Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Jutare @ 2008 09 19, 09:00)
o tą pakabuką su auskariukais tai nežinau kiek dariau biggrin.gif Nu prisėdau vakare ir padariau hihihi.gif tik tiek makarončikai ploni, kokie gal 1 mm storio biggrin.gif Tai su pirščiukai nelabai sučiupinu, su dantų krapštuku darbavausi laugh.gif


tai tau reikia mikrochirurgo įrankių smile.gif niu ar bent jau chirurgo bigsmile.gif

o Panevėžy galima nusipirkt odinių dirželių ir viso kito, kad pritvirtint pakabuką? Niu, kad nereiktų siųstis, kad greičiau būtų...
Atsakyti
QUOTE(Buckiukas @ 2008 09 19, 10:58)
tai tau reikia mikrochirurgo įrankių  smile.gif  niu ar bent jau chirurgo  bigsmile.gif

o Panevėžy galima nusipirkt odinių dirželių ir viso kito, kad pritvirtint pakabuką? Niu, kad nereiktų siųstis, kad greičiau būtų...


hihihi.gif jūs neturit? laugh.gif

žinok, net nežinau mastau.gif Aš tai siunčiuosi biggrin.gif Gal nebent kokioj Coliukėj, ar Silver city būtų g.gif
Jeigu nedaug reikia, galiu pamačyt biggrin.gif
Atsakyti
man del tu kur tu rodei yra 3 mintys smile.gif
tiksliau 2 smile.gif
viena tai kazkur net pamokele inete maciau smile.gif
kaip labai paprastai pasidaro blynuka ir ji " ispaudzia pakocioja lamdytame popieriuje smile.gif
gaunasi tada toks kazkas panasaus i situos smile.gif o kitas yra kad kazkuo netverkyngai belekaip su kazkokias astriais daiktais prispaudo" stampuojq smile.gif
na o trecias gal irgi ne labai toks, kad prisdaro na grubiai panasi technika i turki, kai susipleso susikapoja gabaliukais ir pipdo vienas prie kito smile.gif, bet gal netinka, nes spalvu perejimas yra smile.gif
tai vistik manyciau kad cia ispaudimas lamdytu popierium maiseliu ar folija o tada itrinimas kazkokias dazais smile.gif

oij kiek prirasiau, bet turbut niekas nieko nesuprato ka as cia pripyliau blush2.gif ax.gif

na bet man atleidizama, as cia darbe tyliai slapta rasau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 19, 10:03)
hihihi.gif jūs neturit? laugh.gif

žinok, net nežinau mastau.gif Aš tai siunčiuosi biggrin.gif Gal nebent kokioj Coliukėj, ar Silver city būtų g.gif
Jeigu nedaug reikia, galiu pamačyt biggrin.gif


galiu paieškot, užsakysim, jei rasiu laugh.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif , rašau į AŽ bigsmile.gif

QUOTE(ItaBita @ 2008 09 19, 11:30)

kaip labai paprastai pasidaro blynuka ir ji " ispaudzia pakocioja lamdytame popieriuje smile.gif


man rodos, tą blynuką padarius, įvynioja jį į maistinę plėvelę ir ją paglamžo. Bent jau galima būtų taip daryt, nes aš savo dešrą įvyniojau saugojimui ir man to nenorint, gavosi panašiai doh.gif mažiau, bet pasistengus, galima gerai paglamžyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonavietyte23 @ 2008 09 19, 11:47)
labai grzus darbeliai smile.gif kaip tu tokius restus padarai?

aciu smile.gif rankytem....viska rankytem darau biggrin.gif

QUOTE(Buckiukas @ 2008 09 19, 13:58)
galiu paieškot, užsakysim, jei rasiu  laugh.gif

bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif , rašau į AŽ  bigsmile.gif
man rodos, tą blynuką padarius, įvynioja jį į maistinę plėvelę ir ją paglamžo. Bent jau galima būtų taip daryt, nes aš savo dešrą įvyniojau saugojimui ir man to nenorint, gavosi panašiai  doh.gif  mažiau, bet pasistengus, galima gerai paglamžyt  smile.gif

eeee...em...priimkit ir mane,ka ax.gif

nu zinok Jutare,as irgi manau kad cia su plevele arba folija,kazkada desra iviniojau i plevele ant smugio....net ne i plevele o i maisiuko gabaliuka,isviniojus visa desra buvo "dekoruota" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 19, 13:11)

eeee...em...priimkit ir mane,ka ax.gif

nu zinok Jutare,as irgi manau kad cia su plevele arba folija,kazkada desra iviniojau i plevele ant smugio....net ne i plevele o i maisiuko gabaliuka,isviniojus visa desra buvo "dekoruota" doh.gif


ir tau chirurgo įrankių reik? laugh.gif

nu ir aš galvoju panašiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 19, 14:36)
ir tau chirurgo įrankių reik? laugh.gif

nu ir aš galvoju panašiai biggrin.gif

aj neaaa...man chirurginiu tai nereikia irnesakyk.gif bet as prie kokiu virveliu tai prisijungciau,jei ka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 19, 14:00)
aj neaaa...man chirurginiu tai nereikia irnesakyk.gif bet as prie kokiu virveliu tai prisijungciau,jei ka ax.gif


nu einu tuoj į skaipą biggrin.gif

Buckiuk, jeigu tu man siuntei až, tai negavau, žinok mastau.gif
Atsakyti
gal kam pravers 4u.gif mačiau šiandien tomas filips pasta mašinas po 59lt ir šlifavimui prietaisas yra daug visokių antgalių tik kainos neradau (kai pati turiu tai nesigilinau per daug)
Atsakyti
QUOTE(dydo @ 2008 09 19, 18:04)
gal kam pravers  4u.gif mačiau šiandien tomas filips pasta mašinas po 59lt ir šlifavimui prietaisas yra daug visokių antgalių tik kainos neradau (kai pati turiu tai nesigilinau per daug)

cia toks klausimelis kvailas...bet kokiam cia mieste??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglė :] @ 2008 09 19, 17:38)
cia toks klausimelis kvailas...bet kokiam cia mieste??? blush2.gif

aš mačiau kaune, šilainiuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglė :] @ 2008 09 19, 17:38)
cia toks klausimelis kvailas...bet kokiam cia mieste??? blush2.gif


o as maciau vilniuj, pasilaiciuose mirksiukas.gif
Atsakyti