingo...bet gerai kad sutinka issiusti kita....
clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 09 24, 17:16)
nu siaubas  blink.gif ta prasme kad dingo...bet gerai kad sutinka issiusti kita....
clap_1.gif


velnias žino kur jis klaidžioja doh.gif

Ita, tavo amerikonas atsirado? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 24 rugsėjo 2008 - 16:19
Oij Juratele bigsmile.gif bigsmile.gif zinok siandiena parejau namo ir labai dziugi zinia manes lauke smile.gif gal rytoj jau i namus parnes smile.gif MB bo pati neturiu kada smile.gif ale bliamba bliamba du menesius be keliu dienu laukiau doh.gif doh.gif g.gif
kazkaip nemaloniai nuteikia schmoll.gif

Daiva, man yra skiles fimas kai as ( kaip dabar galvoju) nedakepiau ir bandziau skilute isgrezti smile.gif man ir visa ta partija gavosi nekokybiska smile.gif ta prasme trapus kepinukai smile.gif, tai vistik manau temperaturoje esme yra smile.gif gal permaza buvo, " nedakepe"

nors jei rimtai tai nezinau is tikro todel, nes daugiau man nera buve kad sutrupetu ar suskiltu schmoll.gif
Atsakyti
mergičkos,
pirkau vandeninį modelino laką (Eberhard Faber), bet man netinka, gal kam reikia? Atiduosiu už pusę kainos 4u.gif
Jis atrodo taip:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo domcius: 24 rugsėjo 2008 - 21:20
aš ir dykai tokį gėrį galiu atiduot hihihi.gif O kažin, dekupažui jis irgi netiks? Domciau, su dekupažu tu kažką darai, ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 24 rugsėjo 2008 - 21:21
QUOTE(Jutare @ 2008 09 24, 21:20)
aš ir dykai tokį gėrį galiu atiduot hihihi.gif


netiko ir tau?
Atsakyti