Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(*MAGIC* @ 2008 09 20, 14:06)
Viską gerai pabandei bet palikai vieną skliaustą nereikalingą iškart po .jpg -matai? vienas 'uždarytas' laužtinis skliaustas smile.gif - jo nereikia ir galinė 'uždaromoji' žymė turi atrodyt [/IMG] - o pas tave įrašyta [IMG]
Ištrinu tą 'lišną' skliaustą, pataisau galą ir va kas gaunas :

aj- ir adresas paveikslėlio blogas- geriausia ir paprasčiausia- tiesiog spaust ant pačio paveikslėlio deš. pelės klavišu ir pasirinkt 'copy image address"


Aciu kad padejai..kita karta bandysiu pati kelti nuotraukas 4u.gif smile.gif
Papildyta:

Migle, simpatiskas verinukas mirksiukas.gif Ten su stikliniais karoliukais gal verta?
[/quote]

Aciu blush2.gif o del karoliuku tai tie pilki ne stiklas,dideli juodi is FIMO o smulkus juodi tai lava(parsiveziau is uz atlanto)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglė :]: 20 rugsėjo 2008 - 15:13
Sveikos,tai gal prisipazinsit kurios visas Pasta machine is Thomas Phillips ispirkot??? verysad.gif
Atsakyti
As neemiau, be jos apsieinu tongue.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif gyvenu dabar be interneto, tai tiek grazumu nematau verysad.gif va vos prisedau ir keliu savo kelias darbuku foto ax.gif
user posted image

user posted image

o cia mano zmogus man nulipde.. wub.gif tad labai mieli man blush2.gif
user posted image

o darbuku tai zymiai daugiau pridariau,tik, kad sudet dabar ner kaip verysad.gif
Atsakyti
papasakok,is ko ta ppirmaji grozi padarei?

na,as suprantu kad pagrindas modelininis,o toliau? rolleyes.gif


labai labai atitinka jis mano stiliu. blush2.gif
Atsakyti
buda, ten dazai su metalo efektu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes...
turiu toki laaabai durna klausima... toms kurios turi pasta machine smile.gif as pradejau ziurinetis ebay (co.uk.) tas masineles bet man per paieska ismete tik visokiu makaronu darymo ir tik viena vienintele fimui doh.gif (gal ten anglijoje nelabai uzsiimineja su tokiais dalykeliais) tai man toks klausimas iskilo ar negalima panaudoti fimui tu paratsu konditeriniu masinyciu ar butiai privalo buti spec?

aciu uz bet kokia atsakyma ar nuomuone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2008 09 20, 22:45)
sveikutes...
turiu toki laaabai durna klausima... toms kurios turi pasta machine  smile.gif as pradejau ziurinetis ebay (co.uk.) tas masineles bet man per paieska ismete tik visokiu makaronu darymo ir tik viena vienintele fimui  doh.gif (gal ten anglijoje nelabai uzsiimineja su tokiais dalykeliais) tai man toks klausimas iskilo ar negalima panaudoti fimui tu paratsu konditeriniu masinyciu ar butiai privalo buti spec?

aciu uz bet kokia atsakyma ar nuomuone  4u.gif

laisvai gali naudoti ir makaronams gaminti skirtą,nebūtina spec. mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif aciu uz atsakyma smile.gif
vis galvojau galvojau ka daryt su pasta machina galvojau gal paluket dar kol atsiras ten daugiau bet kad nebetrivoju kaip man reikia lotuliukas.gif reik paieskoti tada tu italisku makaronams pigesniu smile.gif
o kokia mazdaug kaina jos buna apskritai? ax.gif g.gif
Atsakyti
nzn gal ir zino visos, bet pasakysiu...kaune, naujoj parduotuvej, dauksos g. "creativa" yra prekiu ir fimui...ten ir stampuku ir to nzn kaip vadinasi...reljefiniu ploksteliu kur perleist per masina galima...ir dar sio bei to... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 22, 17:16)
nzn gal ir zino visos, bet pasakysiu...kaune, naujoj parduotuvej, dauksos g. "creativa" yra prekiu ir fimui...ten ir stampuku ir to nzn kaip vadinasi...reljefiniu ploksteliu kur perleist per masina galima...ir dar sio bei to... mirksiukas.gif


nu tai jau prisipirkai, aniaaaaa? dry.gif
Atsakyti
hihihi.gif nea...tik stampeliu prigriebiau...o daugiau...kadangi slaviau viska dekupazui, tai ai...pagalvojau kad gal apseisiu, nes jau is amerikos pakeliui siuntinys tai... biggrin.gif bet uztat...kokiu pagrindu ziedam nusipirkau...Jutare, manau tikrai pavydesi... biggrin.gif nu bet jei busi gera, tai ir tau parvesiu... tongue.gif
Atsakyti